Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 12:14 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další

Tak jak? Hodnoťte jako ve škole
1 34%  34%  [ 24 ]
2 20%  20%  [ 14 ]
3 28%  28%  [ 20 ]
4 17%  17%  [ 12 ]
5 1%  1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 71
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pát úno 11, 2011 5:47 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
to záleží na tvých chutích. pokud chceš fallout-like/BG-like/Planescape-like RPG, tak ho nedostaneš

pokud chceš oblivion ve světě falloutu (chápej jako generický a plytký openworld), pak se ti to líbit asi bude


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř kvě 18, 2011 4:51 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
tohle je nejlěpší shrnutí zápletky F3 ::rofl
Citace:
Dad killed himself rather than let his broken machine fall into the hands of people trying to fix it. As a result, a water purifier that has no reason to exist released radiation it shouldn’t have, thus killing Colonel Autumn, who had no reason to be there. Then later we got through a village of children who fdso gah frrzlmpr blaaa huygggnl asdf;lj so we could enter vault 87 and recover a GECK, a device which would be better put to use in virtually any possible manner besides the one for which we had acquired it. Then Colonel Autumn, who shouldn’t be alive, captured us with a flash grenade that shouldn’t have worked in a place he shouldn’t have been able to reach, so he could stop us from fixing the machine he wanted fixed. He then tortured us for a code that didn’t matter and which we had no reason to not give him. Then the president set us free to enact his plan which was of no benefit to anyone, ourselves least of all.

At the final battle, everyone in the world had the same goal: Turn on the water purifier. Due to this overwhelming consensus, we were obliged to fight a massive war. Finally, Colonel Autumn gave his life to stop us from turning on the machine he was trying to turn on. At the end, the Enclave defeated themselves by sabotaging the machine they were trying to activate, causing it to explode even though it shouldn’t, and obliging us to enter the purifier and die to radiation that wasn’t actually lethal. At least until the DLC retconned our death and…


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř kvě 18, 2011 5:46 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
Smejki píše:
to záleží na tvých chutích. pokud chceš fallout-like/BG-like/Planescape-like RPG, tak ho nedostaneš

pokud chceš oblivion ve světě falloutu (chápej jako generický a plytký openworld), pak se ti to líbit asi bude



tss na oblivion mi nesahej nahoudou je celkem super ::twisted









kdyz do nej nacpes tak 10-15 giga modů ::rofl

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2011 7:07 pm 
Môj osobný názor ? Fallout 1 a Fallout 2 - ::ano skvelé hry ktoré si zahrám ešte aj teraz - Fallout 3 ;) , pokračovanie, všetko dobré musí raz skončiť a Fallout sa prispôsobil dobe, čiže prešiel z 2D do 3D a z ťahovej do dynamickej hry, Fallout new vegas ? :ne: odpad, Obsidian sa do toho nemal nikdy rýpať ::!


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2011 10:06 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
Sn4rk píše:
Môj osobný názor ? Fallout 1 a Fallout 2 - ::ano skvelé hry ktoré si zahrám ešte aj teraz - FNV ;) , pokračovanie, všetko dobré musí raz skončiť a Fallout sa prispôsobil dobe, čiže prešiel z 2D do 3D a z ťahovej do dynamickej hry, Fallout 3 ? :ne: odpad, Bethesda sa do toho nemala nikdy rýpať ::!


FIXD

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2011 10:24 am 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
A něco víc bys k tomu napsat nechtěl? Přemáhám silné nutkání tenhle post prostě smazat.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2011 1:28 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11614
Sn4rk píše:
Môj osobný názor ? Fallout 1 a Fallout 2 - ::ano skvelé hry ktoré si zahrám ešte aj teraz - Fallout 3 ;) , pokračovanie, všetko dobré musí raz skončiť a Fallout sa prispôsobil dobe, čiže prešiel z 2D do 3D a z ťahovej do dynamickej hry, Fallout new vegas ? :ne: odpad, Obsidian sa do toho nemal nikdy rýpať ::!

aby som tomu rozumel, páči sa ti F1 a F2, F:NV nie ... hral si to vôbec?
a čo F3? mne to pripadá ... nie, nechám ťa to najprv vysvetliť :D
F3 a F:NV sú dve diametrálne odlišné hry, ktoré vyzerajú podobne len na prvý pohľad kvôli použitému enginu

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Fallout 3 & NV
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 9:28 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob dub 16, 2011 3:37 pm
Příspěvky: 3
Zdravím komunitu po dlouhé době.
Onehdá jsem tu rozvířil prach fora tvrzením, že F3 a NV je v podstatě to samé. Dnes, po několik měsících , které jsem strávil poctivě odehranými hodinami obou titulů, čistě z důvodu srovnání a abych tak řekl získání uceleného obrazu na obě hry, (ikdyž bych lhal, kdybych tvrdil, že jsem hrál pouze z tohoto důvodu a ne kvůli tomu, že me prostě Fallout baví), mohu potvrdit jednu věc. Fallout 3 a Fallout NV jsou naprosto totožné hry. Ať se to komukoli líbí nebo nelíbí, je to až na pár maličkostí to samé. Stejný systém, stejná grafika, stejné téměř vše. Najde se pár rozdílů, ale pouze naprosto minimálních, které na celkový výsledek nemají zásadní vliv.
Můj názor berte jako názor človeka, který nehrál jedničku ani dvojku a tudíž nejsem zatížen čímkoli z těchto dvou prvních dílů a nesnažím se najít v trojce a NV nějaké podobnosti s tím, že pokud tyto podobnosti nenaleznu, znamená to automaticky odsouzení minimálně F3 jako braku. Píšu to proto, že je mi jasné, že se po tomto mém přízpěvku zvedne na foru vlna nenávisti a urážek, ale to je mi jedno. Beru to tak, jak to je. Hry jsou dle mého názoru stejné a basta. Pokud na to někdo kouká jinak a hlavně na to kouká s ohledem na jedničku a dvojku, pak musím podotknout, ať si ušetří dech a nadávky, protože já to tu nesrovnávám s jedničkou a dvojkou. Pouze srovnávám trojku a NV. Protože tyhle dvě hry se dají porovnávat, narozdíl od dvou starších dílů.
Neřeším tu příběh. Je na každém člověku, jestli se mu příběh líbí nebo ne. Chápu, že lidi, kteří hráli jedničku a dvojku asi budou namítat, že příběh trojky a NV, (ikdyž o NV jsou přesvědčeni, že je v porovnání s 1 a 2 v pořádku, nevím a ani to nechci zjišťovat), že příběh je stupidní. Já vám to neberu. Myslete si o příběhu co chete, je to každého právo a věc, utvořit si na příbeh svůj názor. Mě se líbí příběhy oba, jak trojkový (zvláště se všemi DLC je to pěkné), tak i příběh NV. Nenutím nikoho aby se mnou souhlasil, pouze tu prezentuju svůj názor na věc. Názory hanící samotné, jak leckdo píše stupidní úkoly, si myslím, jsou přitažené dost za vlasy. Každopádně co se týče samotných her, pominu-li příběhy a to, že v minulosti byly dvě hry jménem Fallout 1 a 2, tak říkám, že Fallout 3 a Fallout NV jsou super hry. A to, že jsou stejné pouze umocňuje zážitek z jejich hraní. Člověk si alespoň nemusí zvykat na nic nového a na NV lze nahlížet jako na volné pokračování F3. Píšu to zde jako člověk, který má nahráno na obou titulech desítky, možná stovky hodin a ne tedy jako nějaký teoretik, který se přiklání na stranu většiny a F3 ani nedohrál. A proč to píšu? Protože jsem se zaprodal zdejší komunitě a ve své slabé chvíli a ovlivněn zdejší masou jsem prohlásil, že NV je lepší než F3, což není pravda, jsou stejné. Proto to nyní uvádím na pravou míru a ulehčuji tímto svému svědomí. Je mi jasné, že se na mou hlavu snese tuna nadávek a bůh sám ví čeho ještě, ale to mě netrápí. Jsem prostě přesvědčen o tom, že pokud kdokoli, kdo nehrál 1 ani 2 díl Fallouta a přemýšlí o tom, že si zahraje F3 a F-NV, bude nadšen z obou těchto titulů a v zásadě nenajde žádné velké rozdíly. Mohu tyto dvě hry vřele doporučit a těmto lidem radím...... nenechte si zkazit chuť zahrát si F3 kýmkoli. F3 stojí za hřích a za těch X hodin, které jsou potřeba k dohrání této hry, stejně jako F-NV.
Na závěr jen taková malá úvaha. Pokud se mi něco nelíbí, tak to nehraju. A pokud něco nehraju, protože se mi to nelíbí, automaticky to neznamená, že je to špatné. Přece se svět netočí kolem mě a co se nelíbí mě, může se líbit tisícům jiných. Nebo to tak není? Řekl bych, že jo. A veřejné mínění? Pokud jsem o něčem přesvědčen, že je to super, ani veřejné mínění můj názor nezmění, obzvlášť když vím, že část veřejného mínění ani celým obsahem neprošla ::roll

No a teď ? Jen do mě !!!! Ať to bolí !!!! ::twisted


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 & NV
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 10:01 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
pokud srovnavas dve hry na totoznem enginu s totoznymi texturami a totoznym AI ale nebudes srovnavat pribeh tak je jedno jake hry budes porovnavat protoze vzdy dojdes k zaveru ze jsou totozne
takze svuj post smaz a porovnej to i z pribehove stranky a nezapomen to i srovnat s kvalitou pribehu (jen pribehu) minulych dilu

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 & NV
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 10:24 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11614
mr.j píše:
Zdravím komunitu po dlouhé době.
Onehdá jsem tu rozvířil prach fora tvrzením, že F3 a NV je v podstatě to samé. Dnes, po několik měsících , které jsem strávil poctivě odehranými hodinami obou titulů, čistě z důvodu srovnání a abych tak řekl získání uceleného obrazu na obě hry, (ikdyž bych lhal, kdybych tvrdil, že jsem hrál pouze z tohoto důvodu a ne kvůli tomu, že me prostě Fallout baví), mohu potvrdit jednu věc. Fallout 3 a Fallout NV jsou naprosto totožné hry. Ať se to komukoli líbí nebo nelíbí, je to až na pár maličkostí to samé. Stejný systém, stejná grafika, stejné téměř vše.

skoda drat klavesnicu, najviac ta bude boliet ignoracia ::fuck
:: pridava medzi nepriatelov, aby mu vypol obraz ::

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 & NV
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 10:32 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob dub 16, 2011 3:37 pm
Příspěvky: 3
vitekc45c píše:
pokud srovnavas dve hry na totoznem enginu s totoznymi texturami a totoznym AI ale nebudes srovnavat pribeh tak je jedno jake hry budes porovnavat protoze vzdy dojdes k zaveru ze jsou totozne
takze svuj post smaz a porovnej to i z pribehove stranky a nezapomen to i srovnat s kvalitou pribehu (jen pribehu) minulych dilu


To jsem srovnaval minule, podívej se, jak to dopadlo. Spíš bych tedy měl napsat. Celkové srovnání F3 a F-NV, ale pouze pro lidi, kteří nehráli jedničku a dvojku a nebudou srovnávat s těmito prvními dvěma díly. Nicméně můj dnešní vstup jsem psal pouze proto, abych uvedl na pravou míru své poslední prohlášení, že NV je lepší než F3 a jak psal tenkrát Carlos, že se nemá důvod omlouvat za to, že otevřeně prezentuje byť negativní názor, když se mu hra nelíbí, což je správné, já zase prezentuji svůj názor, že se mi hra líbí. Nic víc. Pouze jsem popsal své pocity a zkušennosti z obou her. Také nemám důvod se omlouvat, pokud někoho popíchnu tím, že napíšu, že se mi F3 líbí. Nebo je to jinak?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 & NV
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 10:33 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
gamedesign, that's the difference


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 & NV
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 10:39 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Ak sa ti páčil FO3, fajn, proti osobnému vkusu sa nedá nič namietať.
FO3 a FNV mi však pripadali úplne odlišné, hoci som k nim pričuchol iba okrajovo. (grafiku a GUI nehodnotím)
| SPOILER
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 & NV
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 11:09 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob dub 16, 2011 3:37 pm
Příspěvky: 3
Smejki píše:
gamedesign, that's the difference


Gamedesign, no nevím pak ale co si myslet o tom, že v NV je použito mnoho přesně stejných věcí z F3, dokonce stejné domy, patra, plechovky. Dokonce jsem našel i srovnávací screeny. Nebo máš na mysli strukturu hry? Já to spíš vidím jinak. Vidím uzavřenou komunitu lidí, kteří jsou skálopevně přesvědčeni o jedinečnosti F-NV a nejsou ochotni ani schopni pripustit jakýkoli jim nevyhovující fakt. Ať už je to příběh, gamedesign, podobnosti nebo nedejbože copyright. Prostě ne. F-NV je naše modla a běda každému, kdo se o ni otře!! Měl jsem to potěšení hovořit s jedním místním člověkem, který mi dokonale osvětlil místní poměry a vím přesně co se stane, pokud si kdokoli dovolí ne pohanit, ale už jen srovnat F3 a NV. Okamžitě se stává terčem v prvé řadě odpůrných názorů, v druhé pak posměšků a pokud jej to ještě nezlomí a má chuť stále odporovat, nakonec se mu dostane urážek jeho osobnosti, což už s hrou nemá nic společného, ale jak se říká, účel světí prostředky. Na jedné straně píšete o svobodě názoru, ať už je jakýkoli, ale na straně druhé okamžite reagujete podrážděně a všelijak se snažíte přesvědčit a nakonec i zesměšnit či urazit jedince, který se s vaším názorem neztotožňuje. Hlavně musíme každého opovážlivce, který nám sáhne na NV vyštípat za každou cenu. Nevěřil jsem tomu, proto jsem dnes psal. A ejhle, stále platí, že potrefená husa nejvíc kejhá. Onen člověk měl 100% pravdu. :-D Ikdyž musím uznat, že např. Smejky nebo valcik píšou rozumě, dost možná i diskusi otevřeně. Nicméně jsem přesvědčen o tom, že jakmile se o mém dnešním vstupu dozví více lidí z komunity, hned přispěchají na pomoc a ukamenují mě tu jako posledně. ::) Takže se necítím provinile, když tu píšu tento vstup v podstatě s předstihem, protože bouře teprve přijde.

Aby má zkáza byla dokonána, tak už snad jen vypíchnu jednu věc z pravidel co psal(a) VIKI.
§4) Administrátor má vždy pravdu. Globální moderátor má pravdu, vyjma případu, že mu administrátor řekne, že pravdu nemá. Obyčejný sekční Hlavní moderátor má pravdu vždy, vyjma případu, kdy mu Globál nebo Admin řeknou, že pravdu nemá. Standardní moderátor mívá pravdu často, dokud ho Hlavní, Globál nebo Admin neupozorní, že pravdu nemá. Bůh pravdu obvykle mívá. Obyčejný uživatel pravdu obvykle nemívá.
Od pána po kmána? Nedivím se, že to tu funguje tak jak to funguje. Pokud se adminovi, potažmo moderátorovi nelíbí něčí (můj) příspěvěk, jelikož se neztotožňuje s jeho(jejím) přesvědčením, pošle na onoho člověka smečku poslušných psů, kteří provinilce roztrhají na kusy, čert vem svobodu projevu ::twisted Vlastně ani posílat nemusí, psi běží ochotně sami !! Hlavně nám nikdo nesmí říkat, co je správné. Pravdu máme mi, kdož držíme s adminem !! A kdo je víc !! Nikdo !! Jen admin a my, jeho poslušní troggové.

No nic, mějte se tu krásně, to mi zcela stačí. Mizím, už budete mít pokoj od člověka, který vám podkopává předsudky ::roll Klidne tenhle toppic zamkněte, nebo lépe, smažte, možná by bylo úplně nejlepší smazat celé forum a kdybyste to chtěli přivézt k naprosté dokonalosti, smažte sami sebe !! :P
Psát svobodně někam svůj názor, za který mě ostatní svobodně zlinčují jen proto, že s ním nesouhlasí, mi přijde kontraproduktivní a zbytečné. S bohem. ::rock


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 & NV
PříspěvekNapsal: sob čer 25, 2011 11:14 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
::rofl
prosím tě, vygoogli si význam slova gamedesign a neztrapňuj se už. prej stejné domy a plechovky. já umřu ::rofl
to je stejné, jako bych nadhodil rozdíly v taktice a vůbec úrovni hry dvou hokejových týmů a ty bys zahlásil, že tam žádný rozdíl není páč mají oba týmy červené dresy. ::knez


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny