Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 3:21 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 5:13 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
já měl 120 hodin v základní hře (a stejně jsem toho dost minul) a asi 10 hodin v každém DLC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 5:19 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
No, možná bych měl kolem stovky hodin, pokud by se mi nestala v Honest hearts fakt hodně pitomá věc, a to hned na začátku, když karavanu přepadnou nějaký parchanti, tak (netušim proč, střílel jsem jen po nepřátelích) mi vyskočil quest, že mám dojít na sever, sebrat mapu a potom zpět do Mojave...

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 6:03 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
me se zase stalo ze se mi v HH bugnul quest kde mam podminovat jeskyni a jako nepoviny ukol zlikvidovat medvedy u tunelu - tak sem jeskyni podminoval (neodpalil) a sel zabit medvedy ale kus pred tunelem u ktereho sou se mi quest splnil..... mimochodem odehrano 520 hodin + vsechna dcl (u F3 to bylo asi 300 hodin)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 8:11 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Asi místní sranda, či co. Můžete mi říct, jak je možné za 300 hodin odehrát FNV + 4x DLC? Na Steamu mám registrovaných 1 100 hodin a k tomu, kvůli tehdá "nelegálním" DLC, tak kolem 800 hodin mimo a stále mám pocit, že jsem nevykonal vše. Určitě jsem neudělal vše, na řadu dotazů, co na fórum čtu neznám podrobnou odpověď. O F3, kvůli tady "nepříznivému" hodnocení raději pomlčím, jsou to násobky oproti FNV.
Někde dělám chybu, ale kde?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 8:13 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Květináč petunií píše:
No, možná bych měl kolem stovky hodin, pokud by se mi nestala v Honest hearts fakt hodně pitomá věc, a to hned na začátku, když karavanu přepadnou nějaký parchanti, tak (netušim proč, střílel jsem jen po nepřátelích) mi vyskočil quest, že mám dojít na sever, sebrat mapu a potom zpět do Mojave...

zabil jsi Follows-Chalk, vole! to není nepřítel :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 8:15 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Tomek píše:
Asi místní sranda, či co. Můžete mi říct, jak je možné za 300 hodin odehrát FNV + 4x DLC? Na Steamu mám registrovaných 1 100 hodin a k tomu, kvůli tehdá "nelegálním" DLC, tak kolem 800 hodin mimo a stále mám pocit, že jsem nevykonal vše. Určitě jsem neudělal vše, na řadu dotazů, co na fórum čtu neznám podrobnou odpověď. O F3, kvůli tady "nepříznivému" hodnocení raději pomlčím, jsou to násobky oproti FNV.
Někde dělám chybu, ale kde?

tak ty jsi sběratel a notorický courač. Nemáš klid, dokud jsi neprokecal všechny lidi, nesebral všechny knihy a sněhové koule, nenavštívil všechna místa a dokud nemáš všechny unikátní zbraně. :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 11:02 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Justy píše:
Tomek: Já seru na achievementy typu "zastřel X potvor typu Y zbraní Z" a sběratelské achievementy.
Rád si zajdu a rád se courám, ale jedině v zajímavých lokacích a za zajímavými questy. ::)

Mám to jako v krasobluslení :-). Nejprve splnit vše "povinné", na prvním místě 75 možných steamových achievementů, pak získat vše, co je jedinečné, nakřečkovat milion zátek (víc získat nejde) a potom si to od začátku zahrát podle sebe. I na courání dojde, když už neni co dělat. Drsňák je jedna z nejlepších věcí, co vymysleli, jen to mělo být tvrdší.
Jinak, nevíš, nebo kdokoliv - jde na Steamu vynulovat ty achievementy? aby byla další motivace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: sob úno 25, 2012 9:10 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned úno 12, 2012 5:21 pm
Příspěvky: 15
tak jsem si nainstalil tenhle mod: http://twofoldsilence.diogenes-lamp.inf ... sp-v3.html a je to o neco zabavnejsi - jen by me zajimalo jestli je rozdil v tomhle modu a v tomhle: http://www.atomicgamer.com/files/95132/ ... awyers-mod kterej tu uz byl proklamovanej - jde mi o to, ze v tom prvnim (ten ted hraju) se mi zda ze to neni zas o tolik tezsi (sice je tam snizena hmotnost - myslim na 100 ale pocet zkusenosti se mi zda stejnej) - kdyz jsem prekontrolovaval velikost tech souboru tak maj oba jinou, pricemz ten ze stranek atomicgamer neni na strankach (http://twofoldsilence.diogenes-lamp.inf ... -results=3) toho Sawyera - osobne myslim ze ten na atmicgamer je jen starsi verze - mam pravdu??

ps.: libi se mi ze je tam min zbrani apod...ted to ovsem srazil obchodnik v Novacu - prodava zbroj - vystroj obyvatele pustin - lehka zbroj - chladne + strelne zbrane +2, vaha 2, PP 12!! za asi 48 zetek!! ::zed


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: sob úno 25, 2012 9:34 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
na prvním odkazu je vždy aktuální verze modu, na druhém je bůhvíco


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: sob úno 25, 2012 10:58 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
.. jasné, treba to sťahovať radšej cez Sawyerov blog. Verzia z atomicgamer.com je minuloročná, pardon. (Inak stačí porovnať readme súbory, je tam aj dátum vydania.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: ned úno 26, 2012 8:09 am 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 14, 2011 6:38 pm
Příspěvky: 13
Sawyerovův mod je k dispozici v aktuální a počeštěné verzi v download sekci zde na Brahmíně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: ned úno 26, 2012 11:24 am 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
Ještě k tý herní době: to je docela záhada, já za ty tři herní dny udělal šílený hafo questů, vymlátil jsem snad skoro všechny legionářský kempy, nasbíral víčka od sarsaparilly, našel většinu lokací...

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: ned úno 26, 2012 1:52 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Květináč petunií píše:
Ještě k tý herní době: to je docela záhada, já za ty tři herní dny udělal šílený hafo questů, vymlátil jsem snad skoro všechny legionářský kempy, nasbíral víčka od sarsaparilly, našel většinu lokací...

Jestli to je reakce na mě...
Můj problém asi bude, že nepoužívám teleport (v Drsňákovi ho měli natvrdo zrušit, jako holý nesmysl). Jedinou bylinu nenechám nesebranou, sháním komponenty, vařim, peču :-), vyrábím náboje ... nepoužívám Stimpak (kromě trapné nutnosti splnit Achievement - Stimpakový přeborník), tomu bych v Drsňákovi dal léčení maximálně 1. S tímhle stylem hry mě přesun přes mapu trvá i víc jak hodinu a když si v půlce cesty zlomim haksnu a na začátku jí nemám čím "opravit", mažu pěšky zpět k doktorovi a je to ještě delší. Taky hodinu denně hraju Karavanu.
Kdybych měl něco FNV vyčíst, tak by to byla přílišná jednoduchost. Kdyby byl Drsňák podle mejch pravidel, pod 500 hodin by se nikdo nedostal :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 2:58 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned úno 12, 2012 5:21 pm
Příspěvky: 15
fast travel bych nerusil - ale libilo by se mi, kdyby to bylo jak ve starych falloutech - tzn mapa s pohybujícím se bodem (hrác) a urcita sance, ze potkate naky to setkani apod...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jake veci Vas na F:NV stvou ?
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 4:33 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Nejde přeciť o zrušení, ale o možnost volby, aby hra měla větší diferenci ve stupních obtížnosti. Nevim jak kdo, ale já vidim rozdíl jen v navolení Drsňák ano/ne, ty ostatní stupně se dají mezi sebou eliminovat šíleným množstvím perků, navyšováním dovedností, dokonce i nákupem "nesmrtelností" atd. Hard měl být skutečným hardem a né od cca úrovně 20 chodícím tankem.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 262 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 18  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny