Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 12:06 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Save Fallout 3
PříspěvekNapsal: sob led 16, 2010 6:07 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Takovej Topic na zkoušku...

POCHLUB SE I VYZKOUŠEJ !

Bugem hry Ti nejde rozjet nová hra ? Chceš se kouknout, jak si vede "konkurence" ? Nebo si jen odzkoušet některé DLC ? Vlož i své save !

Technicky: né každé save jde na druhém kompu rozjet, ovlivňuje to několik faktorů, jeden z hlavních je verze instalovaného Patche a počet aktivních DLC. I přesto je, alespoň u mě, úspěšnost rozjetých cizých savů víc jak 90%. Použitím moddů, češtiny Základní hry (ZH), jiného počtu nainstalovaných DLC atd, může při loadu vyskočit info o nepřítomnosti některých položek - rozjetí je podmíněno souhlasem.
Každé save co sem jistě rádi vložíte :-) by bylo dobré popsat krátkým sdělením přibližně z které části hry je, jak to je s DLC, moddama, který Patch a.p. Z praxe se mi nejvíc osvědčilo mít instalovaný Patch 1.7 a aktivní všechny DLC. V tomto případě jsem rozjel savy všechny.
----------------------------
První možné save hry. Po projití Vaultem 101 je možné většinu osobních dat ještě změnit.
V době uložení nebyl danej žádnej Patch ani DLC. Hrací doba 12 min.
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/704 ... .65KB.html

Save před OA nebo BS bez nutnosti vypínat češtinu ZH kvůli bugu "Rothchild". Odehráno asi 50% ze ZH.
V době uložení byl Patch: Fallout3CZ_1.0.0.15 + Patch 1.5, instalovány: OA a BS. Hrací doba 119 hod.
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/200 ... .68MB.html

Save před: TP, PL a MZ. Ze ZH odehráno asi 99%.
Patch 1.7, hrací doba 211 hod.
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/177 ... .03MB.html

Save... konec. Kromě "Paradise" (to nedělám) a trvalého bugu "Svatba Diega a Angely" je vše hotový.. nebo né ? :-)
Patch 1.7. Hrací doba 269 hod.
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/212 ... .95MB.html

V žádném z těchto savů nebyl nikdy modd, nebo jiná chetovací skopičina.
----------------------------
A ještě takovou raritku, pochází od nějakého němce. Každých 73 herních hodin strávených mimo Megatunu si pak domů přitáhnete roztomilé zvířátko a je jedno jestli "po svých" nebo teleportem. Dokud jsou náboje do Alienu, tak to jde, pak nastane... masakr. :-)
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/593 ... .84MB.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: SAVE hry
PříspěvekNapsal: sob kvě 08, 2010 5:20 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob kvě 08, 2010 5:11 pm
Příspěvky: 2
Zdravím, chtěl bych poprosit, kdo by mi poslal SAVE hry F3 těsně před posledním úkolem (kladná karma). Hru jsem sice už dohrál 2x ale SAVY jsem vymazal. Dostal se ke mě datadisk Broken... a chci si ho zahrát co nejdříve. Zda by to šlo poslat mailem: max.damage@seznam.cz a nebo přes ICQ: 343753132 či jiným způsobem. Moc by mi to pomohlo,děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SAVE hry
PříspěvekNapsal: sob kvě 08, 2010 6:06 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 8:08 pm
Příspěvky: 466
Bydliště: Víc než bahno
Pár posledních sejvů, snad ti to pomůže

Kód:
http://leteckaposta.cz/361912362

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SAVE hry
PříspěvekNapsal: sob kvě 08, 2010 9:25 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
MaxDamage píše:
Zdravím, chtěl bych poprosit, kdo by mi poslal SAVE hry F3 těsně před posledním úkolem (kladná karma). Hru jsem sice už dohrál 2x ale SAVY jsem vymazal. Dostal se ke mě datadisk Broken... a chci si ho zahrát co nejdříve. Zda by to šlo poslat mailem: max.damage@seznam.cz a nebo přes ICQ: 343753132 či jiným způsobem. Moc by mi to pomohlo,děkuji.

Maxi, na druhý stránce tohodle fóra je topík se stejným názvem (skoro), možná by sis tam i vybral Save Fellout 3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SAVE hry
PříspěvekNapsal: ned kvě 09, 2010 10:10 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob kvě 08, 2010 5:11 pm
Příspěvky: 2
Děkuji, moc mi to pomohlo!! :-)

Sloučeno do 1 topiku. V.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Save Fallout 3
PříspěvekNapsal: ned kvě 09, 2010 4:21 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
tomku bug se svadbou v angeli se da vyresit tak ze na tu svadbu prides v dobe kdy se ma odehrat respektive kdyz tam cele river city sedi na lavicich coz je kazdy tyden pak na angelu a toho jejiho vypatlance a oddavajiciho pouzijes cheat ressurrect (jenom ressurect nesmis je zabit killem) a svadba probehne

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Save Fallout 3
PříspěvekNapsal: ned kvě 09, 2010 5:18 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Hmmm to je zvlaštne že tu riešite nejaky bug so svatbou. Ja som s tým problém nikdy nemal ::scratch,vždy prebehla ako mala.. Mne zas nejde zachránit toho starouša na mostíku. Vždy mi len povie nech ho nechám na pokoji, žiadne dialogové okienko sa mi neukaže ::cry Neviete ako na neho?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Save Fallout 3
PříspěvekNapsal: ned kvě 09, 2010 6:50 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
vitekc45c píše:
tomku bug se svadbou ... pouzijes cheat ressurrect (jenom ressurect nesmis je zabit killem) a svadba probehne

vitekc - proseděl sem tam a to doslova několik týdnů... vždycky příjde osazenstvo asi 10 až 15 lidí, 1 hodinu čekají, sedí, pak se zdvihnou, odejdou a... prd, a tak pořád dokola, ať je 9 nebo 12 hodin. Pánbíčkáře nepotřebuju, Diego je k ničemu a Angelínu v hospodě zastoupí tatík. Pravda, to oživení sem nezkoušel, ale na druhý straně sem pro ně udělal dost a kdo ví, třeba by mě za měsíc Diego naflákal, co sem mu to dohodil za šťabajznu :-) ale dík za typ.

deblos píše:
Hmmm to je zvlaštne že tu riešite nejaky bug so svatbou.... Neviete ako na neho?

deblos - ano, někdo řeší svůj bug - svatbu, jinej zase svýho sebevraha. Mě například skočit nikdy nikam nechtěl. Ať tak či onak i tenhle pothlej dědek je mi šumafuk :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Save Fallout 3
PříspěvekNapsal: pon kvě 10, 2010 3:54 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
dedek neni bug zabranit sebevraze totiz jde jenom tesne pred tim nez skoci si snim musis promluvit

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Save Fallout 3
PříspěvekNapsal: pon kvě 10, 2010 10:14 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
vitekc45c píše:
dedek neni bug zabranit sebevraze totiz jde jenom tesne pred tim nez skoci si snim musis promluvit

Hm,ale odkial mam vediet kedy chce skočit? Už som tam za ním bol v roznych časoch a aj viac dní a nič... Tak to zrejme musím mat na neho len nejaké štastie,alebo?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Save Fallout 3
PříspěvekNapsal: pon kvě 10, 2010 10:23 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
drcni do něj ::idea


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Save Fallout 3
PříspěvekNapsal: stř kvě 12, 2010 6:47 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
deblos píše:
vitekc45c píše:
dedek neni bug zabranit sebevraze totiz jde jenom tesne pred tim nez skoci si snim musis promluvit

Hm,ale odkial mam vediet kedy chce skočit? Už som tam za ním bol v roznych časoch a aj viac dní a nič... Tak to zrejme musím mat na neho len nejaké štastie,alebo?

staci ho najit a hodit za nim on se pak zastavi nekde ve vyssich mistech a budes si snim moct promluvit

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Save Fallout 3
PříspěvekNapsal: stř pro 22, 2010 6:12 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát zář 03, 2010 10:56 am
Příspěvky: 1
Ahoj, mám problém .. nezálohoval jsem si savy do F3 tak bych byl rád, jestli by se nenašel nějaký ten vyhovující.Byl jsem u hlavního ukolu č.7. Scientific Pursuit.. po ukolu jeffersonuv památník.. měl jsem zhruba projetý rivet city a megaton... (a úkoly po cestě) měl jsem základní verzi FO3 .. prosím nemáte někdo aspoň podobný ? (dobrá karma)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny