Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 8:45 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 4:36 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
_John_ píše:
co me na FNV stve je to, ze pokud nekoho odkraglujete, ke komu byl vazanej nejakej ukol, tak se vam okamzite ukazou nazvy ukolu, ktere jste tim nesplnili a pritom jste ty ukoly ani nikdy nemuseli dostat... kazi to tak nejak celkovej dojem a kdyz se to objevuje, mam jako hrac pocit, ze o neco prichazim

Mňa zase trochu štve, že po jednom dejovom zvrate začala v takmer všetkých dôležitých lokáciách sveta hrať taká nejaká adrenalínová akčná hudba, pri ktorej mám stále pocit, že musím tasiť pušku a niečo zastreliť. Túlanie sa mestami bez zapnutého rádia sa pre mňa stalo nemožným, lebo som stále v bojovej nálade, a nedokážem sa na nič riadne sústrediť.

Ale maličkosti sú maličkosti, a Fallout:NV je stále imba. Mimochodom to s tými failed questami už bolo v pár RPG hrách aj pred týmto Falloutom. A určite na to vyjde mod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 11:09 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
DLC??? ::shock Asi mi něco uniklo... Může mi někdo povědět víc? ::scratch

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 11:27 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
sangwiny píše:
DLC??? ::shock Asi mi něco uniklo... Může mi někdo povědět víc? ::scratch

takové píčabalíčky s asi třemi armory a pěti zbraněmi. je to gayné až běda


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 11:50 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Jo takhle... už jsem myslel, že by náhodou existovalo něco smysluplného :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 12:10 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 23, 2010 10:10 pm
Příspěvky: 160
Smejki píše:
takové píčabalíčky s asi třemi armory a pěti zbraněmi. je to gayné až běda


tuto hlasku treba vytesat, fakt sa podarila ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 8:13 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Ktosi sa ma pýtal cez PM, aký som si spravil build na Sniperskú postavu, tak ho napíšem sem... načo také niečo písať do PM, možno by to zaujímalo aj niekoho ďalšieho. Ale nie je to nič extra spešl...

Hm, úvodný special... myslím, že som šiel s:
Str: 4
Per: 7
End: 4
Char: 10
Int: 7
Agi: 7
Luck: 1

...proste charismatická postava ukecávač (a bol som trochu zvedavý, či sa za ženskú postavu dá pretiahnuť toľko vecí, ako vo Fallout 2). Tag skilly: Guns, Speech, Repair.
- "Prečo nie Sneak?" A na čo by sniperovi bol sneak? Keď som od protivníka na maximálnu vzdialenosť, tak mám pravdepodobnosť úspechu pri sneakovaní 100%, aj keď mám Sneak schopnosť asi 10. Sniper sa nepotrebuje pomocou Sneaku približovať k protivníkom.

Taktika: Väčšinou akonáhle som mimo mŕtvu zónu (t.j. zónu, o ktorej viem, že všetko je v nej na 100% mŕtve), tak tasím snajperku, a vždy si s jej pomocou preskautujem široký okruh okolo seba. Potom sa pohnem smerom, ktorým chcem ísť, a skautujem znova. Stále dávam bacha na kompas, či sa mi na ňom neukážu červené ukazatele protivníkov... občas prehliadnem nejakého škorpióna, alebo je niečo schované za kameňom... keď je to na kompase, tak je obvykle na snajpovanie už neskoro. Snajperka samozrejme ale nie je jediná zbraň, čo používam... keď treba vliezť do budovy, tak je nanič... nosím ešte vymodifikovaný Cowboy Repeater pre slabších protivníkov, That Gun pre srandu s headshotmi, Assault Carabine ak je toho veľa a hodil by sa mi automat, a Riot Shotgun na tuhých protivníkov.

Ináč skvelá vec (možno dokonca až tak trochu cheat :D ) je nastaviť si "Kill Kameru" na spomalenie záberu. Neviem presne ako sa to volá v options, ale sú tam proste možnosti, že to robí pri zabití extrémne strihy kamerou, podobne ako VATS... potom že to spomalí na krátku dobu celú hru... a posledná je že sa pri kille nedeje nič. Defaultne je to nastavené na tých extrémnych záberoch. Keď si to ale nastavíte na spomalenie... tak máte svoj osobný bullet time po každom prvom kille. Väčšinou keď sú pri sebe tri postavy, z diaľky jednu snajpnem, tak vďaka tomu spomaleniu ešte stihnem snajpnúť aj zvyšné dve, ešte kým zareagujú. Funguje to aj na blízko s brokovnicou :) Šéfovia Khans umreli všetci traja na 6 nábojov, počas jedného spomalenia času.

By the way, Riot Shotgun + perk Shotgun Surgeon + 12g Slugs (špeciálne ammo čo má menší rozptyl) je totálny overkill, všetko čo nie je supermutant, deathclaw, alebo taký ten turbo obrnený robot, to dáva väčšinou na jednu ranu.

Perky čo mám nie sú až tak dôležité... mám Snajpra, Commando, Black Widow (+10% dmg versus muži sa hodí)...

Na druhé dohratie plánujem ísť určite za Unarmed kosiča, strašne sa na to teším. Ach bože, tie VATS killy s Power Fist, môže byť niečo epickejšie?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 8:39 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1249
Thror píše:
Na druhé dohratie plánujem ísť určite za Unarmed kosiča, strašne sa na to teším. Ach bože, tie VATS killy s Power Fist, môže byť niečo epickejšie?


Jo Unarmed by konečně taky mohl být zajímavý a těšim na něj.... Trošku mne mrzí,ze sjednotily guns (už tady byla diskuze).

To Smejki: Tak co Čvuťáku, co si myslíš že maj v Hoover Dam za turbíny? ::rofl ::lol


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 9:03 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Thror píše:
...

Hele, ani bych se nebál hnát EN na 3 a CHAR 8-9... radši bych to vrazil spíš do PER a možná bych STR nechal na startovních 5...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 9:13 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Str 4 mi celkom stačila... momentálne mám Str 8, som level 23. Zobral som si jeden perk na +1 str, mám implantát na +1 str, a nosím energozbroj T45d čo dáva +2 str. Síce som často zápasil s nízkou nosnosťou, ale Repair mi s tým pomáhal.

Má Perception nejaký extra vplyv na pravdepodobnosť zásahu vo VATS? Alebo to ovplyvňujú iba Guns? (možno od Per závisí vzdialenosť, na ktorú mám vo VATS lepšíu šancu na zásah) Každopádne, až tak veľmi by mi tá Perception asi život neuľahčila... a nechcel som to snajprovanie nejak extra hrotiť, veď na to aby človek hral snajpra mu stačí Guns, snajperka, a nejaká tá šikovnosť pri strieľaní.

(na takú vzdialenosť, na akú som vykosil niektoré kempy Fiends a Légie, by sa VATS aj tak nespustil)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 11:38 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: ned srp 09, 2009 8:26 pm
Příspěvky: 53
prosím SMAZAT (post jsem dal do správného tématu)


Naposledy upravil Wolfik dne ned říj 31, 2010 6:35 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 1:29 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Justy píše:
Vault 11 je kurva boží. ::rock

kde je, kde je?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 1:41 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Smejki píše:
Justy píše:
Vault 11 je kurva boží. ::rock

kde je, kde je?

Veď si v ňom musel byť, keď si splnil questy pre Mc.Namaru :X To je ten kde je tá súčiastka do ventilácie pod vodou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 1:43 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
úúú, já si nic nepamatuju. spěchal jsem ku koncu :|
dám si to znova ::bez_chlupu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 1:58 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
asi. čuju, že jsem tam vlítl, vzal součástku a zmizel...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 2:14 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: ned říj 24, 2010 8:21 am
Příspěvky: 96
Smejki píše:
sangwiny píše:
DLC??? ::shock Asi mi něco uniklo... Může mi někdo povědět víc? ::scratch

takové píčabalíčky s asi třemi armory a pěti zbraněmi. je to gayné až běda


Podle fixu na nexusu je to zabugovane az beda. Napriklad se na ne nevztahuji odpovidajici perky.

_________________
Tenhle net neni pro stary.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny