Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 6:14 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte lis 30, 2010 9:20 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 51
1) Grafika! Hra je jinak fajn, ale ta grafika jí totálně sráží.

2) Netaktičnost, Chybí sistém krití, chybí možnost zadávání konkrétních příkazů parťákum, nepřátelé jsou totálně tupí aprostě jen slepě nabíhaj před mířidla.

3) Zbraně. Običejná opakovačka je účinější než gattling ::shock. To že običejnej člověk bez energozbroje dokáže vůbec střílet z gattlingu aniž by tento byl pevně ukotven ::shock ::shock ? energetický zbraně jsou tak směšně slabí.

5) Neni auto!!!!!!!! V F2 bylo auto, v Tacticsu byl i tank !!!!!!!!!

6) Užto tady někdo zmiňoval, ale ta obtížnost. K čemu je mi možnost hrát na HC mod, a nastavení obtížnosti? Teď nemluvim o soubojích ty sou na nejtěžší úroveň těžký dost, ale o hře samotný. Vody jídla, a nábojů je všude dost.

7)Velikost mapy. Na to jak moc je ta mapa zaplněná, je prostě malá. všechno je moc namačkaný. osobně bych radši mapu víc roztahanou s tim že by tam bylo to auto viz bod 5. Sakra je to postapo ne? tak kde je nekonečná pustina řídce obydlená živořícími zbytky lidstva, kde na živího tvora osamělej poutník nenarazí celé dny? (no dobře trochu přehánim, ale nemuselo by to bejt všecko tak namačkaný.)

_________________
Zbraň není argument, kdo jí vládne, argumenty nepotřebuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte lis 30, 2010 11:05 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: pon lis 29, 2010 12:06 pm
Příspěvky: 69
Citace:
Stav zbraně ovlivňuje poškození celkem markantně , pokud máš vyrezlý vývrt Ek jde do kopru , volná komora má podobný účinek , poškozené ústí zase ovlivňuje přesnost .


Nechtěl jsem jít až do takovejch detailů vzhledem k tomu, že tohle neni forum o zbraních.
Vypadanej vývrt ti samozřejmě sníží přesnost zbraně a ústovou rychlost střely, ale ne tak markantně abys poznal rozdíl když to z takovýho vraku flinty schytáš.
Ve volný komoře se ti může nafouknout nebo roztrhnout hilsna tak, že přebití zbraně k další ráně může být problém.
Vyžranej nebo poškozenej crowning ti silně ovlivní přesnost, ale opět pokud náhodou stojíš v dráze střely tak máš stejnou smůlu at´ už byla ta střela vypálená z nový flinty nebo z nějakýho rezavýho vraku.

Citace:
Mne silene irituji ty mrtvoly, co nemizi a vsude se vali. Proc nemuzou zmizet jako to delaly v 1 + 2? Tam po cas mrtvola zmizla a zustaly jen predmety, co mrtvoly v sobe mely.

Jo na ty jem si nevzpomněl ale vypadá to dost blbě když se uprostřed Goodsprings válej už od začátku Powder gangstři z prvního qwestu. Že by je nikdo neobral a nezakopal aby mu nehnili pod oknem? K čemu tam maj ten krchov na kopečku?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte lis 30, 2010 11:14 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
mrtvoly mizí po týdnu (cca)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte lis 30, 2010 11:39 am 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Smejki píše:
mrtvoly mizí po týdnu (cca)

Jedna mi furt leží v Goodsprings ::scratch

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte lis 30, 2010 1:22 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
jedna vlaštovka jaro nedělá :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte lis 30, 2010 1:25 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
njn holt sou vsichni napul slepy a maj nejakou osklivou nosni chorobu tak si toho nevsimli :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte lis 30, 2010 2:30 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
JaW píše:
Jedna mi furt leží v Goodsprings ::scratch

JaWe,
to bude určite Woody, ktorý ležal v rakve v Dene, vo Falloute 2. Možno obživne! :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte lis 30, 2010 3:31 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
valcik píše:
JaW píše:
Jedna mi furt leží v Goodsprings ::scratch

JaWe,
to bude určite Woody, ktorý ležal v rakve v Dene, vo Falloute 2. Možno obživne! :D

Máš pravdu. Možná se k němu váže nějaký quest ::ano :D

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte lis 30, 2010 4:13 pm 
Stalker
Stalker
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 04, 2010 8:52 am
Příspěvky: 2129
Bydliště: Prajzská
Erina píše:
Tak mi prosim rekni, kde v obydlenym meste by ty mrtvoly tak dlouho zustaly lezet, ty realisto. A v divocine? Hmyz a mrchozrouti by se o jejich zmzeni taky postaraly... Nez neco placnes, tak trosku zapremyslej.

Ono záleží na tom za jak dlouho, z tvého příspěvku nešlo moc poznat jestli myslíš za den nebo za měsíc. V tom druhém případě by už mizet i mohly.

_________________
Knowledge is power. Power corrupts. Study hard. Be evil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte lis 30, 2010 5:17 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
JaW píše:
Smejki píše:
mrtvoly mizí po týdnu (cca)

Jedna mi furt leží v Goodsprings ::scratch



mne tam po tejdnu lezi cela kupa ::scratch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: stř pro 01, 2010 5:27 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 23, 2010 11:41 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Krumvíř, Brno
Brahmínu a fórum čtu už roky, ale až FNV mě donutilo se registrovat..

Je to úžasná hra, ale s hodně věcma, co tady zazněly, souhlasím.

Na začátku sem byl nejvíc odrazenej tím, jak snadno se člověk dostane k vybavení.. Ten 9mm samopal a laserová pistole hned u Doca Mitchella.. Kde to sme. Ok, beru, že je to logický vzhledem k zasazení do prostředí, který je hodně odlišný od Vaultu nebo kmenové vesnice, ale to pižlání krys nožem v F1 a Temple of Trials v F2 mi prostě chybělo.. S tím souvisí i zmiňovanej Primm. Já se tam sice dostal až tak na lvl4, ale i tak to bylo do očí bijící.

Je to možná kacířství, ale pro mně je FNV přesnej opak F3 v tom smyslu, že v F3 se mi strašně líbil úvod ve Vaultu (možná jen díky dlouhýmu čekání a obrovskýmu hypu) a říkal sem si, že to možná v Bethesdě snad tak neposrali, pak to ale minutu od minuty šlo čím dál víc do kytek. V FNV sem si prvních pár minut říkal, že nechápu, proč to všichni hned začali považovat za modlu a teď mám šílený problémy se od toho odtrhnout.. ::ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: stř pro 01, 2010 5:57 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 23, 2010 11:41 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Krumvíř, Brno
Jo to určitě.. První spuštění byl šok, bylo to skoro nehratelný a musel sem používat D3D fix z nexusu, po patchi je to lepší, ale stejně žádnej voheň.. :-?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: stř pro 01, 2010 8:16 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: stř říj 27, 2010 7:29 am
Příspěvky: 81
Zacina me cim dal tim vice stvat, ze ac hraji za zenskou s charisma 9 (10 s hadrama) a perkem, co nekdy zapina u stejnych pohlavi vice chatovacich moznosti, tak mi Veronika ne a ne vlezt do postele :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: čtv pro 02, 2010 1:33 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Justy píše:
Say [Bot]: Tru dat, ta optimalizace je zoufalá. Na starém notesu jsem to chápal, ale ono to blbne i na dobrých sestavách...

No právě. To je jedna strana mince... Ta druhá (kterou jsem myslel původně) je FPS jako alfa a omega překážející Falloutu jako takovému. Navíc nepovedené FPS (ostatně gamebryo bylo vytvořené pro souboje na blízko, max. na střelbu z luku - Oblivion). Nebýt režimu V.A.T.S, který je opravdu slabou náhražkou tahového režimu původních her, eliminace protivníků je nudná, zběsilá, nepřehledná, překážející... Rovněž se ztrácí 80% taktizování, intenzity perků či věnovaných bodů do bojových dovedností a hlavně variabilita zbraní, kterých tu je požehnaně. Když tak zavzpomínám... Puška, 5AB výstřel, 6AB cílený výstřel, 2AB nabití, 1AB jeden hex pohybu, 4AB náhled do inventáře... A mohl bych pokračovat. Tady funguje souboj stylem zaznamenat na kompasu, namířit, čapnout, mačkat tlačítko a pohybovat se, v jisté vzdálenosti zapnout V.A.T.S., v případě hrozby se zastavit, vesele si klikat v Pip-boyi, nacpat do sebe co se dá a doufat, že budu v mačkaní myši rychlejší, než výpočty skriptů NPC. Je to spíš o haluzi a reflexech, než starém dobrém a poklidném taktizování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: čtv pro 02, 2010 3:01 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 23, 2010 11:41 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Krumvíř, Brno
Amen...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny