Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je stř dub 24, 2024 9:36 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Další

Tak jak? Hodnoťte jako ve škole
1 34%  34%  [ 24 ]
2 20%  20%  [ 14 ]
3 28%  28%  [ 20 ]
4 17%  17%  [ 12 ]
5 1%  1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 71
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PRANÝŘ
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 5:59 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Itchiga píše:
sangwiny píše:
Say [Bot] píše:
Angel Eyes píše:
Say [Bot] píše:
Angel Eyes píše:
taky si vždycky měním debilní WASD na šipky (normální, ne numerické) a to z prostého důvodu - myš používám levou rukou. Co je na tom tak WTF? ::scratch

Wait... A čím běžíš, házíš inventář, piješ lektvary, (když nezůstanu u Falloutů), skrčíš se a tak...?

na to většinou používám numpad. záleží co hraješ za hru, že jo. Většinou klasické příkazy dávám takto - skrčení na 0, lean left 1, lean right 2, přebíjení 7. Zbytek už se liší hru ode hry. Naopak hraní na WASD mě irituje, prtže je hrozně snadné se nechtěně uťuknout, kdežto šipky mají pěkně svou soukromou zónu ::rock
jo a inventář atd. nechávám na klávesových zkratkách, to snad přece nepotřebuješ mít neustále v dosahu ruky ::scratch

Inventář, nebo mapu ve složitých RPG používám tak často, že si ji většinou nastavím na prostřední tlačítko myši. Ale konkrétně u F3 to bylo spouštění VATS.

Už je mi jasný proč furt flušeš na obtížnost falloutu, když používáš VATS. ::fuck


S VATSem je to v poho. ::roll

Evidentně jsi pochopil co jsem tím myslel. ::roll

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRANÝŘ
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 6:40 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv pro 17, 2009 7:55 pm
Příspěvky: 11
Bydliště: Jsem cernej pasazer nemam cil ani smer =)
sangwiny píše:
Itchiga píše:
sangwiny píše:
Say [Bot] píše:
Angel Eyes píše:
Say [Bot] píše:
Angel Eyes píše:
taky si vždycky měním debilní WASD na šipky (normální, ne numerické) a to z prostého důvodu - myš používám levou rukou. Co je na tom tak WTF? ::scratch

Wait... A čím běžíš, házíš inventář, piješ lektvary, (když nezůstanu u Falloutů), skrčíš se a tak...?

na to většinou používám numpad. záleží co hraješ za hru, že jo. Většinou klasické příkazy dávám takto - skrčení na 0, lean left 1, lean right 2, přebíjení 7. Zbytek už se liší hru ode hry. Naopak hraní na WASD mě irituje, prtže je hrozně snadné se nechtěně uťuknout, kdežto šipky mají pěkně svou soukromou zónu ::rock
jo a inventář atd. nechávám na klávesových zkratkách, to snad přece nepotřebuješ mít neustále v dosahu ruky ::scratch

Inventář, nebo mapu ve složitých RPG používám tak často, že si ji většinou nastavím na prostřední tlačítko myši. Ale konkrétně u F3 to bylo spouštění VATS.

Už je mi jasný proč furt flušeš na obtížnost falloutu, když používáš VATS. ::fuck


S VATSem je to v poho. ::roll

Evidentně jsi pochopil co jsem tím myslel. ::roll



Moc dobře. :-D :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRANÝŘ
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 8:55 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
sangwiny píše:
Say [Bot] píše:
Angel Eyes píše:
Say [Bot] píše:
Angel Eyes píše:
taky si vždycky měním debilní WASD na šipky (normální, ne numerické) a to z prostého důvodu - myš používám levou rukou. Co je na tom tak WTF? ::scratch

Wait... A čím běžíš, házíš inventář, piješ lektvary, (když nezůstanu u Falloutů), skrčíš se a tak...?

na to většinou používám numpad. záleží co hraješ za hru, že jo. Většinou klasické příkazy dávám takto - skrčení na 0, lean left 1, lean right 2, přebíjení 7. Zbytek už se liší hru ode hry. Naopak hraní na WASD mě irituje, prtže je hrozně snadné se nechtěně uťuknout, kdežto šipky mají pěkně svou soukromou zónu ::rock
jo a inventář atd. nechávám na klávesových zkratkách, to snad přece nepotřebuješ mít neustále v dosahu ruky ::scratch

Inventář, nebo mapu ve složitých RPG používám tak často, že si ji většinou nastavím na prostřední tlačítko myši. Ale konkrétně u F3 to bylo spouštění VATS.

Už je mi jasný proč furt flušeš na obtížnost falloutu, když používáš VATS. ::fuck

Evidentně nevíš, o čem částečně Fallout je (tahový mód, hlavní charakteristická stránka) a s ním se kochám aspoň perfetkní kamery (když si utlumím ty nechutny krváky a přehnanou fyziku)... Bez VATS by to byla teprv nuda (na ničení myši je CS nebo Diablo) ::knez


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRANÝŘ
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 3:21 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv pro 17, 2009 7:55 pm
Příspěvky: 11
Bydliště: Jsem cernej pasazer nemam cil ani smer =)
Say [Bot] píše:
sangwiny píše:
Say [Bot] píše:
Angel Eyes píše:
Say [Bot] píše:
Angel Eyes píše:
taky si vždycky měním debilní WASD na šipky (normální, ne numerické) a to z prostého důvodu - myš používám levou rukou. Co je na tom tak WTF? ::scratch

Wait... A čím běžíš, házíš inventář, piješ lektvary, (když nezůstanu u Falloutů), skrčíš se a tak...?

na to většinou používám numpad. záleží co hraješ za hru, že jo. Většinou klasické příkazy dávám takto - skrčení na 0, lean left 1, lean right 2, přebíjení 7. Zbytek už se liší hru ode hry. Naopak hraní na WASD mě irituje, prtže je hrozně snadné se nechtěně uťuknout, kdežto šipky mají pěkně svou soukromou zónu ::rock
jo a inventář atd. nechávám na klávesových zkratkách, to snad přece nepotřebuješ mít neustále v dosahu ruky ::scratch

Inventář, nebo mapu ve složitých RPG používám tak často, že si ji většinou nastavím na prostřední tlačítko myši. Ale konkrétně u F3 to bylo spouštění VATS.

Už je mi jasný proč furt flušeš na obtížnost falloutu, když používáš VATS. ::fuck

Evidentně nevíš, o čem částečně Fallout je (tahový mód, hlavní charakteristická stránka) a s ním se kochám aspoň perfetkní kamery (když si utlumím ty nechutny krváky a přehnanou fyziku)... Bez VATS by to byla teprv nuda (na ničení myši je CS nebo Diablo) ::knez



njn taky pravda.Ale dejme tomu že VATS tu hru Horzně ulechčuje. :| :|


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRANÝŘ
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 5:47 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Promiň, ale za taktiku opravdu nepovažuju naběhnout mezi supermutanty, pustit VATS a narvat jim to do hlav. ::roll
A přiznej že ve VATSu skoro nic taktickýho není. Pokud chceš tvrdit opak, tak uveď klasickej příklad a nezapomeň přitom počítat s AI NPC v F3

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRANÝŘ
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 11:40 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
sangwiny píše:
Promiň, ale za taktiku opravdu nepovažuju naběhnout mezi supermutanty, pustit VATS a narvat jim to do hlav. ::roll
A přiznej že ve VATSu skoro nic taktickýho není. Pokud chceš tvrdit opak, tak uveď klasickej příklad a nezapomeň přitom počítat s AI NPC v F3

Aspoň si v klidu namačkám místo, kam střelit... Btw, ano. VATS ve F3 není vůbec o taktice. Už víš proč například tu staří fallouteři plivou? ::bez_chlupu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRANÝŘ
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 11:55 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Oni ale (ne)plivou (ne)jen na VATS. A taktika jako taková je tam spíš o plížení, vhodném použití zbraní, pokládání pastí a pohybu při boji. Nějaké poklidné namačkání jen něco tak maximálně pro lidi co nezvládaj. Zkus si někdy snipou dát 4 nájezdníky headshot, když jsou cca nějakých 300m od tebe a to celé bez VATSu. :wink:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRANÝŘ
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 1:27 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
to se mi v unrealu daří docela dobře. jen si neříkají nájezdníci ale red team :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRANÝŘ
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 2:12 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
sangwiny píše:
Oni ale (ne)plivou (ne)jen na VATS. A taktika jako taková je tam spíš o plížení, vhodném použití zbraní, pokládání pastí a pohybu při boji. Nějaké poklidné namačkání jen něco tak maximálně pro lidi co nezvládaj. Zkus si někdy snipou dát 4 nájezdníky headshot, když jsou cca nějakých 300m od tebe a to celé bez VATSu. :wink:

Přečti si znova, o čem vlastně píšu.... Na CS jsem dlouho nešáhl a mám k tomu důvod. Nuda... Eště nic?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRANÝŘ
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 7:56 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Tady je jakákoliv diskuze marná... ::roll

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRANÝŘ
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 7:59 am 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4205
Bydliště: † Telenom
To jo, když nečteš, co ti lidé píšou, a tvá jediná odpověď je "ne, nemáš pravdi, já mám pravdu". To se opravdu diskutovat nedá.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 1:25 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22240
Bydliště: Brno
Teď jsem vyhrabal jednu starou věc... je zajímavé číst to dnes:


Fallout 3 bude!!!


aneb jak by to možná vypadalo :)


Je pondělí, 9:03 ráno. Herní gigant Interplay ohlásil na dnešek na svém diskusním fóru prohlášení svých hlavních představitelů. Jako první se ujal slova Chris Avellone. Prohlášení začal pár obvyklými úvodními řečmi, ale pak ovšem napsal větu, tu, za kterou se už hodně lidí dlouho modlilo a která se zcela určitě zapíše na věky zlatým písmem nejen do historie, ale hlavně pak do srdcí všech oddaných hráčů Falloutů: "... a tak po dlouhé době usilovné práce, vylaďování a testování mám tu čest vám oznámit, že už zítra, tedy v úterý vypustíme na trh dlouho očekávané pokračování - ano, bude to Fallout 3!" Ti, kteří doma doposud jenom znuděně sledovali monitor, se okamžitě přilepili na obrazovku a nevěřícně sledovali každý pixel tohoto textu. petruschka, který jako vždy shromažďoval nový materiál na stránky VŠB se po přečtení této zprávy opařil horkým bylinkovým čajem, ale jako by si to ani neuvědomil, poskakoval po místnosti a provolával Chrisovi slávu.

Zpráva o vydání Falloutu 3 se objevila na stránkách VŠB ihned po tom, co se petruschka vzpamatoval a uklidnil natolik, že dokázal udržet opařené ruce na klávesnici. Na diskusním Fóru se ihned strhla debata, v níž se nešetřilo superlativy, slovy nadšení, díky, vykřičníky a smajlíky. Celé fórum bylo ale za chvíli značně přetíženo, až se pak už nechtělo načítat vůbec. Všichni s napětím čekali na úterý. Tu noc toho skalní příznivci moc nenaspali. Někteří šli tu dobrou zprávu patřičně oslavit, jiní se jali ukojit svoje choutky alespoň hraním "ef dvojky" a někteří radši přeinstalovali svoje Windows, aby bylo na instalaci F3 dost místa.

Konečně ráno. Hry se prodalo sotva pár kusů a z internetu už se stahují první pirátské kopie. Rozšíření mezi členy Vaultu netrvalo dlouho a tak kolem oběda už všichni žhaví mechaniky a patřičně natěšeni vkládají čerstvá cédéčka. I JaW vkládá do svého kompu konečně třetí CD a mechanika pomalu načítá data. Sláva, teď už jen "press finish to restart your computer" a je to. Stará herka načítá okna a na ploše svítí toužebně očekávaná ikona. Klepající se rukou se chápe myši a spouští hru. Disk dlouze načítá data z paměti a zobrazí se úvodní nabídka. Avšak následná volba "NEW GAME" způsobí fatální zásek celého systému. JaW netrpělivě tiskne tlačítko Reset a celou akci opakuje - avšak pokaždé stejný výsledek. Nakonec usoudil, že na sestavě lehce pokulhávající za minimální doporučenou konfigurací hru nespustí. V tu chvíli se málem rozbrečel, ale pak se na chvíli zamyslel a v duchu si promítl stav svých úspor. Dlouho neváhal, sebral z poličky prasátko a za hodinku už se mu na stole blyští krásná nová bedna s vnitřnostmi na daleko vyšších frekvencích. Spokojený JaW se konečně může ponořit do hry...

petruschka už se mezitím dostal do třetího města a úplně zapomněl na svou pravidelnou dávku antibiotik. Sedí před monitorem zcela hypnotizován novým 3D prostředím hry. Stejně tak jsou na tom i ostatní obyvatelé Vaultu. Tento stav trvá necelé čtyři dny, po kterých Daemon jako první vítězně oslavuje premiérové ukončení hry. V Pátek během noci pak dokončují hru i ostatní a na opraveném diskusním fóru se strhává nová debata...

Skončila první vlna šílenství, která měla za následek konec JaWovy kariéry v zaměstnání, kam už čtyři dny bez omluvy nepřišel, vyléčení petruschkových nemocí, který za tu dobu přestal být závislý na všech lécích, zánět Ratmanovy šlachy na pravé ruce od křečovitého držení myši a totální psychické zhroucení Chekotaye, kterému těsně před koncem hry vypověděl službu počítač. Všichni navíc zhubli průměrně patnáct kilo z důvodu velmi omezeného přísunu potravin během hry.

Po částečném uklidnění situace ovšem nastala vlna druhá. JaW nestíhá zpracovávat svoje maily a aktualizovat stránky, Ratman se učí hrát levou rukou a stále nechodí do školy, Jay Kowalsky zuřivě prohledává soubor po souboru a snaží se z nich vyšťourat nějaká nová nebo nepoužitá videa či obrázky, Daemon pečlivě plánuje nejkratší možnou trasu pro stanovení nepřekonatelného rekordu v rychlonožkovi F3, Chekotay už vytvořil nový rekord masového hrobu se svými 1437 mrtvými v západní části New Yorku a petruschka se vyptává Chrise kdy už vyjde Fallout 4...


Dodatek: Všechna jména a názvy jsou smyšlená a jejich případná podobnost se skutečností je čistě náhodná. Autor nenese žádnou odpovědnost za ty, kteří se po přečtení titulku definitivně zbláznili radostí.

© Harley 2002

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 1:34 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
damn ::shock ::ano ::cry ::zed


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 3:36 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
no ty krávo....s tím New Yorkem se skoro trefil :mrgreen:
Je tohle někde na stránkách?
edit - už sem to našel http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir=ruzne/clanky/prispevky&id=fallout3bude

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 6:24 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22240
Bydliště: Brno
A přitom mi přenesení na východní pobřeží tenkrát přišlo jako největší utopie. :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny