Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 10:38 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Max level 50 ?
PříspěvekNapsal: ned lis 20, 2011 11:24 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 25, 2010 9:57 pm
Příspěvky: 3
Tak uz to muzete zamknout diky Tomkovi vyreseno :-D Bylo treba tam jeste doinstalovat tohle New Vegas Script Extender v2 beta 12 .Nema prosim nekdo neco , jak se dostat nad tech 50 ::? Ten level cap 100 , nefunguje , ten 255 taky ne ,vypnout vsechny dlc , cestinu , pouzit Fallout manager , a dat ho na posledni misto taky ne , zabit potvoru nepomaha, Uz jsem hledanim neceho co funguje stravil 5 hodin , bez toho levelovani uz me to tak nebavi , nemam motivaci ::help


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Max level 50 ?
PříspěvekNapsal: úte lis 22, 2011 6:54 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 14, 2011 6:38 pm
Příspěvky: 13
Proč se chceš dostat nad level 50? Nestačilo by Ti s využitím tohoto módu http://www.newvegasnexus.com/downloads/file.php?id=39153 pokračovat dál? Já jsem si ho nastavil v GECKu na úroveň 50 a funguje bez problémů. Když dosáhneš na úroveň 50 a projdeš dialogem na zvýšení úrovně, nastaví se Ti úroveň 49 a můžeš pokračovat (HP a spol. zůstanou). Jiné způsoby obejití zvýšení úrovní mi po úrovni 50 nějakým způsobem zahýbaly s reputacemi a tak jsem tyto jiné způsoby opustil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Max level 50 ?
PříspěvekNapsal: úte lis 22, 2011 7:07 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
SirKorax píše:
Proč se chceš dostat nad level 50?
lebo RPG? ::scratch mňa napr. aj Arcanum po polovici prestalo baviť, pretože som dosiahol strop a potom je to otravné, nudné, nezáživné a v mojich očiach FAIL vývojárov, pretože hra mi pripadá nevyrovnaná, ale toto je môj osobný názor, každý sa na to samozrejme pozerá inak a čo mne spôsobuje nevoľnosť je pre druhého balzám na dušu ;)

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Max level 50 ?
PříspěvekNapsal: úte pro 27, 2011 2:30 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte črc 20, 2010 12:00 pm
Příspěvky: 65
SirKorax píše:
Proč se chceš dostat nad level 50? Nestačilo by Ti s využitím tohoto módu http://www.newvegasnexus.com/downloads/file.php?id=39153 pokračovat dál? Já jsem si ho nastavil v GECKu na úroveň 50 a funguje bez problémů. Když dosáhneš na úroveň 50 a projdeš dialogem na zvýšení úrovně, nastaví se Ti úroveň 49 a můžeš pokračovat (HP a spol. zůstanou). Jiné způsoby obejití zvýšení úrovní mi po úrovni 50 nějakým způsobem zahýbaly s reputacemi a tak jsem tyto jiné způsoby opustil.

Ahoj prosimtě zkusil jsem tenhle mod a pokažde když dam lvl tak mohu rozdat body 30-31 rozdam body dam pokračovat a mam zase 30 lvl a jedu znovu na 31 ale body me zustanou takže by me to ani nevadilo ale nemohu kvuli tomu davat perky mužeš me prosim nějak poradit předem děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Max level 50 ?
PříspěvekNapsal: úte pro 27, 2011 9:41 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
toudi_sk píše:
SirKorax píše:
Proč se chceš dostat nad level 50?
lebo RPG? ::scratch mňa napr. aj Arcanum po polovici prestalo baviť, pretože som dosiahol strop a potom je to otravné, nudné, nezáživné a v mojich očiach FAIL vývojárov, pretože hra mi pripadá nevyrovnaná, ale toto je môj osobný názor, každý sa na to samozrejme pozerá inak a čo mne spôsobuje nevoľnosť je pre druhého balzám na dušu ;)


presne tak,. jak nemuzu levelovat a ucit postavicku novym dovednostem, tak mne hra taky prestane bavit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Max level 50 ?
PříspěvekNapsal: stř dub 18, 2012 11:34 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř dub 18, 2012 11:32 am
Příspěvky: 1
mohl by jsi sem dat link na ten Extender a nejakej navod jak na nej? v NEXUSu ho nemuzu najit a taky uz se nemuzu hnout z 50 lvl... Diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Max level 50 ?
PříspěvekNapsal: úte čer 04, 2013 2:39 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát čer 22, 2012 8:18 pm
Příspěvky: 3
Ahoj, přišel někdo na řešení s možností zvyšování levelu nad 50? Mám odehrána všechna DLC, různé mod questy, hlavní linii jsem ještě ale nedohrál a bez posunu v levelu mě to moc nebaví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Max level 50 ?
PříspěvekNapsal: stř čer 05, 2013 10:21 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
co takhle trošku hledat?
http://newvegas.nexusmods.com/mods/36006/?
http://newvegas.nexusmods.com/mods/39153/?

je dobrý si k tomu vzít i plugin More Perks, je s tim větší sranda.
http://newvegas.nexusmods.com/mods/35979/?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny