Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 4:30 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Další

Tak jak? Hodnoťte jako ve škole
1 34%  34%  [ 24 ]
2 20%  20%  [ 14 ]
3 28%  28%  [ 20 ]
4 17%  17%  [ 12 ]
5 1%  1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 71
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: sob lis 20, 2010 2:56 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
chekotay píše:
Až dnes jsem pochopil, že quest "Those!" je parafrází na film "Them!" z roku 1954, kde po jaderných pokusech mravenci zmutovali do obrovských bestií...
Říkejte mi Blesk. ::oops

No, já to třeba nevěděl vůbec :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: sob lis 20, 2010 3:02 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
A mně je to třeba úplně jedno :D

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř pro 29, 2010 9:27 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 25, 2010 1:43 pm
Příspěvky: 9
Strašne mě udivujě jak si tady lidi stěžujou jak je hra nedokonala a spousta prvků tam chybí
a přitom si neuvědomujou že udělat hru ve 3D aby byla třeba na chlup stejná jak předchozý díly by trvalo o mnoho let déle než tomu bylo u trojky navíc v roce vydání byli vývojaři omezení technologiemi i kdyby to udělali tak hra by vyšla ve stavu kdy by se muselo 2 roky čekat na tak výkonny hardware který by to utáhl !
už je my z toho zle z tech keců
nemluvím o stížnostech na padání hry dá se to řešit !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř pro 29, 2010 11:50 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
matox01 píše:
Strašne mě udivujě jak si tady lidi stěžujou jak je hra nedokonala a spousta prvků tam chybí
a přitom si neuvědomujou že udělat hru ve 3D aby byla třeba na chlup stejná jak předchozý díly by trvalo o mnoho let déle než tomu bylo u trojky navíc v roce vydání byli vývojaři omezení technologiemi i kdyby to udělali tak hra by vyšla ve stavu kdy by se muselo 2 roky čekat na tak výkonny hardware který by to utáhl !
už je my z toho zle z tech keců
nemluvím o stížnostech na padání hry dá se to řešit !

A teď mi, ty mudrci, vysvětli, jaktože jsme z drtivé většiny schopni být nadšeni z New Vegas, které se dělalo ani ne dva roky a používá stejné technologie.
Nápověda - odpovědi hledej v gamedesignu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv pro 30, 2010 2:27 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 25, 2010 1:43 pm
Příspěvky: 9
Smejki píše:
matox01 píše:
Strašne mě udivujě jak si tady lidi stěžujou jak je hra nedokonala a spousta prvků tam chybí
a přitom si neuvědomujou že udělat hru ve 3D aby byla třeba na chlup stejná jak předchozý díly by trvalo o mnoho let déle než tomu bylo u trojky navíc v roce vydání byli vývojaři omezení technologiemi i kdyby to udělali tak hra by vyšla ve stavu kdy by se muselo 2 roky čekat na tak výkonny hardware který by to utáhl !
už je my z toho zle z tech keců
nemluvím o stížnostech na padání hry dá se to řešit !

A teď mi, ty mudrci, vysvětli, jaktože jsme z drtivé většiny schopni být nadšeni z New Vegas, které se dělalo ani ne dva roky a používá stejné technologie.
Nápověda - odpovědi hledej v gamedesignu


to ti nepovím bo jsem se k němu ješte nedostal mám odehráno sotva 23h. GOTY natož NV :) zatím se rozhodně neztěžuju to bude možná proto že v tom nevydím žádnou vadu že to má menší podobnost jako předešlé díly
Ale rozhodně bych nikdy netvrdil že F3 dělá špatné jemno Falloutu (neříkam že ty ale všeobecně co jsem procházel forum se to vyskytovalo ! )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv pro 30, 2010 3:29 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř srp 18, 2010 6:38 am
Příspěvky: 14
Bydliště: Seyda Neen
Smejki píše:
A teď mi, ty mudrci, vysvětli, jaktože jsme z drtivé většiny schopni být nadšeni z New Vegas, které se dělalo ani ne dva roky a používá stejné technologie.
Nápověda - odpovědi hledej v gamedesignu


Jako by mi něco říkalo, že když se už nějak předem očekávalo, že to bude stát za prd, tak to za prd prostě stát musí a šmytec.

Seznam nelogičností, nedomyšleností a oslích můstků v F1/F2 je taky docela úctyhodný, s tím nic nenaděláme.

_________________
Hier stehe ich und kann nicht anders.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv pro 30, 2010 10:32 pm 
Stalker
Stalker
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 04, 2010 8:52 am
Příspěvky: 2129
Bydliště: Prajzská
Jenže to jsou prostě bugy a problémy, které ve srovnání s kvalitou hry prostě mizí do irelevantní pozice :-) V F3 jsou tak moc vidět, protože jsou příliš zásadní.

_________________
Knowledge is power. Power corrupts. Study hard. Be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: stř led 19, 2011 1:58 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 21, 2010 7:52 pm
Příspěvky: 57
Chtěl jsem se zeptat jak hodnotíte doplňky k F3 jako BoS, Pit atd. F3 mě na rozdíl od FNV a předchozích dílů moc nechytla. Pokud by ad-ony nějak základní hru vylepšily nebo pozvedly, tak bych F3 možná i dohrál. Má to cenu nebo jsou (BoS, Pit...) stejně podprůměrný jako základní hra?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: stř led 19, 2011 2:18 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř srp 18, 2010 6:38 am
Příspěvky: 14
Bydliště: Seyda Neen
PD321 píše:
Chtěl jsem se zeptat jak hodnotíte doplňky k F3 jako BoS, Pit atd. F3 mě na rozdíl od FNV a předchozích dílů moc nechytla. Pokud by ad-ony nějak základní hru vylepšily nebo pozvedly, tak bych F3 možná i dohrál. Má to cenu nebo jsou (BoS, Pit...) stejně podprůměrný jako základní hra?



    Broken Steel: umožní pokračovat i po skončení hlavní linie. Příběh je přinejmenším stejně pitomý jako Main Quest.

    Point Lookout: když zkousneš pár nelogických konstrukcí a oslích můstků, docela ujde

    The Pitt: z DLC asi nejlepší, i když mě tam pár věcí taky znechutilo

    Mothership Zeta: nějaké nové zbraně, jinak ztráta času i peněz

    Operation: Anchorage: OMG! WTF?!

_________________
Hier stehe ich und kann nicht anders.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv led 20, 2011 4:47 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 19, 2011 1:47 pm
Příspěvky: 19
JJ chtěl jsem to tu napsat později, ale napíšu to už teď. Pročítal jsem si všechny vlákna okolo F3 a FNV a vaše žluč je mi k blití.
Všichni rádoby nadšenci F1 a F2 tady plivají na F3... vím proč...protože prostě nejsou schopni přenest přes srdce že je to teď střílečka a plivají na systém VATS. Podle mě je to tak že absolutně nepochopili co se s jejich Falloutem stalo.

1. Transformaci z 2D do 3D prostředí Oblivionu...
| SPOILER
(Ačkoliv jsem Oblivion nikdy nehrál a vím jen, že to je milník ve světě PC grafiky (ve své době nejkrásnější a nejreálnější ztvárnění světa))
...ZVLÁDL Fallout 3 naprosto bravurně. Ano chybí tam prvky z F1 a F2, ale podle mě se dílko povedlo a můj pohled na svět F1 a F2 přesně odpovídá F3.

2. Trošku z toho cítím závist. Protože nyní si lidi co měli rádi klid a pohodičku a NEakčnost F1 a F2 museli přezbrojit své 486 na něco pořádně nadupaného co nestojí pár šušňů v zastavárně na rohu.

3. Nyní Vás F3 hodila do děje, buď přežij a nebo zdechni a to si myslím byl i smysl ve F1 F2... pořád jste tam měli úkoli vybombardovat horu protivníku v nějaké základně a nebo donest čip. To okolo jste plnit nemuseli. A to tady bylo zachováno.

4. Plivete tady na VATS, prej je to k ničemu... já teda nevím hoši, ale začínal jsem ve SKILLS na 7, nyní mám skoro všechno na 10 (v F1 a F2 jste si toto mohli také zvedat skilly, tak nevím kde jste na tom byli že bambulky do fallouta nepatří).
Kdyby jste jen trošku byli všímaví a důmyslní pochopíte že VATS je sakra dobrej pomocník a můžete vyřidit několik protivníku aniž by jste někam běželi a schovávali. Stačí si vzít perk: "Řádění smrtky" Kdy se vám po každem zabitem v režimu VATS obnoví akční body... pak jen naplánujete zásahy tak aby na poslední střelu někoho zabili a po ukončení hnedka zmáčkli V znovu a znova všechny pokosili dokud nebudou všichni mrtví.
Chápu, že to není hexadecimální pohyb a plánování, ale jistá funkčnost teď já pak ty tu je. Plivu na Vás kteří to nepochopili protože v tom vidíte úplně něco jiného.

5. Vůbec si nepřipadám jako superman a je celkém logické že nájezdníka zabijete 10mm pistolkou, ale Pána Supermutantů už musím kropit Pomstou. A to mám energozbroj. Asi mám jinou verzi Fallouta než ostatní. (chápu že jde mutanta ustřílet pistolkou, ale vezme vám mezitím tolik života, že mi to za stimpaky a rozbitou energozbroj nestojí). Možná jediná věc co mi chybí je funkce oprava/dokotor/zlodějina apod... které jste mohli aplikovat na sobě nebo na někom jiném. Mnohá zranění jde přece jen ošetřit i jinak než stimpakem. A neohánějte se Modama a upravama rozbíjení zbraní a armorů, hraju to tak jak to bylo nastavené z továrny. Auta, mobily, lodě, hračky...vždy fungují nejlépe na tovární nastavení.

6. Prej je fallout pustá hra... kámo všechny kellnerovy zápisky jsem našel sám a bez pomoci.. bez návodu... bez ničeho. Jsem tady zaregistrovanej sotva pár dní ale F3 hraju už 2měsíce a pořád nejsem na konci (protože to nechci skončit rychle) Vzal jsem si perk průzkumník a chci najít všechno co ve falloutu je. A klidně používám i cheaty na otvírání dveří protože, prostě chci všude vlézt a všechno prolézt. Viz třeba šrotiště... procházel jsem to tam třikrát a nikdy jsem nic nenašel. Pak potkám borca a zjistím že tam někde je ukrytá skříňka a když tam dojdu buch je tam. Když jsem fallouta poprvé hrál, děj mě hafo rychle zavedl do DC a byl konec... teď sito vychutnávám jinak a nemůžu si to vynachválit. Je to tak rozmanitej svět, ve kterým bych musel všechno projít šachovnicovým systémem a trvalo by mi to cca rok. A ani jednou jsem si nevzpoměl že mi chybí "kudlanka" ono vidět radškorpiona ve 3D je trošku jinej hardcore než ve 2D. Přiznávám, že to pro mohé hráče šachů a Jagged aliance může být šok.

7. na FNV se chystám, tak budu mít srovnání, ale promě je F3 něco co k serii patří a jde to s dobou. Dokonce bych byl i pro abych se do světa mohl teleportovat jak Matrix a cítit radioktivní prach na své tváři reálně.
Stejně jak třeba serie Half-Life...
Half 1 bomba luxus, hrací doba 8hodin...
Half 1 oposing hardcore, hrací doba 4hodiny
half 1 blue super ale hraci doba 2 hodiny? fuj.
pak přišel Half 2.... půlka lidí uchcávala a druhá pulka na to plivala...
pak Half 2 Ep1... už jen pro nadšence
když jste postříleli poslední příšeru v Half Ep2... řekli jste si: half 1 ??? To už je minulost....

Ano fallout byl luxus... když jste prolézali kráter a skládali puzzle o FEV viru běhal vám mráz po zádech a hltali ho plnými sousty.... ale je konec... je to minulost kterou jsme si jako děcka prožili a už nejde jinak prožít jako třeba první sex. A můžeme to jen svým dětem doporučit, ale je to už minulost. Už nikdy nebude žádenj Fallout 8 kde budeš prolízat Vault 1 a zjístíš že všechno bylo úplně jinak jako v SAW... Možná jo, ale budeš na to plivat jako dnes pliveš na F3.

Toť asi fšechno co mám k pár členům tohoto fóra. Za doplňky díky, ale většina z nich se mi zdá jako "patlanina". A je mi líto že jsem se tu setkal s lidmi kteří místo fandění kritizují... Kdyby totiž za něco stáli tak by vydali vlastní verzi fallouta, ale na to nemají tak jen špiní nečí práci. ::roll

ZÁVĚR:
prostě F3 je nutnost pro to aby byl grafický engine.... další Fallouti už mohou stavět na engine a zabývat se více příběhem a rozmanitostí. stejně jak Half 1 připravil půdu pro Half2... toť moje myšlenka dne. Omlouvám se všem koho jsem urazil. A za gramatické a diakritikální chyby, jsem technik z češtiny sjem měl vždycky 4ku ale z deskriptivni geometrie za 1...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv led 20, 2011 6:18 pm 
Stalker
Stalker
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 04, 2010 8:52 am
Příspěvky: 2129
Bydliště: Prajzská
Děláš tu z lidí hráče, kteří nikdy nehráli nic 3D :-? ::ble ::roll
Citace:
3. Nyní Vás F3 hodila do děje, buď přežij a nebo zdechni a to si myslím byl i smysl ve F1 F2... pořád jste tam měli úkoli vybombardovat horu protivníku v nějaké základně a nebo donest čip. To okolo jste plnit nemuseli. A to tady bylo zachováno.

Kiddin', right? F3 žádná výzva nebyla, byla to prostě nuda. Oblivion se dal po instalaci OOO aspoň hrát.

Citace:
7. na FNV se chystám, tak budu mít srovnání, ale promě je F3 něco co k serii patří a jde to s dobou. Dokonce bych byl i pro abych se do světa mohl teleportovat jak Matrix a cítit radioktivní prach na své tváři reálně.
Stejně jak třeba serie Half-Life...
Half 1 bomba luxus, hrací doba 8hodin...
Half 1 oposing hardcore, hrací doba 4hodiny
half 1 blue super ale hraci doba 2 hodiny? fuj.
pak přišel Half 2.... půlka lidí uchcávala a druhá pulka na to plivala...
pak Half 2 Ep1... už jen pro nadšence
když jste postříleli poslední příšeru v Half Ep2... řekli jste si: half 1 ??? To už je minulost....

Srovnáváš jabka a okurky, half life jsou skvělé všechny, bez ohledu na díl, taky to dělá stejný vývojářský tým. A na HL2 neplival snad nikdo, pokud se dobře pamatuji, všichni si to chválili, i neznalci jedničky. A dohrát jedničku za 8 hodin? Málo.

Citace:
Toť asi fšechno co mám k pár členům tohoto fóra. Za doplňky díky, ale většina z nich se mi zdá jako "patlanina". A je mi líto že jsem se tu setkal s lidmi kteří místo fandění kritizují... Kdyby totiž za něco stáli tak by vydali vlastní verzi fallouta, ale na to nemají tak jen špiní nečí práci. ::roll

Takže ti, kteří za něco stojí, musí vydat svoji vlastní hru? ::scratch ::fuck

_________________
Knowledge is power. Power corrupts. Study hard. Be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv led 20, 2011 7:14 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Takový shluk nesmyslů jsem už dlouho nečetl ::ble

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv led 20, 2011 8:05 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
tak takhle uz sem se hodne dlouho nepobavil ::rofl

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 8:33 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 19, 2011 1:47 pm
Příspěvky: 19
Nečekal jsem kladné reakce... ale pokud nesouhlasíte s pokračováním hry tak si vytvořte vlastní. Jestli jsem to dobře pochopil tak Van Buren je otevřenej... můžete ho jakkoliv dodělat.

Jak lidi za něco stojí? Tím že si otevřu editor mapy a budu si pamatovat kde co je ukrytý, kde jakej úkol jde splnit ze mě udělá člověka kterej za něco stojí? To je trošku blbost... nechlubím se co dělám za práci, ale když něco neumím tak se do toho těm co tomu rozumí neseru. Typicky česká vlastnost, prostě já jsem hvězda a ostatní jsou póvl a kretení...neboli: u piva brblat a poté jít dom a sednout si do švédské sedačky, zapnout čínskou televizi, otevřít polské pivo... A pokud je tento člověk opravdu tak dobrej tak proč se teda nespojíte a nevydáte vlastní hru? Vyděláte balík pokud všichni budou spokojeni.

Podle mě prostě jen někomu komu nejel F3 tak na to plivl a nakonec se stalo in říkat že F3 je hrozná. Nic jiného v tom není... vlastně všichni co tady na F3 pliváte jste tuto hru beztak několikrát po sobě dohráli. Tudíž za klávesnicí pliváte, ale přitom doopravdy jste rádi že tady Fallout je.

Tím chci říct že pokud chci být "znalec" musím automaticky plivat na F3? Nééé Je to jako by jste řekli že se Vám nelíbil Titanic protože nakonec Dicaprio umřel a že to není ten pravej titanik protože měl Leo přežít. ::fuck

Nuda? Jaká nuda? Já se teda nenudím u Fallouta... A pokud se nudíš tak by jsi si měl nainstalovat asi jinou hru.... třeba Q3A...

Half-Life dělalo Valve.... Oposing Force Gearbox ... Nevím kde jsi byl na tom že to dělala jedna firma?
Nenadávali na Half? Ale když poprvé unikl rozdělanej Half-Life 2 tak to byla vlna odporu že to je největší hnus co kdy někdo připravoval...Officiální dodělaná verze už byla lepší ::kawaii
Výzva? Výzva je dohrát Vietkong s vypnutým HUDem na největší obtížnost... tím jsem prošel a nikdy více...
Dohrát F1 nebo F2 byla výzva? Výzva čeho? Nechápeme...To bych mohl říct že dohrát Diablo 2 nebo Doom3 v noci byla taky výzva... ::rofl

Skutečnej znalec není ten kdo plive a kope kolem vlastního názoru, že jen ten jeho je správnej... vyspělý znalec dokáže pochopit a vyhodnotit i druhého názor... Já chápu vaše rozčarování nad F3, ale je to pdole mě zbytečná záležitost. Je to F3 tak se s tím už sakriš jednou pro život smiřte.


Naposledy upravil Equilibrium dne pát led 21, 2011 9:57 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 9:27 am 
Stalker
Stalker
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 04, 2010 8:52 am
Příspěvky: 2129
Bydliště: Prajzská
Ne, ty tvrdíš, že lidi za něco stojí jen když nekritizují, ani oprávněně a jen když vytvoří vlastní hru. ::zed
Citace:
Podle mě prostě jen někomu komu nejel F3 tak na to plivl a nakonec se stalo in říkat že F3 je hrozná. Nic jiného v tom není... vlastně všichni co tady na F3 pliváte jste tuto hru beztak několikrát po sobě dohráli. Tudíž za klávesnicí pliváte, ale přitom doopravdy jste rádi že tady Fallout je.

Jistě, nedovolili bychom si kritizovat něco, co neznáme a co jsme si nezažili, což je přesně ten způsob, jak ty kritizuješ tady nás.
Citace:
Skutečnej znalec není ten kdo plive a kope kolem vlastního názoru, že jen ten jeho je správnej... vyspělý znalec dokáže pochopit a vyhodnotit i druhého názor... Já chápu vaše rozčarování nad F3, ale je to pdole mě zbytečná záležitost. Je to F3 tak se s tím už kurva jednou pro život smiřte.

Ó velký a vyspělý znalče, vítej mezi námi smrtelníky.
A jen tak pro záznam, říká ti něco konstruktivní kritika? Je to tak všude, tak se s tím taky kurva už smiř ::roll

_________________
Knowledge is power. Power corrupts. Study hard. Be evil.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny