Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 4:34 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 9:06 am 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Nezakládej zbytečně nová témata, nedělej double posty a snaž se psát česky, protože ti jinak nikdo odpovídat nebude. Píšeš bez diakritiky a ještě pravopisně špatně. Blbě se to po tobě čte.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 12:57 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon kvě 31, 2010 3:31 pm
Příspěvky: 14
uš sem stoho na prášky mám fose verzi v1.4.0.5_US_English ktomu datadisky anoarchage a the pitt nějaké mody na přidání perků atd a mam i naistalovany mod weapon kits a stejne mam stejny problem jako vsichni u moiri mam jen jeden a z priser vubec nic nevypada prosím poradte vubec si nevim rady a pls poradte jak mam aktivovat to fose neco sem otom cetl ale nevim kde a jak
dekuju


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 1:02 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
JaW píše:
Nezakládej zbytečně nová témata, nedělej double posty a snaž se psát česky, protože ti jinak nikdo odpovídat nebude. Píšeš bez diakritiky a ještě pravopisně špatně. Blbě se to po tobě čte.

navrhuji sepsat universální usměrňovací antidebilizační pamflet, kterým se odpoví komukoliv, kdo není schopen napsat normální dotaz. ono to mlčení je takové netaktní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 1:18 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon kvě 31, 2010 3:31 pm
Příspěvky: 14
Nemusíš zrovna urážet ptám se tě normálně tak bych ocenil kdyby profesionálové na fallout neuráželi nováčky prosím neznám jěště moc pravidel tohoto fo´ra tak jenom prosím o odpověď prosím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 1:29 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon kvě 31, 2010 3:31 pm
Příspěvky: 14
Děkuji za pravidla a prosím jak tedy mám, a kde aktivovat fose ? v návodu píšou něco o oknu příkazového řádku, nebo ňeco tak, tak se prosím dotazuji jak na to ??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 1:45 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
danusak píše:
Děkuji za pravidla a prosím jak tedy mám, a kde aktivovat fose ? v návodu píšou něco o oknu příkazového řádku, nebo ňeco tak, tak se prosím dotazuji jak na to ??

OK, stáhni si FOSE odsud http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=8606 a rozbal do hlavního adresáře (Fallout 3)
Pak si stáhni Fallout Mod Manager (FOMM) http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=640 a nainstaluj. Mělo by se ti to automaticky nainstalovat do \Fallout 3\fomm. Hru spouštěj pomocí fomm.exe (kliknutím na tlačítlo Launch FOSE).
Ještě mě tak napadá, stáhni si i ArchiveInvalidation Invalidated http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=944 Spusť ArchiveInvalidation Invalidated!.exe a aktuvuj.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 2:19 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon kvě 31, 2010 3:31 pm
Příspěvky: 14
Ok. Díky za odpověď skusím to a zítra ti odpovím jak to dopadlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 4:13 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon kvě 31, 2010 3:31 pm
Příspěvky: 14
Mno tak mi to stejně nejde beee. :( prostě mám tam dané vše když sem stáhl archveivalidation a zmackl na nej tak sem dal active a potom exit ale ve hře pořád zůstává jen moira a její jedna součastka a z příšer také nic nevipadává ... Jo a na nexusu tam k tomu FOSE není žádný odkaz na stáhnutí tak sem ho stáhl jinde možná je to tím ale pochybuji... Kdybyste o něčem ještě věděli tak prosím dejte věděť. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 4:30 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
danusak píše:
Mno tak mi to stejně nejde beee. :( prostě mám tam dané vše když sem stáhl archveivalidation a zmackl na nej tak sem dal active a potom exit ale ve hře pořád zůstává jen moira a její jedna součastka a z příšer také nic nevipadává ... Jo a na nexusu tam k tomu FOSE není žádný odkaz na stáhnutí tak sem ho stáhl jinde možná je to tím ale pochybuji... Kdybyste o něčem ještě věděli tak prosím dejte věděť. Děkuji.

Eště je celkem důležité, jak máš ve FOMM seřazené modifikace. Postni sem screenshot.

K tomu FOSE tam máš přece odkaz na stránky, kde se to dá stáhnout http://fose.silverlock.org/ přímý link http://fose.silverlock.org/download/fose_v1_2_beta2.7z

A určitě by si to měl rozehrát od začátku.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 5:27 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
danusak píše:
Nemusíš zrovna urážet ptám se tě normálně tak bych ocenil kdyby profesionálové na fallout neuráželi nováčky prosím neznám jěště moc pravidel tohoto fo´ra tak jenom prosím o odpověď prosím.

tady jde o pravidla mezilidské komunikace, o pravidla fóra ani moc ne. svým návrhem se snažím zmírnit utrpení lidí, kteří jsou přehlíženi jen proto, že komunikují naprosto příšerným způsobem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 6:24 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon kvě 31, 2010 3:31 pm
Příspěvky: 14
Moc se omlouvám ale nemám tušení jak sem obrázek přesouvá ale napisu ti jak to mám v tom manageru od vrchu dolů : Rys talentovaný CZ.esp -nejede
UPP-pack 1 CZ.esp -jde
Czech.esp -jde
No Bobblehead Effect.esp -nejede
UPP-experience Perks.esp -jde
Anchorage.esm -jde
fallout3.esm -jde
ThePitt.esm -jde
UPP-Pack 2 CZ.esp -jde
UPP-Original Perks CZ.esp -jde
UPP-Baverage Perks CZ.esp -jde
UPP-Quest Perks CZ.esp -jde
Broken Steel-CZ Perky.esp -nejede
ThePitt-CZ perky.esp -jde
Operation Anchorage-CZ perky.esp -jde
Point Lookout-CZ perky.esp -nejede
Mothership Zeta-CZ perky.esp-nejede
QZ traits CZ.esp -jde
WeaponModKits.esp -asi jde polovičně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 6:38 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
danusak píše:
Moc se omlouvám ale nemám tušení jak sem obrázek přesouvá ale napisu ti jak to mám v tom manageru od vrchu dolů : Rys talentovaný CZ.esp -nejede
UPP-pack 1 CZ.esp -jde
Czech.esp -jde
No Bobblehead Effect.esp -nejede
UPP-experience Perks.esp -jde
Anchorage.esm -jde
fallout3.esm -jde
ThePitt.esm -jde
UPP-Pack 2 CZ.esp -jde
UPP-Original Perks CZ.esp -jde
UPP-Baverage Perks CZ.esp -jde
UPP-Quest Perks CZ.esp -jde
Broken Steel-CZ Perky.esp -nejede
ThePitt-CZ perky.esp -jde
Operation Anchorage-CZ perky.esp -jde
Point Lookout-CZ perky.esp -nejede
Mothership Zeta-CZ perky.esp-nejede
QZ traits CZ.esp -jde
WeaponModKits.esp -asi jde polovičně


Na první pohled to máš špatně seřazené. Nejvýš musí být VŽDY soubory *.esm, až pak *.esp, takže:

Fallout3.esm
Anchorage.esm
ThePitt.esm

chybí ti:
BrokenSteel.esm
PointLookout.esm
Zeta.esm

další seřazení českých lokalizací bych nechtěl hádat. Kontaktuj Tomka http://forum.madbrahmin.cz/memberlist.php?mode=viewprofile&u=113

Svůj aktuální seznam modů nemusíš opisovat, stačí ve FOMM kliknout na Load Order ---> Copy to clipboard

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte čer 01, 2010 8:26 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
JaW píše:
...další seřazení českých lokalizací bych nechtěl hádat. Kontaktuj Tomka http://forum.madbrahmin.cz/memberlist.php?mode=viewprofile&u=113

Tentokrát je v tom Tomek i se všema našima češtinama nevinně :-). "danusak" totiž z našich češtin nemá nainstalovanou ani řádku. Soubory "CZ", které tam má asi budou dílem Saye.

Mě na tom udivují jíné věci:
1) Základní hru (ZH) hraje komplet v češtině, má czech.esp, to je OK.
2) UPP-Original Perks CZ.esp - ? domnívám se, že se jedná jen o přložené názvy Perků ze ZH... proč? ty jsou přeloženy již ve "czech.esp".
3) UPP-Quest Perks CZ.esp - asi platí to samé, jako u Original Perks.
4) Anchorage.esm + ThePitt.esm - možná je to jeho záměr hrát DLC v angličtině a mít jen přeložené názvy Perků, ale možná neví, že tady na fóru má kompletní češtiny do všech DLC. To musí říct sám.
5) Broken Steel-CZ Perky.esp + Point Lookout-CZ perky.esp + Mothership Zeta-CZ perky.esp - co na to říct, když nemá instalované tyhle DLCéčka, tak mu z nich nepůjdou ani Perky a opět je možné (když je nainstaluje), že dialogy přeloženy nejsou, jen názvy Perků.

Hlavně z bodu 5) si myslím, že "danusak" začíná a příliš se v tom neorientuje. Každej jednou začíná, když napíše třeba vedle do diskuze "Krátké dotazy", pokusim se mu to v rámci svých znalostí vysvětlit a pomoct.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: stř čer 02, 2010 5:09 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon kvě 31, 2010 3:31 pm
Příspěvky: 14
Moc vám děkuji za případnou pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: stř čer 02, 2010 5:12 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon kvě 31, 2010 3:31 pm
Příspěvky: 14
Ty perky jsem si stáhl jako mod navíc a dal jsem je tam všechny takže jestli mám něco špatně prosím poraďte. A Fallout 3 hraju asi 1 rok jenže sem netušil že existují nějaké mody, ale teď jsem opravdu šťasten že mi je pomůžete zprovoznit. :-D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny