Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 7:45 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 8:39 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob dub 17, 2010 8:30 pm
Příspěvky: 2
Muzu se zeptat co mam delat abych se dostal dal? Vysel jsem z vesmiru, zapl kyslik. Ted mam otevrit teleport pro lidi a Sally, aby mi otevrela dvoje dvere. Jenze po 100x zkouseni to proste nejde. ::evil Otevru teleport a objevi se ukol zabij kapitana lodi, nic vic.

1. Bud projdou vsichni a zase odejdou hned, bez otevreni cehokoliv (vlezou ke dverim pod teleportem s napisem nedostupne a tam stoji cela parta)

2. vsichni prijdou a kdyz Sally vleze dovnitr a otevre, vsichni odejdou a ona pak taky

Nic vic se nedeje. Jina moznost nic, stahl jsem si i ty 4 pathe od vas ze stranek. A proste nic, to to jako nedohraju? datadisk spoustim od zacatku uz po 3, same savy, nahravani skoro vic nez hrani a porad nic !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 9:02 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Pokial sa dobre pamätám, musíš otvoriť pre ostatných ešte jeden teleport. Nielen potom čo prejdeš vesmírom, ale ešte raz. Skús nájsť nejaké dvere, alebo časť lode kde si ešte nebol. Niečo určite prehliadaš.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: ned dub 18, 2010 9:48 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
makrela4 píše:
Muzu se zeptat co mam delat abych se dostal dal?...

Zdá se, že jsi ve stejné lokaci bugu, jako o pár přízpěvků nahoře vortex. Abych se neopakoval, pročti ho, o stránku před je na stejnej bug můj Spoiler na řešení. Pokud by nic z toho nefungovalo, mám jen 2 návrhy řešení:
1) protože to neni Tvoje chyba, řešil bych to takhle: po aktivaci tlačítka na tomhle SCREENU na nic nečekej! a utíkej k zamčeným dveřím. Když je Sally neotevře, zmáčkni konzol a otevři je UNLOCKem. Pokud ani další dveře neotevře, dej zase Unlock. Kousek za nima je Teleport, toho si nevšímej, nevšímej si ani zadaných úkolů v Pip-Boy a běž do dveří vedle Teleportu. Poměrně dlouhou cestou se dostaneš až na konec... zničíš paprsek... otevře se Teleport...
2) pošli mi jakékoliv save před!!! aktivací toho šipkou označeného tlačítka na Screenu, rád to vyzkouším. Bohužel netuším, jestli mi to bude fungovat, do hry sem nacpal asi 20 modů, ale snad ano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: ned kvě 16, 2010 9:23 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát pro 04, 2009 12:29 am
Příspěvky: 4
Tak mi to nedalo a moril jsem se s tim abych spichnul mensi navod jak se "vetsinou" dostat pres ten protivnej BUG s dverma...
Navod kterym to nejlip udelate, bude se pouzivat hodne QUICK SAVE a QUICK LOAD:

1) Urcite pred timto "trapenim" ulozte hru
2) Zabte dva Ufounsky mechaniky ( bohuzel to snizi karmu ), QUICK SAVE
3) Zapnete teleport
4) Bezte uplne nejbliz ke dverim
5) Kdyz se dvere otevrou a Sally pred vama stoji - QUICK SAVE, pokud ne - QUICK LOAD opakovat body 3 a 4
6) Dojit do pozorovatelny k cca zacatku sklenene plochy
7) Kdyz Sally dojde doprostred pozorovatelny a ZASTAVI se - QUICK SAVE, pokud ne - QUICK LOAD opakovat bod 6
8) Sally jde otevrit druhe dvere a zacne mluvit ufoun v hologramu
9) Postavte se blizko SOMAH, pokud dojde k vystrelu a SOMAH zacne s vama automaticky mluvit tak mate vyhrano, pokud ne QUICK LOAD

Doplneno obrazky

Kód:
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/10811/Obrazky_BUGU_Zeta.rar_16.6MB.html


Dal pokracujte dverma nebo teportem

Kratsi je to teleportem, spravne by nemel jit ale to jen dalsi BUG, tady staci uz jen nejit za sipkou. Teleport vas hodi do mistnosti s trema portama vedle sebe, pouzijte port do "paprskove" casti. Dojdete do velke mistnosti s paprskem smrti kde znicite 4 generaory a pak jen do teleportu konecne na MUSTEK !!!

Tak snad uz to pomuze....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: pon kvě 17, 2010 2:57 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
JackJD píše:
Tak mi to nedalo....

JackJD - u všech to fungovat nebude, ale jeden z možných pokusů to je, ostatně na předcházejících stránkách je podobný postup. Odpovídám ale na jinou věc a to je závěr co si napsal.

Rada: "Kratsi je to teleportem.... tady staci uz jen nejit za sipkou..." je ŠPATNÁ! Sally Ti přeciť několikrát řekla, že "nahoře" je plno unikátních věcí a měla pravdu. Pokud by Tě někdo poslechl, příjde o: Holopásky unesených, jedinečné dva kusy Drone Ex-B, jedinečný Destabilizer!!, náboje do Alienu, Střelnici, hlavně zisk Perku k Alienským flintám a kolem 300 kilo běžného materiálu. Jak jistě víš, po dokončení Zety se sem už vrátit nelze a co se týče bugů, vyskytne se v téhle části jen jeden celkem nepodstatnej - jeden z úkolů naskočí v Pip-Boy jako splněný, přesto, že splněnej neni což nevadí, splní se "dodatečně", stejně by hra bez něho dál nepustila.

Ještě jedna rada: "2) Zabte dva Ufounsky mechaniky" je pro mě, jako "klaďáka" naprosto nepřípustná. Nehodlám střílet do bezbraných, kteří na mě ani neútočí, i když sou to "jen" Ufouni, navíc to vůbec není nutné, Sally otevře dveře i bez vraždění.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: pon kvě 17, 2010 3:10 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát pro 04, 2009 12:29 am
Příspěvky: 4
Tomek píše:
JackJD píše:
Tak mi to nedalo....

JackJD - u všech to fungovat nebude, ale jeden z možných pokusů to je, ostatně na předcházejících stránkách je podobný postup. Odpovídám ale na jinou věc a to je závěr co si napsal.


Ještě jedna rada: "2) Zabte dva Ufounsky mechaniky" je pro mě, jako "klaďáka" naprosto nepřípustná. Nehodlám střílet do bezbraných, kteří na mě ani neútočí, i když sou to "jen" Ufouni, navíc to vůbec není nutné, Sally otevře dveře i bez vraždění.


Ja jsem taky kladak jako remen, ale kdyz jsem je tam nechal tak vzdycky se nekdo z me druziny jakoby zacal BAT a zrdhnul tim teleportem nazpet, priznam se o tech vecech jsem netusil, ale ZETU jsem hral uplnej jako posledni QUEST takze po tom mam hru dohranou a je mi to uz stejne naprd :D Nakonec jen rict kdyby to otestovali nez to vydali tak bychom vubec ten BUG nemuseli resit....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: pát kvě 28, 2010 4:03 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Tak sa stalo čoho som sa bál!
Hrám druhý krát Zetu a objavil som kufor v ktorom je General Chase's Overcoat. Ale bug ktorý je spomínaný aj u niektorích dalších hračov, že ked si ten armor oblečiete tak v skutočnosti sa ukáže obyčajný Winter Medic Armor, mam v hre aj ja :-( Nevie niekto ako to spravit aby to bolo v poriadku? Dá sa to vobec?
Možno by to vyriešil ten posledný monster 281MB Fallout 3 CZ-patch 1.7,ktorý nedavno vydala cenega,ale kedže mám odohraté už skoro všetko tak sa to kapánek bojím inštalovat ::scratch

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: ned čer 13, 2010 8:45 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
Čau dneska se mi povedlo dohrát tento datadisk je až neuvěřitelné jak sou ty alieni neuvěřitelně odolní hraju to na nejtěžší takže tam měli skoro všichni ty energetický obleky jejich nebo neco takýho. Ale moje otázka je jestli se v pustině někdo zminuje o tý lodi nebo jestli všechno co přinesl tenhle balíček se odehrává poze na tý lodi ? Protože mi připadá stupidný abych se o tom nikomu nezmínil např. Bratrstvu oceli kteří by mohly využít technologie na zničení enklávy
Edit: Jinak jak sem si tu četl ty vaše bugy tak já mam češtinu taky a nenarazil sem ani na jeden a nebo sem si ho ani neuvědomil.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: ned čer 20, 2010 10:31 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 23, 2010 9:16 pm
Příspěvky: 44
Bydliště: Goodsprings
dark-king píše:
Čau dneska se mi povedlo dohrát tento datadisk je až neuvěřitelné jak sou ty alieni neuvěřitelně odolní hraju to na nejtěžší takže tam měli skoro všichni ty energetický obleky jejich nebo neco takýho. Ale moje otázka je jestli se v pustině někdo zminuje o tý lodi nebo jestli všechno co přinesl tenhle balíček se odehrává poze na tý lodi ? Protože mi připadá stupidný abych se o tom nikomu nezmínil např. Bratrstvu oceli kteří by mohly využít technologie na zničení enklávy
Edit: Jinak jak sem si tu četl ty vaše bugy tak já mam češtinu taky a nenarazil sem ani na jeden a nebo sem si ho ani neuvědomil.

teda nevim jestli jsme oba hráli stejnej datadisk páč já se zetu dohrál ta hodinku s prstem v nose. Na alieny si stačí počkat za rohem a nečim je bacit a je po nich.
upřímě, z F3 datadisků mě bavil jenom The Pitt, kterej sem si fak užil

_________________
Mən pişik kimi
I itlər nifrət
I qaynadılmış tısbağası kimi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 6:47 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
A na jaký optížnosti jsi to hrál no ? Ano když sem to hrál na jednoduchý tak sem to prošel taky jako ty s dvouma prstama v nose ale to nikdo nevíte odpověd na mojí otázku ??

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 9:02 am 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
dark-king píše:
A na jaký optížnosti jsi to hrál no ? Ano když sem to hrál na jednoduchý tak sem to prošel taky jako ty s dvouma prstama v nose ale to nikdo nevíte odpověd na mojí otázku ??

..No je to urobené krátkozrako, nelogicky bez náveznosti na dalšie pokračovanie hry čiže tvoje pochybnosti sú na mieste - nikomu v pustine sa o tom nevieš ´zmínit´ :| a tiež žiadna pomoc bratrstvu nehrozí, i ked to dlc naplánovali tak že vyšlo až po BrokenSteel., Takže tu by mohla mat Bethesda výhovorku :-D
Ja som myslel že sa stretnem aspon so Somah s tou čiernou babou s tou spoluvezenkyňou zo začiatku a nič :-?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 2:00 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
Tak díky za odpověd která mě sice sklamala ale co už to stejnak nehraju ... No jo všechno ve F3 mi připadá že je jen z 60% udělaný . Nechápu proč nepřidali do MZ možnost využití všech technologií z lodi a k čemu mi je vlastně ta lod po dohrání když bědšina částí lodi je zablokovaná nedostupnýma dveřma v části kde se vyráběli roboti sem byl nucen vyházet pulku své vybavi abych mohl nosit ty alien guny za které slučně platí v pustině tak sme čekal že se pro mojí výbavu vrátím a ono je to takhle nedostupný ještě že má vyjít F4 doufám že bude o mnohem dodělanější než F3.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 2:12 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
dark-king píše:
ještě že má vyjít F4

myslíš Vegas?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 2:20 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
Jasně já vim má vyjít až v říjnu (nebo listopad ted si nejsme jistej) ale čekám na to a přemejšlím o koupi.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 4:06 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
dark-king píše:
Jasně já vim má vyjít až v říjnu (nebo listopad ted si nejsme jistej) ale čekám na to a přemejšlím o koupi.


22.říjen v Europe.
No u mna je to kúpa istá ::cool

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny