Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 5:57 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 8:33 am 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 8:22 am
Příspěvky: 109
Bydliště: Vault 64
Já jsem měl svět FOnline v hlavě už dááávno, ale když jsem ho asi rok zpátky vyzkoušel tak to bylo o dost jiný než jsem očekával, neuvěřitelné lagy, spuštení hafec dlouho ... mrtě nastavování atd. Když jsem přišel do hry potkal sem Poláka co všechny střílel a mě nechal bejt a dal mi jeste gunu a náboje. A me tam chranil :-D, bohužel když jsem vyšel z města me někdo sejmul a tak sem asi 20 minut čekal než se v těch lagách nějak resnu ...

- lagy
- nedomyšlený svět
- nedodělaný svět

+ nápad
+ libí se mi že lepší armor a zbrane, vyžadují větší skill a zavislost


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2011 10:41 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned úno 06, 2011 10:37 pm
Příspěvky: 1
cely den sbiram hnuj dosahl jsem velmi tezce 3lvlu a za vydelane penize si du koupit kozeny armor MK2, kdyz si ho nasadim tak me nejaky bastart sejme a vezme si ho? A tohle se deje porad tomu se neda rikat hratelnost ale totalni blbost uz to nezapnu mazu to z disku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: pát úno 11, 2011 4:27 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 17, 2009 10:51 pm
Příspěvky: 25
Ta hra neni pro kazdyho, clovek se musi prokousat pro novacka extremne tezkym zacatkem. Najdi si nejakou skupinu, se kterou to pujde daleko snaz.

_________________
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: ned bře 20, 2011 9:53 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned bře 20, 2011 9:09 pm
Příspěvky: 2
Ahoj Necro

sorry ze ti zkracuju jmeno ve vsem s tebou souhlasim .jsem milovnikem prvnich dvou dilu mam nahrano 1000 hodin s Nargem a Fonline me dost prekvapil ze je to mozne rusove fakt udelali kus prace ma to svy mouchy a kdyz to dobre vyisli tak to bude VELIKEJ trhak opravdu velikej. Jsem na pochybach jestli je lepsi Turn-base nebo realtime oba aji neco do sebe nechci delat jejich praci ale meli by je zkloubyt dohromady nejak inteligentne.
Strasne me zklamali hraci in game ::evil Jsou to zlodeji vrazi a zbabelci ,perfektni ::rofl
je to pustina kde nejste v bezpeci nikde a to je super v zadny hre vas nezabijou 5x po sobe prvnich 7 minut hry co se rozkoukavate neni to plus ani minus ale charakter hry.
hodne veci tam neni fer to ze by hrac bral ulohu NPC je super nikde to neni v zadny hre
Je to Hodne o anarchyi a tak to ma byt zadny pravidla az a ty mesta a jejich straze to by se melo zmenit urcite!
co dal ,Levelovani do tohoto MMO my to nesedi nakonec to dopadne ze jeden typek svym obrim lvl vystrili celej svet a bude nerealisticky silnej perky skilly a tak to je jasny to musi byt ale meli by rust i HP? vem to takhle o kolik vic olova co do tebe nastrili vydrzis vic nez kdyz ti bylo patnact? asi o moc ne :-? ale treba budes umet lip uhnou schovat se nebo ho ukecat a extrem je ze jsi tak nafetovanej drogama jako Jet a Psycho ze ti to prvnich par minut ani neprijde ze do tebe nasipaly peknych par davek z Bozaru ci Tomíka :) spis bych bral reputaci vic se zameril na Perky a tu strasnou spoustu skillu ktery Fallout nabizi a jejich kkombinaci dam par prikladu:
-Small gun ,meele weapon a snake +snake perky a je tu tichej zabijak kterej ti vystreli oko z hlavy a ani ho neuvidis ..
-energy weapon,scienc a reparier + dalsi perky a mas vedce co si svoje lejzrovy zbrane vylepsi jak dostrel tak dmg a jako npc se i slusne uzivy
proste je to strasne velikej potencial drzim palce at to dobre dopadne z bety Fonline bych bral na vedomi akorat chovani hracu ze to bude boj o preziti a kazdy tam najde svoje misto jako elitni vrah ,najemny lovec ,skvely vudce karavany ktery umi stopovat a vyhnout se boji nebo jak rikas opily nasoska ktery hraje v Renu ruletu a chatuje:)

je to skvela hra snad jednou dojde k dokonaly dokonalosti kde vsichni najdou slavu
Necro napis pls tvuj nazor Zloxly konec..sssssss


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny