Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 10:20 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co vám PRIMÁRNĚ vadí na F3?
PříspěvekNapsal: úte lis 24, 2015 6:53 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11601
tyjo, dvere z červeného náklaďáku sú super, skočil som na ne a cítil som sa ako v Back to the future, hoverboard hadr, plachtil som v úrovni kandelábru ::rock | SPOILER
Obrázek

skúsim, či sa to dá aj ovládať a budem potom levitovať pustinou ::kawaii

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vám PRIMÁRNĚ vadí na F3?
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2019 1:16 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
https://youtu.be/5z8XHe2NoAE
Jsem moc rád za tohle, i když jsem to sledoval tu a tam po kouskách. Asi nejvíc se mi líbí konec: kamera zabírá podvečerní Pustinu a já láskyplně vzpomínám na chvíle, kdy jsem si opravdu v trojce připadal tak moc vtažen do hry, jakoby to bylo doopravdy (až se přistihnu, jakoby se mi to opravdu stalo!)
Bylo to při první hře, kdysi dávno, když to vyšlo. Skoro jsem to ještě neuměl ovládat a nic jsem o světě nevěděl. Rádio mi hrálo trhaně, doprovodnou hudbu vypnutou, jen hučení větru a v inventáři pár chabých zbraní s trochu náboji. Byl jsem po cestě k supr dupr martu přetížený, ale nevadilo mi to, šel jsem a díval se na okolní noční Pustinu a nebe, v dálce šli k Megatuně dva poutníci (už jsem se nikdy nedozvěděl, co byli zač), v šerifově klobouku a v nalezené zbroji jsem se vyhnul obchoďáku a našel Briana, co mi zadal quest v Grayditchi. Utekl tam a já za ním nemohl běžet, páč přetížení. Pomalu jsem se k temným troskám v pokleku plížil. Nic jsem tam neviděl a s čínskou mauser pistolí se pomalu plížil dál.. když se začali vynořovat odevšad a brzo mě zalily plameny: ohnivý mravenci! Wtf! Zastřelil jsem ty nejblíž mě a po schování ve skoro mrtvým stavu za nejbližší roh jsem ve spěchu vyhazoval najednou nepotřebný věci (ohořelý knihy, plyšáky, prázdný flašky, atd- proč jsem to s sebou tahal?!). Šli po mě: unik jsem do nějaký rozbombardovaný budovy a ukryl se na vrchu. Pár ran do pušky, nic moc to s nima nedělalo.. nastala panika. Chtěl jsem je zlikvidovat kusem trubky, ale všimly si mě a zatlačily na ústup. Ocitl jsem se na pusté silnici, zbývali ještě tři... Posledních několik nábojů do mauseru. První. Druhého jsem ustřílel taky, ale ten poslední už byl skoro u mě! Posledních pár ran. A další olíznutí od ohně už nepřežiju... A já ho dostal na poslední ránu!!! Rádio škvrčelo, ulice ztichla, všichni mravenci zdechli a já ve skrčení s prázdnou pistolí nepobírám, jaktože furt dejchám. Najdu Briana a ten mě svýma kecama probírá z šoku. Najdu kdesi v podzemí u východu z města laser pistoli a mezi ruinami věžáků paprsky odstřelím zbývajícího mravence, laserovka je krutohustá. A tam, jenom tam se mi kdy dostalo takovýho vtáhnutí do hry, co se mi už jindy nikde nepoštěstilo. Na té asfaltce, sám, s laser pistolí v ruce, přežívajíc v nepřátelském světě, nevědíc, co na mě čeká za dalším rohem.

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vám PRIMÁRNĚ vadí na F3?
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2019 4:18 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11601
to som mal jeden podobný zážitok v F4, asi 5 minút a potom začali ZO ZEME vyskakovať radškorpióni veľký jak autobus a už bola atmosféra v riti

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vám PRIMÁRNĚ vadí na F3?
PříspěvekNapsal: pon čer 12, 2023 10:10 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Vývojáři byli ještě větší hlupáci, než jsem si myslel.

Místo slavného Bílého domu najdete ve hře Fallout 3 jen kráter po výbuchu. Z hlediska postapokalyptického světa to dává smysl, vývojáři se ovšem po letech přiznali, že tak to původně plánováno nebylo. Jednoduše ho prý nestihli vymodelovat v přiděleném termínu.
Zdroj: https://www.idnes.cz/hry/novinky/fallou ... ovinky_srp

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vám PRIMÁRNĚ vadí na F3?
PříspěvekNapsal: pon čer 12, 2023 2:23 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1135
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
toudi_sk píše:
to som mal jeden podobný zážitok v F4, asi 5 minút a potom začali ZO ZEME vyskakovať radškorpióni veľký jak autobus a už bola atmosféra v riti

To mi povídej, já s tou sračkou seknul potom, co jsem šel přes nějakej visutej segment dálnice, padesát metrů přede mnou se spawne z čistá jasná párač.

Se zoufalstvím v očích do něj chci napsat aspoň jednu ránu laser-mušketou (nebyla ta hra jen kolektivní halucinace?) A jdu pozpátku. Narazím na něco. Svodidlo mezi pruhy. Přeskočím ho, párač se napřahuje...
Zastaví se. Otočí se. Peláší pryč.
Říkám si, co to krucinál... Doběhne na konec svodidla, otočka a metelí si to ke mě z druhý strany.
"Tvl, neříkejte mi že Todd..."
Přeskočím svodidlo nazpátek. Párač hodí stopku a zase začne propočítávat trajektorii.
Smíchy se valím na zemi, pak vytáhnu nějakou oprejskanou bouchačku,kterou nepoužívám a mám k ní kotel munice a jen skáču přes svodidlo a postupně ujebávám parace.


Pak jdu po té dálnici dál a z random křoví na mě že země vyleze LEGENDÁRNÍ GLOWING RADSCORPION. Zaprvý, štíři v Bostonu nežijí. Zadruhý, kdyby v Bethesdě nějak fungoval world a lore building, tak daj nějak najevo, že zrovna TADY sídlí největší frajer mezi radškorpiony a daj tam aspoň pár koster, který jinak dávají všude možně, zvláště pak do baráků, kde někdo žije, protože v Bethesdích hlavách má každej fetiš na kostry.
Nicméně, škorpiónovi zdrhám až do cílové destinace, což je nějaký sanatorium. Před barákem chlapíci, za kterej má mám jít kvůli tomu questu. Začnou střílet so škorpiona, říkám si, záchrana, sám bych ho nedal, takhle ho dáme. Čekám, že půjde po nich, ale furt jde po mě, i když na něj střílí dvacet chlapů puškama. No dobrý, tak jsem návnada. Začnu dělat kolečka na parkovišti před sanatoriem, škorpionovi, když se ohlédnu, postupně ubývají hitpointy, paráda, běhám sice už pět minut, ale ještě chvíli běhu a bude to.
Pak mi přijde, že střelba jde trochu jinak a neslyším hned za prdelí škorpioní zvuky.
Škorpion se glitchnul do sloupu u brány a nemůže ven. Člověk by si řekl, ok, gamebryo,gamebryo never changes, hlavně že škorpión je vyřešenej, ale problém je v tom, že chlapi na něj furt střílí, a tak s nima nemůžu navázat konverzaci. Takže se nemůžu pohnout v questu. Takže dám quickload.



Stojím na visutem segmentu dálnice...

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vám PRIMÁRNĚ vadí na F3?
PříspěvekNapsal: pon čer 12, 2023 3:39 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11601
::rofl epic ::rock

no a potom sa mi zjavila Lucie Bílá si sitkom na pupku, ktorá sa rozhodla, že bude genderovo neutrálne odolná voči radiácii, lebo CHCE! a šlus, přes to vlak nejede :D

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vám PRIMÁRNĚ vadí na F3?
PříspěvekNapsal: pon čer 12, 2023 4:07 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1135
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
Když ti dá Paladin Danse laserflintu, která dává 15 procent víc zranění Ghoulům, tak si říkáš, že kterýho republikána tu flintu kurva vyrobili ::shock

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vám PRIMÁRNĚ vadí na F3?
PříspěvekNapsal: úte čer 13, 2023 10:26 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Květináč petunií píše:

Stojím na visutem segmentu dálnice...

ááááááááá!!! ::rock ::rock :D

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vám PRIMÁRNĚ vadí na F3?
PříspěvekNapsal: úte čer 13, 2023 10:27 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Květináč petunií píše:
Když ti dá Paladin Danse laserflintu, která dává 15 procent víc zranění Ghoulům, tak si říkáš, že kterýho republikána tu flintu kurva vyrobili ::shock

Neuvěřitelné. ::rofl

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vám PRIMÁRNĚ vadí na F3?
PříspěvekNapsal: sob pro 30, 2023 11:08 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11601
The Unwritten Rules of Fallout 3 Explained

By Nick Rodriguez Published 2 days ago

Fallout 3, despite being over fifteen years old, is full of unique gameplay and RPG mechanics that should be leveraged for an in-game advantage.

::knez ::rofl

https://gamerant.com/fallout-3-unwritten-rules-tips-tricks-leveling-luck-perks/?utm_campaign=trueanthem&utm_medium=Social-Distribution&utm_source=Facebook

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co vám PRIMÁRNĚ vadí na F3?
PříspěvekNapsal: ned pro 31, 2023 9:44 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4202
Bydliště: † Telenom
Takove to, kdyz musis vydat nejaky clanek a varis z vody. :-D

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny