Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 12:15 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2012 12:59 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
hm, jestli myslis toho, co je v dome a da se poslat k rangerum, tak toho jsem nasla, znamky mi dal a k rangerum jsem ho poslala, ale ten posledni, to mne proste porad ukazuje nekam mezi dva baraky a tam se proste nedostanu nikam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2012 2:16 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Myslím, že Erina chybu nedělá a pokud opravdu prošla vše a desátou Ozářenou psí známku (RNK) (Irradiated NCR Dogtag) nenašla, že jí skutečně potkal bug, který na wikii popisují a pokud mě paměť neklame, měl jsem stejný problém. Řešení nabídli, bohužel přes konzolu:
[ ; ]
player.additem 0013fe77 1
Enter
[ ; ]
Ta jednička po mezeře nakonci zápisu je počet známek, který playerovi v inventáři chybí a nesmí jich tam mít víc, jak 10!
Player si může vybrat, buď bude mít po celou hru quest nedokončenej, nebo ho dokončí tímhle podvodem, za který nemůže.
Druhá možnost - CompleteQuest ID a na Reflektor zapomenout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2012 1:54 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Právě překládám tento mod http://newvegas.nexusmods.com/mods/41751/?tab=2&navtag=/ajax/modimages/?user=0|:|id=41751 tak ho během tohoto týdne zveřejním.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte kvě 08, 2012 5:56 pm 
Víc než jen moderátor!
Víc než jen moderátor!
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 1:37 pm
Příspěvky: 891
Bydliště: Díra po granátu uprostřed Severní Ameriky
Ja jsem s timhle questem taky mela problem, protoze jsem zacala ghuly zabijet jeste predtim nez jsem dostala quest. Myslim, ze jedny znamky jsem mela dokonce mimo mesto; bylo to hrozne hledani, nakonec jsem i sundavala zbroje, abych si pamatovala, ktereho ghula jsem vybrala a ktereho ne.

_________________
Smile! It confuses people!

Jsem zla master z brahminu a ve jmenu farmakospolecnosti ukusuju oplodum hlavicky!!39


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: stř kvě 09, 2012 5:47 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Rade píše:
Právě překládám tento mod http://newvegas.nexusmods.com/mods/41751/?tab=2&navtag=/ajax/modimages/?user=0|:|id=41751 tak ho během tohoto týdne zveřejním.

prima :)

Aranelka píše:
Ja jsem s timhle questem taky mela problem, protoze jsem zacala ghuly zabijet jeste predtim nez jsem dostala quest. Myslim, ze jedny znamky jsem mela dokonce mimo mesto; bylo to hrozne hledani, nakonec jsem i sundavala zbroje, abych si pamatovala, ktereho ghula jsem vybrala a ktereho ne.

jj, to je nejaky zamotany, ja taky jednu znamku nasla mimo mesto, ale mela jsem vsechny, krom jedne a to mi ukazovalo kamsi, kam se proste neslo dostat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pon kvě 14, 2012 4:59 pm 
Víc než jen moderátor!
Víc než jen moderátor!
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 1:37 pm
Příspěvky: 891
Bydliště: Díra po granátu uprostřed Severní Ameriky
Erina píše:
Aranelka píše:
Ja jsem s timhle questem taky mela problem, protoze jsem zacala ghuly zabijet jeste predtim nez jsem dostala quest. Myslim, ze jedny znamky jsem mela dokonce mimo mesto; bylo to hrozne hledani, nakonec jsem i sundavala zbroje, abych si pamatovala, ktereho ghula jsem vybrala a ktereho ne.

jj, to je nejaky zamotany, ja taky jednu znamku nasla mimo mesto, ale mela jsem vsechny, krom jedne a to mi ukazovalo kamsi, kam se proste neslo dostat.

Ono to ukazuje do stredu mesta, neni to nijak spojeny s lokaci znamek (bohuzel).

_________________
Smile! It confuses people!

Jsem zla master z brahminu a ve jmenu farmakospolecnosti ukusuju oplodum hlavicky!!39


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: čtv čer 14, 2012 6:27 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 01, 2010 11:21 am
Příspěvky: 71
Bydliště: Brno
Máe v plánu tenhle ten :

http://newvegas.nexusmods.com/mods/41779

a ještě :
http://newvegas.nexusmods.com/mods/37884 ( je tam skrytej quest a příběh)

??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pát črc 13, 2012 12:36 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned lis 07, 2010 3:53 pm
Příspěvky: 18
Mam problem s cestinou v mode Fortune Canyon. Ked tento mod zapnem cez managera, tak sa mi prestane zjavovat slovo zatka. Je iba v Pipboy, ale ked chcem napriklad zobrat zatku zo zeme alebo z trezoru, tak to slovo sa neukazuje a tym padom sa nedaju zatky zobrat. A takisto je to s vlasenkami, tam mi aj v Pipboyi ukazuje, ze chyba nazov predmetu. Ostatne mody, co som tu stiahol, su v poriadku, iba tento mi blbne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pát črc 13, 2012 4:19 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
mat123 píše:
Mam problem s cestinou v mode Fortune Canyon. Ked tento mod zapnem cez managera, tak sa mi prestane zjavovat slovo zatka. Je iba v Pipboy, ale ked chcem napriklad zobrat zatku zo zeme alebo z trezoru, tak to slovo sa neukazuje a tym padom sa nedaju zatky zobrat. A takisto je to s vlasenkami, tam mi aj v Pipboyi ukazuje, ze chyba nazov predmetu. Ostatne mody, co som tu stiahol, su v poriadku, iba tento mi blbne

Slovo "Zátka" skutečně z Names vypadlo, za to se omlouvám, opravu máš u modu.
Zůstal ale problém ta "Vlásenka", nenašel, co způsobuje její chybné zobrazení.
Ideál by bylo, kdys to znovu prověřil, nejlépe mi poslat na SZ fotku, nebo jí dát sem. Na její pořízení by to chtělo na tu minutku vypnout všechny ostatní mody, je zde možnost, že to dělá jiný.
Dík za upozornění.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pát črc 13, 2012 8:35 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned lis 07, 2010 3:53 pm
Příspěvky: 18
Tomek píše:
mat123 píše:
Mam problem s cestinou v mode Fortune Canyon. Ked tento mod zapnem cez managera, tak sa mi prestane zjavovat slovo zatka. Je iba v Pipboy, ale ked chcem napriklad zobrat zatku zo zeme alebo z trezoru, tak to slovo sa neukazuje a tym padom sa nedaju zatky zobrat. A takisto je to s vlasenkami, tam mi aj v Pipboyi ukazuje, ze chyba nazov predmetu. Ostatne mody, co som tu stiahol, su v poriadku, iba tento mi blbne

Slovo "Zátka" skutečně z Names vypadlo, za to se omlouvám, opravu máš u modu.
Zůstal ale problém ta "Vlásenka", nenašel, co způsobuje její chybné zobrazení.
Ideál by bylo, kdys to znovu prověřil, nejlépe mi poslat na SZ fotku, nebo jí dát sem. Na její pořízení by to chtělo na tu minutku vypnout všechny ostatní mody, je zde možnost, že to dělá jiný.
Dík za upozornění.



Vdaka za opravu. Neslo by, ale ten subor dat na uloz.to, lebo na edisku ma nechce pustit zadarmo stahovat, neviem preco (ine subory, co som skusal idu, iba z odkazu na tejto stranke nejdu)

Tak som vypol vsetky mody, okrem AfterSchool.esm, ktory vypnut nesiel, stale sa automaticky zapne. Ale, ked vypnem mod Fortune Canyon, tak sa slovo vlasenka zas ukazuje.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: sob črc 14, 2012 4:51 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
mat123 píše:
... Neslo by, ale ten subor dat na uloz.to, lebo na edisku ma nechce pustit zadarmo stahovat, neviem preco (ine subory, co som skusal idu, iba z odkazu na tejto stranke nejdu)
Tak som vypol vsetky mody, okrem AfterSchool.esm, ktory vypnut nesiel, stale sa automaticky zapne. Ale, ked vypnem mod Fortune Canyon, tak sa slovo vlasenka zas ukazuje.

Mat, doufám, že teď už bude vše v pořádku, předělal jsem to od základu. Starý soubor "esp" hoď do koše a na jeho místo dej ten nový. Oba downloady modu jsou vyměněný.
Pro pořádek, zde máš link:
Kód:
http://www.uloz.to/xAPQPWM/fortune-canyon-update-rar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: sob črc 14, 2012 5:23 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned lis 07, 2010 3:53 pm
Příspěvky: 18
Tomek píše:
mat123 píše:
... Neslo by, ale ten subor dat na uloz.to, lebo na edisku ma nechce pustit zadarmo stahovat, neviem preco (ine subory, co som skusal idu, iba z odkazu na tejto stranke nejdu)
Tak som vypol vsetky mody, okrem AfterSchool.esm, ktory vypnut nesiel, stale sa automaticky zapne. Ale, ked vypnem mod Fortune Canyon, tak sa slovo vlasenka zas ukazuje.

Mat, doufám, že teď už bude vše v pořádku, předělal jsem to od základu. Starý soubor "esp" hoď do koše a na jeho místo dej ten nový. Oba downloady modu jsou vyměněný.
Pro pořádek, zde máš link:
Kód:
http://www.uloz.to/xAPQPWM/fortune-canyon-update-rar



Vdaka za opravu, tak som to vyskusal a vsetko zatial funguje, tak ako ma. Ukazuje to aj zatky aj vlasenky ::ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte zář 17, 2013 9:32 pm 
Zelenač
Zelenač
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 4:22 pm
Příspěvky: 132
Díky za překlad New Vegas Bounties, byla to docela sranda. Pobavili halvně odkazy na filmy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2017 2:52 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát říj 24, 2014 4:34 pm
Příspěvky: 6
Zdravím ve spolek,

vím že je to tu už nějaký ten pátek mrtvé, ale snažím se stále si svůj Fallout zvelebovat a držet v češtině a teď když mám konečně čas, pustil jsem se do hraní příběhových módů.

Bohužel na první stránce je nefunkční odkaz na češtinu na New Vegas Bounties, nemáte jí ještě někdo na disku?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody FNV - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2017 6:54 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
amnell píše:
Zdravím ve spolek,

vím že je to tu už nějaký ten pátek mrtvé, ale snažím se stále si svůj Fallout zvelebovat a držet v češtině a teď když mám konečně čas, pustil jsem se do hraní příběhových módů.

Bohužel na první stránce je nefunkční odkaz na češtinu na New Vegas Bounties, nemáte jí ještě někdo na disku?


Ahoj.
Mě to stáhnout šlo. Upnul jsem ti to znovu sem:

Kód:
https://uloz.to/!is3xCad3kZcH/new-vegas-bounties-i-rar


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny