Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 7:27 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

The Pitt je:
Bezvadná věc, konečně! 32%  32%  [ 8 ]
Dá se. Lepší jak O:A. 24%  24%  [ 6 ]
Ch*ánky s medem, ho*no s mákem... 24%  24%  [ 6 ]
Nezájem... 20%  20%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 25
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 6:14 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Nebude rozdíl mezi "hrát do aleluja" = hrát neomezeně dlouho a mezi maximálním dosažitelným levelem (po jehož dosažení se hra neukončí a je možné se toulat dál dle libosti)? Ujasněte si, o čem mluvíte. :-)

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 10:39 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
jak říká viky - alejuja nerovná se aleluja
BS - umožňuje hrát i po konci hlavního questu a zvyšuje level cap na 30

FPAMQ - umožňuje hrát i po konci hlavního questu ::arrow takže s BS ztrácí smysl. navíc bych se nedivil, kdyby se spolu hádali.

mody na level 100 (nebo alternativy, pokud jsou) - zvyšují level cap. některé upravují mechanismus rozdělovaní skillpointů po dosažení levelu, aby to vůbec mělo smysl, protože při stávajícím mechanis,mu byste měli při 40. levelu všechno na max


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: ned dub 18, 2010 3:54 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Smejki píše:
jak říká viky - alejuja nerovná se aleluja
BS - umožňuje hrát i po konci hlavního questu a zvyšuje level cap na 30

FPAMQ - umožňuje hrát i po konci hlavního questu ::arrow takže s BS ztrácí smysl. navíc bych se nedivil, kdyby se spolu hádali.

mody na level 100 (nebo alternativy, pokud jsou) - zvyšují level cap. některé upravují mechanismus rozdělovaní skillpointů po dosažení levelu, aby to vůbec mělo smysl, protože při stávajícím mechanis,mu byste měli při 40. levelu všechno na max

Jestli budeš mít např. Unarmed na 10 nebo 100 a level 40. rozdíl nepoznáš, pokud si trošku nepohraješ s mechanismy a modifikacemi...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: ned dub 18, 2010 8:19 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát dub 16, 2010 9:31 pm
Příspěvky: 5
Dnes jsem dohrál The Pitt a ták abych to trochu zhodnotil...

Nová lokace, nové předměty. Nové a lépe provedené prostředí, zničený Pittsburg je ponořen v konstatní tmě, nebe zatažené, den od noci téměř nejde rozeznat. Ponuré prostředí zanechalo dojem. Quest je bohužel jen jediný a s dvěma možnými konci, celý průběh questu je přímočarý a není šance se od něj odchýlit. Ani lokaci opustit.
| SPOILER
Přestože jsem se rozhodl se dovnitř prostřílet a zabil několik po zuby ozbrojených strážců, hned po průchodu bránou do Pittsburgu mne překvapila skupinka polonahých banditů jež mne omráčili a sebrali mi všechno vybavení, následně mne nechala být. Na to, že jsem se zvládl prostřílet až k bráně bylo docela ubohé, že mne nějakým "zázrakem" omráčili, okradli o vybavení ale nechali žít. Ven jsem už nemohl. Chtě nechtě jsem musel otrokům pomoci. První krátký questím s hledáním ingotů kovu. Nepochopil jsem jeho hlubší pointu jelikož jsem v obrovské ocelárně, pár ingotů co jsem přinesl jí nevytrhne. Po proslovu místního šéfa jsem se přihlásil jako gladiátor do Arény. Opět jsem neměl na výběr postupovat jinak. Následně jsem se dostal zpět ke svým původním věcem a šel se setkat s chlápkem, který tomuto cirkusu šéfuje. Sice mne přijali, ale nikde žádný obchod, nic. Ták vzhůru za šéfem. Onen šéf Byl poněkud prozíravý a hned se mne zeptal, co v Pitt vlastně dělám (hmm, když to všechno věděl, proč mne jeho poskoci nezkoušeli zabít hned na začátku???). Oznámil jsem mu, že jsem ho přišel oddělat a že celý tenhle bordel přebírám. Asi se mu to nelíbilo, protože mne chtěl zabít. Měl velmi hezký powerarmor, ale ted nemohu nosit bez tréningu. Pořád mne překvapuje, odkud on asi ten trénink dostal? Unesl jsem malé dítě jež představuje lék, možná je ale spíše nějaký symbol. Ven jsem se pochopitelně musel také prostřílet, nějak jeho podřízení nepobrali, že jsem tu šéf já. Ale nic není dokonalé. Pořád nechápu, jak jsem to dítě vlastně nesl, s kulometem v ruce a krabicí nábojů na zádech? Boj docela obtížný, několikrát mne sebevražedně nabíhající utočníci udolali ale díky "časoprostorovému paradoxu savev/load" ... prostřílel jsem se k místnímu revolucináři a předal mu dítě. Vyslal mne vypnout místní elektrárnu, aby se mutanti mohli dostat do města a vyřídili zbytek otrokářů. Bohužel jsem byl nucen se opět prostřílet i přes zbytek místních otrokářů jež s mutanty zdá se ruku v ruce spolupracovali, když mne zahlídli. Tak jako dosud jsem se pokoušel vyhnout většině boje jak to jen šlo, prostě jich bylo příliš. Když jsem se dostal v místnímu revolucionáři, ten se již choval jako by tomu tady šéfoval už několik dní, přestože ve vedlejší čtvrti právě musely probíhat tuhé boje. A nabídl i odměnu, že budou pro mne vyrábět munici. Bohužel, žádnou jsem nedostal. Na místě kde jsem jí měl vyzvednout byli stále nepřátelé a na určené lince nebylo zhola nic.
A tak jsem znechuceně Pittsburg opustil a odešel zpět do pustin, třeba se tam ještě vrátím.


+krásné prostředí a nové věci
-společníci tě do nové lokace nenásledují, což lze asi opravit pluginem. Ale beru to tak, že můj pes se asi bojí drezíny.
-přímočarý, akční quest, typický tunel ve kterém se nejde nikam odchýlit, alespoň dva možné konce (a zkusil jsem jen jeden, jsem zvědav co by se stalo kdybych pomohl vzpouru rozdrtit?)
-řada nelogičností a děr v toku příběhu
... a pár dalších věcí na které si už nevzpomenu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: ned dub 18, 2010 8:24 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát dub 16, 2010 9:31 pm
Příspěvky: 5
chekotay píše:
No, z informací o tom DLC usuzuji toto: Hráč je nabušený z hlavní hry, přijde do Pittu, tam mu vše vezmou a dostane obušek. Následně uskuteční převrat, pobije otrokáře a jde domů.
wait... WHAT?! ::shock


Vešel jsem do The Pitt na 8 levelu. V průběhu hraní "datadisku" jsem se dostal na desátý. Pochopitelně, je tam pár děr a nelogičností, jak se dá čekat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 3:26 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
Nickless píše:
Dnes jsem dohrál The Pitt a ták abych to trochu zhodnotil...

Nová lokace, nové předměty. Nové a lépe provedené prostředí, zničený Pittsburg je ponořen v konstatní tmě, nebe zatažené, den od noci téměř nejde rozeznat. Ponuré prostředí zanechalo dojem. Quest je bohužel jen jediný a s dvěma možnými konci, celý průběh questu je přímočarý a není šance se od něj odchýlit. Ani lokaci opustit.
| SPOILER
Přestože jsem se rozhodl se dovnitř prostřílet a zabil několik po zuby ozbrojených strážců, hned po průchodu bránou do Pittsburgu mne překvapila skupinka polonahých banditů jež mne omráčili a sebrali mi všechno vybavení, následně mne nechala být. Na to, že jsem se zvládl prostřílet až k bráně bylo docela ubohé, že mne nějakým "zázrakem" omráčili, okradli o vybavení ale nechali žít. Ven jsem už nemohl. Chtě nechtě jsem musel otrokům pomoci. První krátký questím s hledáním ingotů kovu. Nepochopil jsem jeho hlubší pointu jelikož jsem v obrovské ocelárně, pár ingotů co jsem přinesl jí nevytrhne. Po proslovu místního šéfa jsem se přihlásil jako gladiátor do Arény. Opět jsem neměl na výběr postupovat jinak. Následně jsem se dostal zpět ke svým původním věcem a šel se setkat s chlápkem, který tomuto cirkusu šéfuje. Sice mne přijali, ale nikde žádný obchod, nic. Ták vzhůru za šéfem. Onen šéf Byl poněkud prozíravý a hned se mne zeptal, co v Pitt vlastně dělám (hmm, když to všechno věděl, proč mne jeho poskoci nezkoušeli zabít hned na začátku???). Oznámil jsem mu, že jsem ho přišel oddělat a že celý tenhle bordel přebírám. Asi se mu to nelíbilo, protože mne chtěl zabít. Měl velmi hezký powerarmor, ale ted nemohu nosit bez tréningu. Pořád mne překvapuje, odkud on asi ten trénink dostal? Unesl jsem malé dítě jež představuje lék, možná je ale spíše nějaký symbol. Ven jsem se pochopitelně musel také prostřílet, nějak jeho podřízení nepobrali, že jsem tu šéf já. Ale nic není dokonalé. Pořád nechápu, jak jsem to dítě vlastně nesl, s kulometem v ruce a krabicí nábojů na zádech? Boj docela obtížný, několikrát mne sebevražedně nabíhající utočníci udolali ale díky "časoprostorovému paradoxu savev/load" ... prostřílel jsem se k místnímu revolucináři a předal mu dítě. Vyslal mne vypnout místní elektrárnu, aby se mutanti mohli dostat do města a vyřídili zbytek otrokářů. Bohužel jsem byl nucen se opět prostřílet i přes zbytek místních otrokářů jež s mutanty zdá se ruku v ruce spolupracovali, když mne zahlídli. Tak jako dosud jsem se pokoušel vyhnout většině boje jak to jen šlo, prostě jich bylo příliš. Když jsem se dostal v místnímu revolucionáři, ten se již choval jako by tomu tady šéfoval už několik dní, přestože ve vedlejší čtvrti právě musely probíhat tuhé boje. A nabídl i odměnu, že budou pro mne vyrábět munici. Bohužel, žádnou jsem nedostal. Na místě kde jsem jí měl vyzvednout byli stále nepřátelé a na určené lince nebylo zhola nic.
A tak jsem znechuceně Pittsburg opustil a odešel zpět do pustin, třeba se tam ještě vrátím.


+krásné prostředí a nové věci
-společníci tě do nové lokace nenásledují, což lze asi opravit pluginem. Ale beru to tak, že můj pes se asi bojí drezíny.
-přímočarý, akční quest, typický tunel ve kterém se nejde nikam odchýlit, alespoň dva možné konce (a zkusil jsem jen jeden, jsem zvědav co by se stalo kdybych pomohl vzpouru rozdrtit?)
-řada nelogičností a děr v toku příběhu
... a pár dalších věcí na které si už nevzpomenu

ten sef byl clenem bratrsta ocely ktere tam kdysi udelalo najezd coz se dozvis uz v zakladni hre v citadele od jednoho paladina: ze on je jedno ze zachranenych deti z pittu dale to ktere uneses dite neni simbol ale ma prirozenou genetickou odolnost vuci F.E.V a radiaci

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 6:35 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Nickless píše:
Dnes jsem dohrál The Pitt a ták abych to trochu zhodnotil...

| SPOILER
Přestože jsem se rozhodl se dovnitř prostřílet a zabil několik po zuby ozbrojených strážců, hned po průchodu bránou do Pittsburgu mne překvapila skupinka polonahých banditů jež mne omráčili a sebrali mi všechno vybavení, následně mne nechala být. Na to, že jsem se zvládl prostřílet až k bráně bylo docela ubohé, že mne nějakým "zázrakem" omráčili, okradli o vybavení ale nechali žít. Ven jsem už nemohl. Chtě nechtě jsem musel otrokům pomoci. První krátký questím s hledáním ingotů kovu. Nepochopil jsem jeho hlubší pointu jelikož jsem v obrovské ocelárně, pár ingotů co jsem přinesl jí nevytrhne. Po proslovu místního šéfa jsem se přihlásil jako gladiátor do Arény. Opět jsem neměl na výběr postupovat jinak. Následně jsem se dostal zpět ke svým původním věcem a šel se setkat s chlápkem, který tomuto cirkusu šéfuje. Sice mne přijali, ale nikde žádný obchod, nic. Ták vzhůru za šéfem. Onen šéf Byl poněkud prozíravý a hned se mne zeptal, co v Pitt vlastně dělám (hmm, když to všechno věděl, proč mne jeho poskoci nezkoušeli zabít hned na začátku???). Oznámil jsem mu, že jsem ho přišel oddělat a že celý tenhle bordel přebírám. Asi se mu to nelíbilo, protože mne chtěl zabít. Měl velmi hezký powerarmor, ale ted nemohu nosit bez tréningu. Pořád mne překvapuje, odkud on asi ten trénink dostal? Unesl jsem malé dítě jež představuje lék, možná je ale spíše nějaký symbol. Ven jsem se pochopitelně musel také prostřílet, nějak jeho podřízení nepobrali, že jsem tu šéf já. Ale nic není dokonalé. Pořád nechápu, jak jsem to dítě vlastně nesl, s kulometem v ruce a krabicí nábojů na zádech? Boj docela obtížný, několikrát mne sebevražedně nabíhající utočníci udolali ale díky "časoprostorovému paradoxu savev/load" ... prostřílel jsem se k místnímu revolucináři a předal mu dítě. Vyslal mne vypnout místní elektrárnu, aby se mutanti mohli dostat do města a vyřídili zbytek otrokářů. Bohužel jsem byl nucen se opět prostřílet i přes zbytek místních otrokářů jež s mutanty zdá se ruku v ruce spolupracovali, když mne zahlídli. Tak jako dosud jsem se pokoušel vyhnout většině boje jak to jen šlo, prostě jich bylo příliš. Když jsem se dostal v místnímu revolucionáři, ten se již choval jako by tomu tady šéfoval už několik dní, přestože ve vedlejší čtvrti právě musely probíhat tuhé boje. A nabídl i odměnu, že budou pro mne vyrábět munici. Bohužel, žádnou jsem nedostal. Na místě kde jsem jí měl vyzvednout byli stále nepřátelé a na určené lince nebylo zhola nic.
A tak jsem znechuceně Pittsburg opustil a odešel zpět do pustin, třeba se tam ještě vrátím.


Pohled z "druhé strany"...

Rád čtu recenze, na Fallout 3 nebývají nejpříznivější, už jsem si zvykl, na co si zvyknout nemůžu je číst takovou haldu nepřesností, omylů, polopravd a vlastních chyb. Když podobnou recenzi napíše třeba Chekotay, je to trochu jiné, z článku je víc než jasné, že to, o čem píše má dokonale projitý a to se u Tebe říct nedá. Navíc konkrétně u něj mám i pocit, že si z celýho Fallouta stejně dělá jen prču :-)
Rozeberu to taky ve SPOILERu:

| SPOILER
Přicházíš do města, o kterém víš takřka prd, ale první co uděláš postřílíš lidi co na Tebe vůbec neútočí a pak se divíš, že Ti jejich kamarádi daji kartáč. (Mimochodem, buď rád, že se na Tebe v reálu nesesypala parta parchantů, nemáš nejmenší šanci se ubránit, pokud nejseš Rambo). Nezabijou Tě jen proto, že by pro Tebe celej Pitt i Fo skončily.
Chtě nechtě jsem musel otrokům pomoct - a cos čekal ? pozabijíš stráž a Raideři Ti padnou k nohám ? Aby ses z týhle svízele dostal, zaplťpánbů, že se naskytla možnost dostat se přes Díru k Ashurovi.
Ingoty - nemají v názvu "steel", takže to asi obyčejné železo nebude. Trochu představivosti to chce :-), řekněme přísada do kovu, z kterýho pak jdou vyrobit ty zázračný falloutí věci.
Díra - podle mě chytře vymyšlený způsob, jak se dostat k Ashurovi, nebo Tě napadá něco lepšího ? Hlavně aby to nebyl Fatman a.p., Pitt se domnívám není o střílení. Po výhře v Díře si myslím, Ti unikla jedna podstatná myšlenka. Ashur velkoryse vrátil vybavení a navíc Tě pozval k sobě do rezidence. Mě aspoň na tomhle bodě přišlo, že to s tím Ashurem nebude tak špatný.
...nikde žádný obchod, nic - zdáse, že si za Ashurem fofroval tak rychle, že sis nevšiml třeba Friday - kšeftuje se zbraněma, Harris - jídlo, chemie, Nola - léčí... Jestli si to tam ale postřílel, tak hold neni s kým obchodovat, to dá rozum.
Ashur - Tvůj údiv skutečně zaslouží ten troj-otazník. Při prvním setkání s Ashurem o Tobě a Tvých záměrech nic neví. Otroci mu nic neprozradili a jeho poskoci sdělili extempóre u vchodu a výhru v Díře, logicky se tedy zeptal, co v Pittu chceš. Na začátku Tě nikdo nechtěl sejmout, sám si zaútočil a sklidil po právu nakládačku :-)
Ashur + Power Armor - tohle je věc, kdy sem se rozhodl odpovědět. Kdybys Ashurovi neustřelil hned palici, tak by ses dozvěděl, že byl důležitou součástí Bratrstva oceli. Že by tam se naučil do ní obléct ?
Marie - i tady to chce trochu představivosti. I když ten box na přenášení vypadá jak rendlík mojí babičky na krocana, není "to" v době plazmových a laserových zbraní třeba neprůstřelný, s vlastním oběhem ? :-)
Wernher mě vyslal vypnout místní elektrárnu - co je to za blábol ? nikam Tě neposlal, Tvoje volba to byla! měl si na výběr! Už tady si měl Wernhera prokouknout, že je to hajzl, moc dobře věděl jak to dopadne, když pustíš Trogy do města (viz dialog), volil si tu nejhorší variantu - pro všechny... a po akci se Ti vysmál :-)
Munice - žádnou si nedostal ? v týhle džungli Ti někdo něco dá zadarmo ? Sám si jí musíš v Mill na Ammo Press vyrobit! dostal si jen povolení na stroji pracovat... teda pokud Ashura nebo Wernhera předčasně nesejmeš.

Dohrál jsem Pitt... skutečně si ho "dohrál" ? né, Ty si ho prohrál ! Přišel jsi předčasným sejmutím Ashura o nejlepší rozhovor celýho Pittu, kde vysvětluje otázku dočasných otroků a následný plán obnovy celého Pittu. Problém léku na plození zdravých dětí si nevyřešil, nepomohl si ani "polo-otrokům" ani "Ashurovcům", město si zaplavil Trogama, postřílel co se dalo... ani se Ti nedivím, že si z Pittu odešel jak spráskanej pes, naletěl si Wernherovi, do očí se Ti vychechtal, zůstalo za Tebou nefunkční rozvrácené město a spoušť.

Zklamal si Wanderere, chtělo by to repete...

Takovou reakci si jistě nečekal, nic ve zlým (doufám) :-) , diskuze je od toho, aby se diskutovalo, né ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 8:32 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát dub 16, 2010 9:31 pm
Příspěvky: 5
Tomek píše:
Nickless píše:
Dnes jsem dohrál The Pitt a ták abych to trochu zhodnotil...


Zklamal si Wanderere, chtělo by to repete...

Takovou reakci si jistě nečekal, nic ve zlým (doufám) :-) , diskuze je od toho, aby se diskutovalo, né ?


Mno i bez tvé reakce mne napadlo to jet znovu a trochu víceméně logickým způsobem, tedy tak jak jsi to popsal ty. Mno všechno jsi už popsal a já ti musím dát za pravdu. Ale jen s pár poznámkami

| SPOILER
Poznámka jedna: pokud se přidáš na stranu otroků, musíš vystřílet celý Pitt a celé město jde do háje. Paradox věci je, že kdyby jsi měl onu možnost od začátku, dopadl by jsi stejně blbě (tedy několikrát mrtvej, bez časoprostorového paradoxu save/load definitivně mrtvej) a celý příběh by sis nemohl užít. Ať už je takový protagonista Rambo či psychopat, dříve nebo později dojde k víceméně zoufalému boji proti dobře vyzbrojené přesile.
Poznámka dvě:1 dítě bereš bez přepravního boxu, jen v zavinačkách :) box má stejně jako Werner, ták i v laboratoři u Ashera.
Poznámka tři: Vystřílet celé město, tedy jak říkáš "prohrát" je paradoxně dobré řešení z hlediska hry. (dostaneš + karmu) Z hlediska prosté logiky je lepší dát se k silnějšímu, popřípadě stát za tím, že Asher aspoň obnoví město a tím i trochu civilizaci. Ale jakmile se rozhodneš jít na jeho stranu (a v rozhovoru jsou přesvědčivé argumenty) je to "zlé" řešení (dostaneš - karmu). Při troše RP by každý trochu rozumný člověk šel asi na Asherovu stranu, nicméně karma systém si myslí něco jiného. Takže jsem datadisk NEPROHRÁL a kupodivu první hru jsem prošel s víceméně "kladným" řešením. A pokud to řešení nepřipadá "kladné" ták ať mi už nikdo netvrdí, že fallout má "černobílé vidění" (mimochodem, pokud uvážíme že otroctví je špatné a Wernerovi chceš pomoci, ták proč je od pohledu nezastřelit?)
Poznámka pět: Rozhovor s Asherem je vždy stejný, bez idiotského vstupu či s ním. :)
Poznámka šest: Ocelové ingoty jsou poměrně obyčejné. Dovedeš si představit z čeho musí být vyrobený powerarmor aby to fungovalo jak má? Musí mít zvláštní slitiny, pevné aspoň jako ocel a přinejmenším lehké. Ocel je relativně snadno dostupná. Mají aspoň část pre-war techniky a funkční ocelárnu, kalit ocel lidé zvládli i před 1000 lety.
Poznámka sedm: Mno postup se dostat k Asherovi je asi plně logický, když uvážíš že je z tebe otrhaný otrok a musíš se vypracovat. :)


Ták prostě diskutujme. Čekám netrpělivě na odpověď :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 10:23 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Nickless píše:
kalit ocel lidé zvládli i před 1000 lety.
tím jsi chtěl říci co? že je PA z kalené oceli? ::arrow ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2010 8:16 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát dub 16, 2010 9:31 pm
Příspěvky: 5
Smejki píše:
Nickless píše:
kalit ocel lidé zvládli i před 1000 lety.
tím jsi chtěl říci co? že je PA z kalené oceli? ::arrow ::rofl


Ne, že bych si tipnul že PA je asi vyroben z jiných slitin než je obyčejná ocel. Je to high-tech věcička, takže asi i high-tech materiály, ne?

Áááá, já to vzdávám, jen se do toho člověk zamotá. ::help


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2010 8:50 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Nickless píše:
...Tak prostě diskutujme. Čekám netrpělivě na odpověď :)

Teď si trochu překvapil Ty mě, ale dobře, o Pittu se dá ještě něco říct. Horší by to bylo s ostatníma... Zeta se dá rozebrat tak akorát na bugy; Anchorage je simulace, za tu můžou amíci; PL sem nepřekládal, příběhu moc nerozumim, proč třeba mám pomáhat nějakýmu Ghulovi, když ho ani neznám; BS je sice přímé pokračování hlavního děje, ale spíš střílečka.
Ani do "vysvětlení", z čeho je vyrobenej třeba zázračný Stimpak, PA atd se mi moc nechce, jak ale vidim "příběh Pitt" já, napsat můžu.

| SPOILER
Začátek je jasný, utekl otrok (Wernher), volá o pomoc, musím pomoc. Ještě před tunelem ohrada, v ní otroci, vedle praví otrokáři. Tohle má svou váhu - "otrokáři" z Pittu lidi neloví, ale kupují a kupujou je jako pracovní sílu. Do města vcházím v přestojení, stráž to prokoukne, všechno mi sebere a zamkne vrata. Jsem ale otrok ? ne!, jsem vězeň Pittu, můžu se volně pohybovat, mám si najít práci, abych si zasloužil jídlo a nocleh. Ostatní jsou na tom podobně, dokonce "otrok" Midea má vlasní byt. Najít práci v ocelárně se mi nedaří, vemu aspoň to sbírání Ingotů. Nevolníci, což je myslim mnohem výstižnější název pro "pitské otroky" se mnou ale maji jiné plány. Wernher si chce hrát na starostu, Midea, bez přístrojů a zkušeností chce získat jakejsi zázračnej lék na imunitu. Začínám mít pochybnosti, ale zatím jim ještě důvěřuji. Abych si vyslech i názor "druhé strany", souhlasím s Dírou. Ashur, tak jako mnohokrát předemnou dodržel slovo, jsem zase člověk, vrátil vybavení a pozval mě k sobě. Přicházím k němu, vyslechnu si jeho rozhovor s ochrankou, což má zásadní! vliv na moje další jednání. Tvrdě ho upozornil, že lidi v ocelárně nejsou otroci, ale cosi jako "těžce pracující" a nařídil sledovat Mideu. Kdyby byla otrok, dávno by jí nechal ustřelit palici. (Teď se možná dopustím chyby, obsah tohoto rozhovoru se závěrečným, pokud Ashur přežije se mi bohužel míchá). Teď je dobré dát si save. Dozvím se pár podrobností, dělám blbýho tak dlouho, až je Ashur odvolanej do města, vypukla asi vzpoura. Ještě pořád chci pomoct "otrokům", bafnu Marii, můj ani jeden výstřel! a pod Tichošlápkem mažu za Mideou. A... buch, rana do vazu, ta mrcha od začátku i s Wernherem věděli, že lékem je krádež dítěte. Jak z toho vybruslit ? Aby nás nepolapili, fofruju za Wernherem, ten svým dialogem přilil poslední kapku. Sejmu ho, nebo nechám běžet, na tom nezáleží. Sklopim uši, vrátim děcko mámě, musim překousnout nepříjemný dialog, ale co hlavně, dozvím se od Ashura celou pravdu. Jeho situace neni lehká, chce udržet město, ale nejsou děti, neni spokojen, ač nerad, musí kupovat otroky, jinak by se Pitt stal domovem důchodců... Tady bych k tvůrcům Pittu měl připomínku. Abych z města odcházel aspoň trochu spokojenej, na mojí prosbu, aby zmírnil těžké podmínky otrokům přeciť jenom mohl Ashur říct, že ano. Zbylo rozloučit se s Mideou. V rozhoru sice připustí, že to pod Ashurem bude asi lepší jako Wernherem, tak či onak je na mě stejně naštvaná.
Závěr ? nic moc, neni každej den posvícení. Nedosáhl jsem v podstatě ničeho, ale na druhé straně zůstala městu aspoň naděje, že Sandra objeví lék... Ashur dodrží slovo... začnou se rodit děti... a z Midei bude třeba předsedkyně ROH :-)


Tak takhle vidim Pitt já. "Záporák" to má jednodušší, sejme koho potká a jde o dům dál. Domnívám se, že pro "kladnýho poutníka" Pitt přijatelné řešení nemá. Pokud si to náhodou dočetl až sem (klobouk dolů) a přišel bys na lepší řešení, rád se do Pittu vrátim.
Samo celé by to šlo napsat i obráceně, vypíchnout nejasnosti, nesmysly a nelogičnosti... to ale nechám dalším esejistům :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2010 8:57 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
::ano Tohle celkem dává smysl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: stř dub 21, 2010 8:37 am 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Tomek píše:
..jak ale vidim "příběh Pitt" já, napsat můžu.

hmmm Tomek, ako tak čítam fakticky si Pittský problém celkom dobre vyriešil! ::cool Po mojom výlete to tam trochu preriedili Trogovia doprdele :| Tak niečo s tým urobím, stejne si chcem ešte raz F3 zopakovat, pokým vyjde NewVegas, dufam to stihnem :P

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: stř dub 21, 2010 2:22 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát dub 16, 2010 9:31 pm
Příspěvky: 5
Tomek píše:
Nickless píše:
...Tak prostě diskutujme. Čekám netrpělivě na odpověď :)

... přišel bys na lepší řešení, rád se do Pittu vrátim....


To co popisuješ je spíše krásně neutrální řešení.

Snažil jsi se promluvit s oběma stranami dříve, než jsi uzavřel rychlý soud nad zůčastněnými stranami. Kladné řešení neexistuje protože v žádném případě jsi nepomohl "trpícím a utlačovaným".

Na záporném řešení nezáleží, záporná postava stejně nemá morální zábrany a jde jen za svým osobním prospěchem, která strana ti zaplatí více za tu kopeš. Nebo to skončí masakrem obou stran už jen proto, že můžeš, vyrabuješ co není přibité, co je přibité na to vezmeš páčidlo a odcházíš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: stř dub 21, 2010 2:33 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
taky sem the pitt hral na "zaplavu trogu" a chtel byt to skusit znovu a najit lepsi reseni ale nechci hrat vsechno znova jelikoz mam zaklad + broken steel + pl +oa hotovo na 100% tak me zajima co se stane kdyz pitt vypnu nahraju hru ulozim pitt panu a pak pockam na signal a znou do pittu tak mam otazku de to vubec???

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny