Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 12:16 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Další

Tak jak? Hodnoťte jako ve škole
1 34%  34%  [ 24 ]
2 20%  20%  [ 14 ]
3 28%  28%  [ 20 ]
4 17%  17%  [ 12 ]
5 1%  1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 71
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 10:39 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Ty se vyloženě chceš hádat, viď?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 10:41 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
sangwiny píše:
Ty se vyloženě chceš hádat, viď?

když myslíš, že se dá o všem jen hádat, tak prosím, klidně se hádej. Zkrátka logická soudržnost a realismus jsou dvě úplně odlišné věci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: ned dub 18, 2010 3:10 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Smejki píše:
sangwiny píše:
Ty se vyloženě chceš hádat, viď?

když myslíš, že se dá o všem jen hádat, tak prosím, klidně se hádej. Zkrátka logická soudržnost a realismus jsou dvě úplně odlišné věci.

::ano
Popis příběhu F3: Expozice-expozice-expozice-Krize-Konec. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: úte kvě 04, 2010 6:18 pm 
Stalker
Stalker
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 01, 2009 5:06 pm
Příspěvky: 1862
Ta hra je nudná, monotonní, jako rpg nepřijatelná, jako fps také. Jediná hra, kde jsem byl absolutně zlý, z nudy. Jen to objevování "pustiny" a vybuchující auta to celkem zachraňují. 4/10 :ne:

_________________
Bál jsem se, jak mě přijmou brahmíňani...teď se bojím, jak mě přijme civilizace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pát čer 04, 2010 4:55 pm 
Stalker
Stalker
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 04, 2010 8:52 am
Příspěvky: 2129
Bydliště: Prajzská
Jsem velký fanda Oblivionu, takže po první hodině hraní F3 jsem se nemohl zbavit dojmu, že je to jen další mód pro Oblivion. Ale zaťal jsem zuby a pokračoval v hraní, koneckonců, Oblivion mne bavil, ikdyž minimálně s OOO módem. Hra mne moc nepřekvapila, pouze potěšil Pip-Boy, VATS a možnost ustřelování, potažmo lámání končetin. Nepotěšila pustá Pustina (ikdyž v jistém smyslu by vlastně pustá být měla), krátký a slabý příběh (to i Oblivion měl lepší) a občas nemožnost udělat věci podle svého. Kdybych nebyl zvyklý, tak bych nadával na AI a další věci, ale 2 roky hraní Oblivionu mne už naučily, že není všechno zlato, co se třpytí. Dávám 7/10.

_________________
Knowledge is power. Power corrupts. Study hard. Be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: sob črc 03, 2010 10:25 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob črc 03, 2010 9:33 am
Příspěvky: 3
Co bych Falloutu 3 vytknul jako první-je chybějící postapokaliptická atmosféra a neptejte se mně proč to tak vnímám, protože mi příjde jakože řada opuštěných aut na silnici nebo trosky domů prostě takovou atmosféru neudělají ani když jim dáte název fallout- Daleko lepší postapo atmos. má STALKER který svou atmosférou dokonale vystihuje Ne(mrtvou) pustinu. A prosím nepotřebuji aby se někdo vyjadřoval k tomu co si myslí o SALKERU- bavíme se tu o Fallout 3- proto budu pokračovat. Možná jsem jen víc očekával a co mi chybý venku je z části uvnitř v budovách-STRACH-tedy do té doby než máte lvl 20 a každý protivník padá na jednu ránu-když uslyším výkřik divokého ghůla někde uvnitř v budově a mám u sebe pistolku- pár nábojů a palici- projde se po mně husina a já mám přesně tu atmosféru kterou jsem očekával-Zkrátka-moc rychle mám všeho moc a jsem prakticky nesmrtelný ::lol - to dělá z výkřiků do tmy jen volání poď si pro mně a tudíž jen stereotypní vyhlazovačku.
Další věc co mi chybý je možnost diskutování-Ano čekal jsem mnohem víc a moc mně štve že už tak zdlouhavý fallout je v podstatě bez možnosti dialogu- Lidé vám řeknou jen to co jako hráč musíte vědět ale nikoli to co by vás třeba zajímalo a vtipné černogroteskní řeči zmizeli kam?! ::scratch Vždyť to byl ten Fallout jaký ho všichni zarytí fandové známe.
Jinak málo měst,málo osad,málo lidí,debilní lidi(Město malých dětí? ne děkuji-Chlap jako svatý strom - né děkuji) málo zbraní-(proč má magnum zaměřovač? ach jo kdyby se dal aspoň sundat) Kde hlavní hrdina nosí všechny ty věci?-pustinný pocestný prostě nemůže být bez batohu- nebo by aspoň na mně působil líp než teď-rozený playboy s obrovskou zbraní.
Achjo- jsem dost zklamaný ale stejně to hraju a čím víc to hraju tím víc chyb vidím.
Jinak bych asi udělal to že bych použil slabší grafiku- dal tomu víc komiksový vzhled a zároveň víc reality a né blbostí které se ve hře oběvují - pak by se hra dala rozšířit a byla by věrohodnější a zábavnější. Viz Morrowind kterému se oblivion nehrabe ani po kotníky díky atmosféře a hlavním ději i vedlejším úkolům které jsou věrohodné a nezáleží jestli je Grafika stará! Prosím aby jste pochopili že je to můj názor a nedělali předem ukvapené závěry- jsme na stejné lodi a i přes to že tohle je jen setina chyb ze hry které mně zrovna napadli tak jsem milovníkem Falloutu a to i trojky 5/10. Titul F3 si zasloužil lepší zacházení, snad jiný vývojářský team !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: sob črc 03, 2010 12:42 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Umeny píše:
Viz Morrowind kterému se oblivion nehrabe ani po kotníky díky atmosféře a hlavním ději i vedlejším úkolům které jsou věrohodné a nezáleží jestli je Grafika stará!

znova jsem začal hrát morrowind. jeho technická zastaralost mi v tom hodně bránila, ale takhle to vypadá teď. ::rock
http://www.youtube.com/watch?v=Dt5adirMPvM


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: ned črc 04, 2010 1:36 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob črc 03, 2010 9:33 am
Příspěvky: 3
Dobře ty! ::beer
Musím ale zdůraznit že ta zastaralá techničnost bo spíš technická zastralost je to co dělá morowinda morowindem a to dnešní mládež už zkrátka nepochopí.
Když jsem si pustil :
http://www.youtube.com/watch?v=Dt5adirMPvM ::cry
Opravdu jsem skoro brečel kvůli počáteční melodii a vůbec...
Achjo_ proč už to nikdo nebere tak vážně?! copak jsem jediný kdo ocení léta práce? proč dopadl fallout tak jak dopadl?! Vždyť to mněla být hra která se zaryje pod kůži ale oni ! Oni a ještě jednou oni z toho udělali tuctovou hru kterou si každý zahraje a řekne!(Bethesdy si přesto moc vážím už kvůli sérii elder scroll)
"proč jsem jako obětoval svůj život?! proč jsem dělal tohle a tamto ? "vždyť to co se ve F3 děje je jen ubohý výplod ubohé fantazie a každý z vás zde ve vaultu šílené brahmídy dokáže vymyslet daleko lepší scénář a neříkejte že né- už ho mám napsaný!
Celý problém toho co tady řeším je v tom že se dostal vývoj nejlepší hry pod radiací zamořeným sluncem do rukou kryptofašistické prachyrýžůjící buržoázní škváry která nejen že neocení ale spíš nepozná co se od titulu fallout3 očekává!
Moc se omlouvám těm kterým můj příspěvek ublížil ale tak to mé srdce cítí a mé srdce už je ňákou dobu radiací zamořené. S úctou Umeny čestný !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: ned črc 04, 2010 3:40 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Smejki píše:
znova jsem začal hrát morrowind. jeho technická zastaralost mi v tom hodně bránila, ale takhle to vypadá teď. ::rock

Len krátko offtopic: moja mienka o MGE prudko stúpla, keď som zistil, že jedným z autorov modu je Timeslip. ::ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř črc 07, 2010 4:05 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Že bych ten Morrowind přece jen rozehrál? Hmmm... ::scratch Tak asi až dohraju M&M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř črc 07, 2010 6:48 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
chekotay píše:
Že bych ten Morrowind přece jen rozehrál? Hmmm... ::scratch Tak asi až dohraju M&M.

příprava - dialogy prakticky neexistují, kvanta textu ano. koukni do TES topiče v ostatních hrách, doporučil jsem tam pár modů (hlavně defaultní chování zvířat je otravné)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: úte črc 27, 2010 8:38 pm 
Stalker
Stalker
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 04, 2010 8:52 am
Příspěvky: 2129
Bydliště: Prajzská
Chtělo by to prostředí Oblivionu a hratelnost Morrowindu. Ikdyž Oblivion s OOO a dalšíma nezbytnostma již hratelný i byl.

_________________
Knowledge is power. Power corrupts. Study hard. Be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv zář 02, 2010 10:48 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Existuje mod, který přenese kompletní Morrowind včetně questů a předmětů do Oblivionu. Přičemž obsah Oblivionu neponechá. Bohužel to nenapraví absenci některých podstatných skillů aj. chyby.

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: úte lis 16, 2010 5:06 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř srp 18, 2010 6:38 am
Příspěvky: 14
Bydliště: Seyda Neen
Carlos píše:
Existuje mod, který přenese kompletní Morrowind včetně questů a předmětů do Oblivionu. Přičemž obsah Oblivionu neponechá. Bohužel to nenapraví absenci některých podstatných skillů aj. chyby.


Bohužel, Bethesda na autory toho modu údajně poslala právníky, takže nic.

_________________
Hier stehe ich und kann nicht anders.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: sob lis 20, 2010 11:41 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Až dnes jsem pochopil, že quest "Those!" je parafrází na film "Them!" z roku 1954, kde po jaderných pokusech mravenci zmutovali do obrovských bestií...
Říkejte mi Blesk. ::oops


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny