Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 10:40 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 7:13 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Pánové, vyjímečně mě Vaše rádoby "chytré" komentáře.......... nezajímají ::rofl ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 7:26 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4202
Bydliště: † Telenom
Tak proč to sem vůbec dáváš?

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 7:39 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
viky píše:
Tak proč to sem vůbec dáváš?

Aby těm, co se hra líbí věděli, že nejsou výjimka, že ani původní tvůrce neni tak zarytej skeptik, jako zdejší komunita.

EDIT pro Smejkiho: to sem samozřejmě udělal a dřív, než sem sem dal řádku. Z tohodle kompu mě to tam ale teď nepustí. http://www.shacknews.com


Naposledy upravil Tomek dne stř bře 10, 2010 7:48 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 7:43 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Tomek píše:
Pánové, vyjímečně mě Vaše rádoby "chytré" komentáře.......... nezajímají ::rofl ::rofl

vyprdnise na bonusweb a sežeň si originální text


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 8:07 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Tomku, pointa je v tom, že plašíš s dva týdny starou zprávou uveřejněnou na tomto serveru. ::lol

----
Zašel jsem do Citadely a ukecal hvězdičkového paladina Křížovku - má sice ženský hlas, ale mužné tělo a ksicht opice - aby šel se mnou. Celou cestu Pustinou se mi držel způsobně za zadkem, na sedmé, což je opruz, neboť se otáčím doprava a blbě se mi kontroloval. :D Horší bylo, že furt básnil o tom, jak by na mne byl můj otec hrdý. Vzhledem k tomu, že můj herní otec je debil, který napřed dvacet let stavěl uvnitř památníku obří čističku vody (nevím tedy proč?) a pak ji zamořil radiací (nevím tedy proč?) jsem z toho nebyl moc nadšený.
Zašli jsme do takové té jeskyně, kde se schovává halda dětí a aby je nikdo nenašel, tak mají nad vchodem velkou tabuli osvětlenou barevnými žárovkami. Děti jsou idioti, co mi říkají "mungo" a ustřelil bych jim ksicht, kdybych pořád nevzpomínal na seržanta Munga z Gondorské tajné služby. Quest mne vedl to tajné chodby do Vaultu 87. Protože je ta chodba tajná, je na ní množství silných hlídek, kulometných hnízd a nástrah a hemží se patrolujícími mutanty. Protože vede přímo do hlavního sídla mutantů, je z druhé strany hlídána celou silně vyzbrojenou devítiletou holčičkou, která, kdyby chtěla upozornit na útok, by musela běžet asi 400 metrů, než by dorazila k toaletám a splašila tam nějakou pomoc. Naštěstí útok mutantů nehrozí, protože napříč jeskyní je natažen zátaras z prádelní šňůry, což je zjevně osvědčená pomůcka proti mutantům.
Naládoval jsem si kapsy municí z volně pohozených bedniček, ale když jsme si chtěl vzít ještě mazací nůž pro štěstí, tak se hra zatvářila červeně, že prý to je krádež. Hm. Vzal jsem tedy Křížovku za zadek (můj), do jedné ruky flintu, do druhé... ehm... taky flintu... a vyrazil jsem do tajné chodby. Začal jsme se plížit a byl jsem zvědavý, jak se zachová sidekick. Pro vysvětlení, sidekicka jsem prvně potkal ve hře Tyrian 2000, tam to byla malá lodička co mi pomáhala hustit plasmu a laser do nepřátel. Pak až v Daikataně, a tam jsem žasl nad jejich úrovní. Nejen, že mi dovedně kryli záda (vzhledem k designu úrovní někdy docela dobrá vymoženost), ale také chrlili dobré hlášky, kočkovali se mezi sebou, léčili se, měnili zbraně podle situace a sháněli si munici, přičemž munici pro mou zbraň mi nechávali. Musím podotknout, že to byl hlavní důvod, proč tasit Daikatanu - mí společníci se zhostili služby palebné podpory se ctí a já si mohl šermovat a sbírat duše nepřátel. ::love
Takže nyní jsem byl zvědav, jak postoupil koncept sidekicka za ta léta od Daikatany. Křížovka šel poslušně do kolen a ve své energozbroji krášel jako kachna za mnou. Na zádech si přitom nesl energokladivo. Plížili jsme se, ale paladin pořád mlel něco o mém otci. Naštěstí jsou mutanti hluší. V jeskyních se také ukázalo, že sniperská puška jde použít! Snajpoval jsem na samé hranici dostřelu, kdy již cíl se ztrácel v mlze dálek, tedy až skoro u dalšího ohybu jeskyně (tedy asi 20 metrů) a dával headshoty jeden za druhým. Bylo to krásné a šlo to jako po másle. Bohužel pět instant killů za sebou se mi nastřádat nepodařilo, neboť mne pokaždé něco vyrušilo. V jednu chvíli totiž, obíraje mrtvolu, přehlédl jsem kulometné hnízdo nademnou, avšak Křížovka zařval "Máme společnost!" a hbitě přezbrojil na rotačák a již pumpoval olovo do nepřátel! Když jsem je vyřídil, zahlásil "Čisto!" a šel zase do plížení. Vau, to jde.
Následující plížení se neslo v podobném duchu. Já odstraňoval pasti a jedním výstřelem (přezbrojil jsem raději na Loveckou pušku, 10mm pistole s tlumičem nestačila) zabíjel mutanty, křížovka šel za mnou a když nás napadli ze strany, kosil kulometem (ovšem zabíjet jsem musel já, slabá muška nebo co) a když nás napadli moc zblízka, tak tasil kladivo. To šlo. Později se však ukázalo, že Křížovka je prastrýc paladina Ondrecha a dá se tedy vytočit kde čím. Za třemi rohy a dvěma stěnami totiž byl mutant, který mne zaslechl, a Křížovka vstal a začal pobíhat po levelu. Asi deset minut na sebe řvali a plížení mohlo jít do hajzlu. Já se snažil odemykat a lootovat, Křížovka pobíhal sem a tam ve snaze odhalit mutanta, a tím na nás lákal jiné hlídky, které jsem pak musel odprásknout já. Přitom jsem si všiml, že křížovka zná jen kladivo nablízko a rotačák na dálku, když nejsem před ním. Nevyužívá pušky pro přesnou střelbu přes mé rameno, a to je asi dobře, neboť ve Falloutu 3 má puška přesný dostřel jen asi na dva metry (z toho metr je hlaveň). Horší je, že nelootuje munici pro svou zbraň a čeká, že kolem něj budu obskakovat.
Vyřídil jsem ještě pár mutantů (v pytlích s lidskými odpadky byla munice do brokny, hurá!) a zase se plížil vpřed. Rozhovor dvou mutantů ("My být silní!") jsem přerušil tak, jak se píše v příručce vojáka AČR, tedy granátovým útokem. Není to tak účinné, jak se píše v brožurce, ještě že mám hafo životů. Nevím jak to zvládají vojáci AČR na misích, když jim dojdou stimpaky.
A pak jsem se plížil dále. Za rohem jsem čul další mutiky, a tak jsme si řekl, že si pohraju a hodím jim tam minu, he he he... jenže Křížovka zařval "Tohle skrývání je k ničemu!" vyskočil na nohy a běžel s kladivem na zteč. Zase jsem ho musel zachraňovat já... a teď nevím,jestli to je projev charakteru, nebo prostě stupidita hry.
Nicméně můj boj se sidekickem hodnotím jako o něco málo horší než v F2, ale zase lepší než v F1. Myslím, že kdyby si nad to někdo sedl a trochu to doprogramoval, mohla by se funkčnost společníků v F3 aspoň trochu přiblížit Daikataně a nebyli by tam jen jako pomocní nosiči artefaktů.
Jsem zvědav na další příhody mne a zženštilého ohvězdičkovaného paladina Křížovku.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 10:17 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
::rofl ::rofl ::rofl ::rofl Bože, to je hlína! V anglině mnohem lepší než v češtině... ::rofl ::rofl
Jinak ten nožík je "butter knife". A paladin Ondrech byl 12letý věčně ublížený cholerik na VŠB foru před pár lety. To jen tak na okraj.
Brečím smíchy. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 10:30 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
epič ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: stř čer 02, 2010 10:41 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 23, 2010 9:16 pm
Příspěvky: 44
Bydliště: Goodsprings
1. místy hezká pustina

2. toulání pustinou s namódovanejma odstřelovačkama

3. megatuna a můj barák
¨
4. harold

5. zabíjení tuláků a žebráků

_________________
Mən pişik kimi
I itlər nifrət
I qaynadılmış tısbağası kimi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: pát črc 16, 2010 3:52 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 07, 2010 8:00 pm
Příspěvky: 17
Bydliště: Kdesi ve 20. století...
- hudba z rádia GNR (ale bez keců Threeeeeee Doga :D )
- všechno ostatní co mám jsem už dohrál :-D
- když se u PC nudím
- větší množství Vaultu než v Fallout 1 a 2
- Ulice odpočinku (simulace ve Vaultu 112)
- protože můžu s jednou bouchačkou co jsem šlohl tulákovi vyvraždit půl Bratrstva oceli :P
- docela pěkná 3D grafika
- spousta zajimavého textu (například o pokusech s FEV, válce a Vaultech)

_________________
pod tímhle nickem jsem i na csfd a dabingforu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: sob črc 17, 2010 5:38 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 07, 2010 8:00 pm
Příspěvky: 17
Bydliště: Kdesi ve 20. století...
chekotay píše:
Smejki píše:
oni jsou v tranquility lane číňani? ::scratch

pane doktore, že vy si to pletete v Anchoshitem? :-D

Zahrej si to. :wink:

jsou když spustíš ten skrytej terminál ale pššt :-D

_________________
pod tímhle nickem jsem i na csfd a dabingforu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: stř črc 28, 2010 7:38 pm 
Stalker
Stalker
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 04, 2010 8:52 am
Příspěvky: 2126
Bydliště: Prajzská
Sice je téměř vše, i pasáž vypadnutí z Vaultu 101 a spatření okolního světa, zkopírováno z Oblivionu, už kvůli tomu to hraji. Ale řekl bych, že i Oblivion vanilla byl poněkud lepší než vanilla F3.

_________________
Knowledge is power. Power corrupts. Study hard. Be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: čtv črc 29, 2010 2:03 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon črc 26, 2010 3:21 pm
Příspěvky: 19
Tak jsem dohrál hlavní dějovou linii aniž bych chtěl a aniž bych o tom věděl ( myslel jsem že po vaultu 87 si dám s MQ pauzu ale pak to byl už rozjetej vlak ze kterýho se nedalo vyskočit ) a překvapilo mě jak je to krátký ( MQ ) a jak má blbej konec ( navíc když tam pošlete tu z bratrstva tak nechápu proč by ste neměli hrát dál když to přežijete ( díky bohu za mód díky kterému se dá hrát i po MQ ) ) ale to sou spíš zápory. takže proč ANO
-super atmosféra které přidává hlavně suprové udělané prostředí ( interiéry suprové a o venkovnim světě ani nemluvim to je nádhera )
-otevření dveří do pustiny a ten moment kdy jste oslepeni dením světlem. to je suprové
-rádio ( líbí se mi že když např. v cantebury commons vyřídíte ten souboj mechanika vs. ta královna tak na GNR o tom pak mluví )
-velký svět ( ale někdy né dost velký )
-někdy jsou pěkné scény/momenty ( obětování otce jak se lepil na to sklo,"pochod" na čističku-super bitva se skvělou atmosférou kterou dodávali řeči co řikal ten robot a ostatní členové bratrstva )

grafika je pěkná ale ta je mi naprosto ukradená,grafika je to poslední co mě zajímá ( a patřim právě do tý věkový skupiny [co tu někdo řikal] který de hlavně o grafiku a hratelnost maj někde vzadu ).
ale největší výhodou je HROMADA MÓDŮ ::rock :-D

_________________
0|-| ƒ|_|(|< 90|_|! !'/\/\ |<!|\|6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 4:29 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 03, 2010 7:31 am
Příspěvky: 12
-Celkem dobré písně v rádiích (až na Enklávu ::evil )
-Volnost, V.A.T.S, množství zbraní
-Pip-Boy 3000 (přehledné menu, o hodně lépe vyřešené, než v oblishitu)
-Spousta zajimavých lokací, dobré DLC (kromě MZeta)
-Zajimavé perky (i když určitě ne tak dobré jako v F1/2)
Největší zápor ::arrow ::ble Three Dog (to jeho děsné:Wauuu!! Frííídom!! nesnáším ::evil ::zed )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 2:44 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
sangwiny píše:
No, Tomek zbytek oddiskutoval za mě, takže tady už není co dodat. :wink:

To víš, bráním "trojku" kde se dá :-)... no, někdy i kde se nedá :-) Mě už zbyly jen ty módy, ale i pro ně stojí zato ještě F3 hrát. Teď třeba chodim s flintou, u který VATS nefunguje. Jak to modér zařídil, nevim... tahle zbraň by se ale LoneWanderererovi asi nelíbila :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 4:03 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 03, 2010 7:31 am
Příspěvky: 12
Tomek píše:
sangwiny píše:
No, Tomek zbytek oddiskutoval za mě, takže tady už není co dodat. :wink:

To víš, bráním "trojku" kde se dá :-)... no, někdy i kde se nedá :-) Mě už zbyly jen ty módy, ale i pro ně stojí zato ještě F3 hrát. Teď třeba chodim s flintou, u který VATS nefunguje. Jak to modér zařídil, nevim... tahle zbraň by se ale LoneWanderererovi asi nelíbila :-)

Automat nebo polo automat?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny