Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 3:07 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 11:15 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Stáhni si ty dva zmiňované módy a pak tam hoď Wasteland Mastery.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 1:45 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Sice nechapen načo presne sú,ale ok,tak to onedlho skúsim. Dík za pomoc :wink:

::edit::

Tak som to nakoniec vyriešil týmto ::arrow http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=508 :-) Ak by mal ešte niekto zaujem,redukuje to počet pridelovaných skill bodov na 10. Ak by sa aj to zdalo niekomu vela je aj verzia s piatimi bodmi ::arrow http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=110 (ku ktorej zrejme časom pridem aj ja :P ) ::bez_chlupu

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: sob črc 03, 2010 7:00 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
hledam nejaky mod ktery prida do hry nejake pojizdne vozidlo ale ne jen nejake na fast travely ale aby se dalo i ridit

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: sob črc 03, 2010 10:11 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
vitekc45c píše:
hledam nejaky mod ktery prida do hry nejake pojizdne vozidlo ale ne jen nejake na fast travely ale aby se dalo i ridit

http://fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=3104

obecně dej hledat driveable, najde to tři další mody


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: ned črc 04, 2010 7:10 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
tak sem si stahl a nainstaloval toto http://fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=7133 auto sem opravil natankoval nastartoval ale je zasekle a nemuzu jezdit ani dozadu ani dopredu proste se jen muzu otacet na miste

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: pon črc 19, 2010 11:30 am 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: stř zář 09, 2009 3:08 pm
Příspěvky: 122
Bydliště: To ja predávam tie párky v tej búde co minule zhorela.Tam!
Zdravím, chcem sa spýtať či náhodou neviete o takom mode, ktorý upravuje tento pôvodný mod http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=7454 konkrétne mám na mysli české fonty.
Tento mod vytvára klasické fallout fonty ale v českej verzii blbne diakritika, neviete či existuje nejaký cz update? Alebo nejaký spôsob ako by sa to dalo upraviť?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pózy/Akce/nwm co jeste xD
PříspěvekNapsal: ned říj 10, 2010 2:45 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob úno 13, 2010 10:28 pm
Příspěvky: 3
Essear píše:
Smejki píše:
Essear píše:
Cw, kdyz sem se dival na Nexus do kategorie brneni a obleceni, tak sem si vsiml ze na obrazcivh ty postavi treba lezijou, sedijou, klecijou enbo tancujou atd... Samozdrejem tam neni jne 1 poloha na ležení ale víc.. Nevite jak to udelali ze muzou treba lezet ikdyz nespi?

krásný jazyk ::lol
jo, existujó módy, kde mužeš klečát, trsát aj jináč blbnót. čůčni tutaj tak sem a vono to ten falót pošteluje abys moh lozit :wink:

Klidne sem to mohl napsat Brnenkou, ale chtel sem poradit xD Jinak diky, zkusim to



Taky něco podobného hledám ale nevím jaký to je mod, můžete být pls konkrétní na kterým modu to jde?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pózy/Akce/nwm co jeste xD
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 8:52 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: stř zář 09, 2009 3:08 pm
Příspěvky: 122
Bydliště: To ja predávam tie párky v tej búde co minule zhorela.Tam!
Chcem sa spýtať či náhodou neexistuje jeden mod ktorý ma napadol v hlave, že by bolo super keby taký je. Mod ktorý komplet mení ovládanie hry. A teda mám na mysli ovládanie myšou ala old Fallout 1,2. Typický systém na ktorom fičali Black Isle hry, že myškou kliknem tam kam chcem postavu poslať. Sa mi to viac páči ako Doomovkový štýl. Ináč ten VATS štýl boja v F3 by tiež mohol byť preprogramovaný na starý boj na ťahy - taký strategický jak z F 1,2. Neviete či sa niekto nad tým už nezamýšlal?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 11:08 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon říj 25, 2010 10:26 pm
Příspěvky: 2
Ahoj. Poradí mi prosím někdo ohledně volby packu na vylepšení textur a vzhledu pro Fallout 3, popř. i DLC ? Mám zájem pouze o tento druh módu, a tak tedy i o co možná nejjednoduší instalaci. Mám krabicovku GOTY v češtině od Canegy, a core 2 duo E8400 na 3.6 GHz, 4 Gb ram, Nvidia gtx 260 soc (896 Mb). Předem dík :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 10:16 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
tom.path.2 píše:
Ahoj. Poradí mi prosím někdo ohledně volby packu na vylepšení textur a vzhledu pro Fallout 3, popř. i DLC ? Mám zájem pouze o tento druh módu, a tak tedy i o co možná nejjednoduší instalaci. Mám krabicovku GOTY v češtině od Canegy, a core 2 duo E8400 na 3.6 GHz, 4 Gb ram, Nvidia gtx 260 soc (896 Mb). Předem dík :-)

Pro začátek, než se pustíš do celkový rekonstrukce textur (má to myslim víc jak 2 GB), vyzkoušej na jednom modu, co upravuje Rivet City, jak na tom Tvůj komp je. Já to zkoušel, obraz nádhernej, ale... musel sem to smazat, komp mi nestíhal, jak se objevilo víc lidí, začlo to škubat (ale nepadalo to do Win). Mod zlepšuje textury lodi na 400% původního. Je to jen jeden "barák" a má to 200 MB. Kdybys nevěděl, jak to instalovat, zeptej se.
Kód:
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=3612


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 1:48 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon říj 25, 2010 10:26 pm
Příspěvky: 2
Tomek píše:
tom.path.2 píše:
Ahoj. Poradí mi prosím někdo ohledně volby packu na vylepšení textur a vzhledu pro Fallout 3, popř. i DLC ? Mám zájem pouze o tento druh módu, a tak tedy i o co možná nejjednoduší instalaci. Mám krabicovku GOTY v češtině od Canegy, a core 2 duo E8400 na 3.6 GHz, 4 Gb ram, Nvidia gtx 260 soc (896 Mb). Předem dík :-)

Pro začátek, než se pustíš do celkový rekonstrukce textur (má to myslim víc jak 2 GB), vyzkoušej na jednom modu, co upravuje Rivet City, jak na tom Tvůj komp je. Já to zkoušel, obraz nádhernej, ale... musel sem to smazat, komp mi nestíhal, jak se objevilo víc lidí, začlo to škubat (ale nepadalo to do Win). Mod zlepšuje textury lodi na 400% původního. Je to jen jeden "barák" a má to 200 MB. Kdybys nevěděl, jak to instalovat, zeptej se.
Kód:
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=3612


Dík za tip, železo ozkouším než se pustím do něčeho většího. Nejstahovanější pack na Nexus je NMCs_Texture_Pack_for_FO3
http://www.fallout3nexus.com/downloads/ ... p?id=12056
Nevíš jestli to poběží na výše zmíněné české GOTY ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 3:47 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
tom.path.2 píše:
Dík za tip, železo ozkouším než se pustím do něčeho většího. Nejstahovanější pack na Nexus je NMCs_Texture_Pack_for_FO3
http://www.fallout3nexus.com/downloads/ ... p?id=12056
Nevíš jestli to poběží na výše zmíněné české GOTY ?

To nevim, po krachu s Rivet City sem veškerý vylepšování zastavil. Nejlepší je to vyzkoušet... nadělat si souborový zálohy stávajícího, aby se bylo k čemu vrátit a uvidíš sám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: stř lis 10, 2010 2:11 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř lis 10, 2010 2:02 pm
Příspěvky: 1
Ahoj všem,

chtěl bych poprosit o radu. F3 jsem už párkrát dohrál a tak bych si ho chtěl trochu okořenit. Konkrétně mi jde o zbraně. Rád bych zvětšil jejich množství, ale nechci přijít o vyváženost hry, tzn nechci mod, který mi hned na začátku dá zbraň, která vydrží až do konce hry. Ideálně aby se systém choval jako standardně pouze s větší paletou zbraní ideálně reálných (co se střelných týče).
Na nexusu jsem už pár dní, je tam ale toho tolik, že se v tom začínám ztrácet.
Díky za případné návrhy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: sob lis 27, 2010 3:26 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:56 pm
Příspěvky: 59
Ahoj! Hledám mod na vylepšování/skládání zbraní. Např. bych složil pár zbraní dohromady a vylezla by jedna s o něco vyšším damage, atd.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 8:59 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon črc 27, 2009 12:44 am
Příspěvky: 94
rád bych doporučil tento mod
http://fallout3nexus.com/downloads/file ... fileanchor
přidává do hry SPOUSTU zbraní z 19 a 20 století. Hru to ztíží ( útěk z vaultu opravdu neni jednoduchý když utočíte na stráže)
Je teda pravda že to extra nezapadá do atmosféry. NO ale když už to dohrajete tak proč ne


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny