Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 9:26 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Za jakou frakci jste New Vegas dohráli a proč? (SPOILERY)
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 10:04 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř lis 24, 2010 8:34 pm
Příspěvky: 10
Fallout NV se může pochlubit hodně dospělým příběhem a zápletkami, což se přenáší i na frakce. Jejich "nečernobílost" vás určitě dohnala k těžkým morálním rozhodnutím a obtížným kompromisům. Jak se tedy píše v názvu tématu, zajímalo by mě, za koho jste hru dohráli.

Já začnu. Dohrál jsem to za NCR, jelikož se domnívám, že každý člověk má právo narodit se do bezpečné a individuálnímu růstu nezabraňující společnosti. NCR, ač značně nedokonalá, může do Mojave tyto prvky přinést.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Za jakou frakci jste New Vegas dohráli a proč? (SPOILERY
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 10:13 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11601
bohužiaľ tiež za NCR, ale sú to zmrdi ako všetci ostatní

nabudúce skúsim za seba, len neviem či budem mať žalúdok hrať to aj za pána Majiteľa a Légiu

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Za jakou frakci jste New Vegas dohráli a proč? (SPOILERY
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 11:18 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
Co je na legii nečernobílýho? Snad jediný pozitivum, který jsem o nich ve hře zaslech je to, že maj bezpečný silnice :D Jinak je to banda nemilosrdnejch psychopatů vedená magorem, co to nemá v hlavě v pořádku. Jo, kdyby je modelovali opravdu podle Římský říše, tak to by bylo jiný kafe.
Já to dohrál za NCR. Sice maj svý mouchy, ale byla to jediná frakce, která slibovala zlepšení pro celou oblast Mojave. Legie by to proměnila v hřbitov, House na Mojave očividně sere jak na placatej kámen a zajímá ho akorát New Vegas a hrát za Yes Mana se mi nikdy nechtělo, protože jsem tomu slizkýmu robotovi nikdy nevěřil dost na to, abych mu předal kontrolu nad všemi sekuritrony a učinil ho faktickým vládcem New Vegas.
Takže jo, já jsem byl spokojenej - všem svejm oblíbenejm frakcím jsem zajistil pěknou budoucnost (což mě obzvlášť těší u Boomerů /Bombarďáků, nebo jak se jim nadává v češtině/, ty jsem měl fakt rád a když mi na Hoover Dam přilétla B29, tak jsem si málem střík do textilu ::love2 ) a položil jsem základy mocné říše Great Khans kdesi na střevozápadě. Jedinej kdo to nakonec odsral byli Powder Gangers (až na ty z Vaultu 19, těm jsem dohodil Khany) a Fiendové, který jsem nemilosrdně hubil za to, co udělali těm nevinnejm chudákům z Vaultu 3. ::evil
Přemejšlel jsem, že bych to ještě rozehrál za záporáka, ale ty primitivní questy á la Oblivion až na vyjímky neumožňují "zlé" řešení a hrát za vraždícího psychopata se mi nechce. Ať byl F3 jakejkoliv, tak questy měl řešený líp, díky tomu že bylo možno je dokončit víc způsoby. Tohle Obsidian trochu nezvlád. :x


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Za jakou frakci jste New Vegas dohráli a proč? (SPOILERY
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 11:22 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11601
mňa pri hre za NCR neskutočne sral ich prístup- buď, ALEBO a nič medzi tým, je mi jasné že je to
rozsiahla hra na nejaké nuancie, ale osobne mi to vadilo a preto za nich už v budúcnosti hrať nebudem

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Za jakou frakci jste New Vegas dohráli a proč? (SPOILERY
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 11:27 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
volbu Buď a nebo budeš mít při hraní za jakoukoliv frakci. Nikdo ti nedá žádnou velkou svobodu volby. Dokonce mám pocit, že hraní za NCR ti dává víc možností jak některý věci řešit než ostatní frakce. Kupříkladu hrát za NCR je jediná možnost jak nevyvraždit BoS. Yes Man, House nebo Caesar se s tebou tak mazat nebudou. Tak či onak, jakmile si vybereš frakci, tak už je to dost lineární.
Hraní za Legii nicméně dává hře zajímavý morální rozměr, kdy pro vítězství legie buď zradíš a přivedeš do záhuby prakticky všechny své zpřátelené frakce, nebo si musíš už dopředu znepřátelit třičtvrtě Mojave, čímž se ovšem připravíš o spoustu zábavy.
Mimochodem, Bitva o Hoover Dam je teda pěkná trapárna. Celou hru se žvaní, jak to bude klíčová bitva, a nakonec to rozhodnu já s partou společníků, čtyřma gerontama z Enklávy, B29, pár vojclama a paladinama. A to ještě půlka těch účastníků byla nepovinná. Slovo bitva v tomto přpadě navíc znamená, že postřílím pár blbců v elektrárně, přepnu vypínač, proběhnu se po koruně hráze, semtam někoho zabiju, ale ne moc, panč tam dohromady nikdo neni a nakonec smáznu pár šašků v táboře a legáta a tím zajistím bezpečí pro celý Mojave od teď až na furt. ::zed I to blbý Call of Duty má lepší mise. ::knez


Naposledy upravil shane dne ned říj 09, 2011 11:38 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Za jakou frakci jste New Vegas dohráli a proč? (SPOILERY
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 11:36 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11601
tož skúsim za yesmana a ak ma nasere, tak s veľkou chuťou tomu kremíkovému blbečkovi
vypálim dieru do základovej dosky jednou mierenou z gausovky, on mi diktovať nebude, koho
a kedy mám či nemám zrušiť

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Za jakou frakci jste New Vegas dohráli a proč? (SPOILERY
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 12:03 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř lis 24, 2010 8:34 pm
Příspěvky: 10
Shane: Myslím si, že Legie není černobílá a tvoří k NCR zajímavý protipól. NCR si bere ze světa před válkou i neduhy, a tak korupce, protěžování prachatých, populismus a pokřivené hodnoty bují i v ní. Caesar zastává názor, že právě tyhle aspekty jsou cesta k úpadku a ten samej názor ti do xichtu vpálí i Ulysses, pokud s NCR sympatizuješ. Takže jo, jsou to šmejdi, ale rozhodně bych s nima nebyl tak rychle hotovej, protože na jejich kecech něco je.

K tomu Hoover Dam - to už tak holt bejvá u všech RPGéček. Epická bitva se promění v udolání tuctu panáků... Ostatně v Gamebryo by žádné větší počty ani nezvládlo.

Co se týče Yes Mana, není to spíš tak, že on dělá přesně to, co mu řeknete? Já to za něj nedohrál, tak nevím, ale působilo to tak na mě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Za jakou frakci jste New Vegas dohráli a proč? (SPOILERY
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 2:06 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Odpovím na opačnou otázku: Za jakou frakci jste to nikdy nehráli? NCR. Nesnášel jsem je, nenávidím je. Jsou otravný jak mouchy nad talířem. Teď jsem si rozjel novou hru a radši budu 100x s Césarem (a budu si představovat, že ho pak třeba moje postava zardousí ve spánku a společně s otroky provede nějakou pěknou revoluci), než jít s NCR.

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Za jakou frakci jste New Vegas dohráli a proč? (SPOILERY
PříspěvekNapsal: ned říj 09, 2011 2:23 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Konipásek píše:
Shane: Myslím si, že Legie není černobílá a tvoří k NCR zajímavý protipól. NCR si bere ze světa před válkou i neduhy, a tak korupce, protěžování prachatých, populismus a pokřivené hodnoty bují i v ní. Caesar zastává názor, že právě tyhle aspekty jsou cesta k úpadku a ten samej názor ti do xichtu vpálí i Ulysses, pokud s NCR sympatizuješ. Takže jo, jsou to šmejdi, ale rozhodně bych s nima nebyl tak rychle hotovej, protože na jejich kecech něco je.

K tomu Hoover Dam - to už tak holt bejvá u všech RPGéček. Epická bitva se promění v udolání tuctu panáků... Ostatně v Gamebryo by žádné větší počty ani nezvládlo.

Co se týče Yes Mana, není to spíš tak, že on dělá přesně to, co mu řeknete? Já to za něj nedohrál, tak nevím, ale působilo to tak na mě.

když hraješ za yes mana, hraješ za sebe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Za jakou frakci jste New Vegas dohráli a proč? (SPOILERY
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 12:27 am 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1135
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
Dohrál jsem to za Yes Mana, na konci, když Ron Perlman říká, co se stalo s Mohávskou pustinou a všema možnejma frakcema, řikal sem si: "chlape, seš pašák."

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Za jakou frakci jste New Vegas dohráli a proč? (SPOILERY
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2012 3:08 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:03 am
Příspěvky: 962
Bydliště: home sweet home... tell me where your heart is
Já poprvé sám za sebe, (Wild Card) protože su věčný liberální anarchista (a navíc všichni - House, Legie i NCR, jsou svým vlastním způsobem sobecký kur*y a z morálního hlediska mi přišlo nespojit se s nikým jako nejlepší řešení). :-D
Ted to hraju podruhé a dojedu to za Legii, ale s tím že Caesara nechám umřít na operačním stole, takže novým císařem se stane Legate Lanius a všechny obyvatele Mojave pořádně perverzně a brutálně zmasakruje (už se těším ::twisted ).

_________________
Argumentum ad populum, niggas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Za jakou frakci jste New Vegas dohráli a proč? (SPOILERY
PříspěvekNapsal: pon úno 13, 2012 9:22 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 13, 2012 6:13 pm
Příspěvky: 145
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti
Já jsem to dohrá za sebe, protože jsem se ani s jednou z frakcí neztotožnil.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Za jakou frakci jste New Vegas dohráli a proč? (SPOILERY
PříspěvekNapsal: úte úno 14, 2012 3:21 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte črc 20, 2010 12:00 pm
Příspěvky: 65
Já dohrál ze všechny ale nejvíce moudré mě to přišlo bud za sebe nebo majtele RNK aji Legie jsou podle mě zmrdi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Za jakou frakci jste New Vegas dohráli a proč? (SPOILERY
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2012 7:32 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 8:22 am
Příspěvky: 109
Bydliště: Vault 64
Mě to za NCR ani dohrát nejde .. :D Prezident odletel Vertibirdem, a pak jsem měl zase ukol že přiletí at si o tom promluvím s tim Rangerem a ten mi neodpovídal ... tak asi konec, jedině za sebe to šlo ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Za jakou frakci jste New Vegas dohráli a proč? (SPOILERY
PříspěvekNapsal: pon srp 13, 2012 10:56 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned črc 22, 2012 10:16 am
Příspěvky: 15
ZAtím jsem dohrál za NCR a Yes Mana. Ještě se chystám na Legii a Mr. House tak uvidím. Každopádně se mi nejvíc líbí možnost za Yes Mana, kde je ten robot naprogramován, aby mě poslouchatl. hh Vybudovat si vlastní říci, mno proč ne?

Jen škoda, že to nejde dohrát za BoS, nebož že nejde BoS nějak přesvědšit, aby bylo trochu otevřenější. Viz Quest s veronikou.

NCR a Legie ... mno tot otázka jestli jsou lepší daně, nebo otroctví. Škoda jen, že odpálení atomovek na obě frakce z LR nemá na konec větší vliv.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny