Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 1:58 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte črc 14, 2009 9:21 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte črc 14, 2009 9:15 pm
Příspěvky: 11
Weapon Mod Kits
Kód:
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=3388


Přátelé mám problém! Po pěti dnech se mi podařilo registrovat na Fallout 3 Nexus, stáhnout mód na vylepšení zbraní a dokonce se mi ho po nekonečných hodinách nalít do hry tak aby fungoval. Pročet jsem snad celý tyhle stránky než jsem to vše zprovoznil. Jenže vůbec netuším jak si zbraň vylepšit. Koupím si někde u obchodníka ten balík na vylepšení zajdu k ponku zmáčknu na to vytunění a prd..... Pánové netušíte jak jsem už na prášky! Neporadíte mi prosím někdo??? Budu vděčnej jak mimino za cecík :-D

EDbySAY: Přidán link


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém s modifikací zbraní
PříspěvekNapsal: úte črc 14, 2009 9:32 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Jerzy.Lang píše:
Přátelé mám problém! Po pěti dnech se mi podařilo registrovat na Fallout 3 Nexus, stáhnout mód na vylepšení zbraní a dokonce se mi ho po nekonečných hodinách nalít do hry tak aby fungoval. Pročet jsem snad celý tyhle stránky než jsem to vše zprovoznil. Jenže vůbec netuším jak si zbraň vylepšit. Koupím si někde u obchodníka ten balík na vylepšení zajdu k ponku zmáčknu na to vytunění a prd..... Pánové netušíte jak jsem už na prášky! Neporadíte mi prosím někdo??? Budu vděčnej jak mimino za cecík :-D

Musíš mít zbraň, kterou chceš vylepšit v ruce... Zajít k ponku, odklikat a je to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém s modifikací zbraní
PříspěvekNapsal: úte črc 14, 2009 9:35 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte črc 14, 2009 9:15 pm
Příspěvky: 11
Sayboot píše:
Musíš mít zbraň, kterou chceš vylepšit v ruce... Zajít k ponku, odklikat a je to.
:-(
Jenže to dělám a nic se neděje! To mi právě nejde do hlavy...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém s modifikací zbraní
PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 12:41 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
Mluví se tu o vylepšení dané zbraně nebo o vytvoření zbraně jestli o vylepšení tak to mi nejak ušlo (jako vědšina věcí ::lol ) a prosil bych moc o struční návod jak ji vylepšit,a co na to potřebuji děkuji.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém s modifikací zbraní
PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 1:36 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte črc 14, 2009 9:15 pm
Příspěvky: 11
dark-king píše:
Mluví se tu o vylepšení dané zbraně nebo o vytvoření zbraně jestli o vylepšení tak to mi nejak ušlo (jako vědšina věcí ::lol ) a prosil bych moc o struční návod jak ji vylepšit,a co na to potřebuji děkuji.

Stáhnul jsem si mód na vytunění zbraní(můžeš přidat Laser, optiku tlumič, apod.) Jenže mi to na ponku nejde vyrobit a nevím proč... ::scratch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém s modifikací zbraní
PříspěvekNapsal: stř črc 15, 2009 2:03 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
Jerzy.Lang píše:
dark-king píše:
Mluví se tu o vylepšení dané zbraně nebo o vytvoření zbraně jestli o vylepšení tak to mi nejak ušlo (jako vědšina věcí ::lol ) a prosil bych moc o struční návod jak ji vylepšit,a co na to potřebuji děkuji.

Stáhnul jsem si mód na vytunění zbraní(můžeš přidat Laser, optiku tlumič, apod.) Jenže mi to na ponku nejde vyrobit a nevím proč... ::scratch

Prosim hod sem odkaz díky.
+
Už jsem ho našel a zjistil jsem že to nejde na každym stole moc těch stolu sme nehledal vim o jednom v megatune u ty žencky prodejny je vzadu jeden stul na to dělanej projdi to celý jinak je to uplně super ale škoda že je to AN ale vyznat se v tom dá.
+
Tak se pořád snažim hledat náky ty ubgrady a nemužu nic najít jediný co jsem našel tak u moiry (obchodnici v megatuně)
už ste náký našly i vy jestli jo napište prosim kde díky. Du hledat dál.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: čtv črc 16, 2009 10:53 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Válí se to všude po Pustině. A obchodních karavanách.

EDbySAY: Přesunuto z F3, upraven název topicu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: čtv črc 16, 2009 11:51 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
Sayboot píše:
Válí se to všude po Pustině. A obchodních karavanách.

EDbySAY: Přesunuto z F3, upraven název topicu.


jj to vim sem si přečetl jenže najit nákou karavanu je celkem věc, ale jednu jsem našel a on nic neměl tak my to připadá divný ale to neva. Já jen jestli ste nekde na neco narazili tak sem hodte screen kde jj díky.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém s modifikací zbraní
PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 7:36 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 22, 2009 9:19 pm
Příspěvky: 16
Jerzy.Lang píše:
Stáhnul jsem si mód na vytunění zbraní(můžeš přidat Laser, optiku tlumič, apod.) Jenže mi to na ponku nejde vyrobit a nevím proč... ::scratch

Zdravim..
Ale vzdyt presne na tvuj problem je na nexusu reseni. Mel sem stejny problem jako ty. Je treba, aby sis stahl F3 script..
FOSE
Kód:
http://fose.silverlock.org
. Postup na instalaci atd. najdes v readme.txt, ktere je prilozeno v zip archivu se scriptem. Nic sloziteho na tom neni. Pote ti to bude 100% fungovat. Jinak co sem pochopil, tak je to pro lidi co maji patch 1.6. Ty co maj patch treba 1.4 a mensi... Mel by jim WMK slapat bezproblemu a nepotrebuji zadny script.
Jinak WMK je naprosto super, stejne jako u doktora implantaty ::rock .

EDbySAY: Code!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte srp 11, 2009 1:56 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř črc 29, 2009 10:52 am
Příspěvky: 5
Teda, lidi, mám stejný problém - krom prvního mod kitu v inventáři u Moiry a krom jednoho kitu na přidaným ponku v Rivet City, kde bych ho ovšem musel ukrást, NIKDE NIC NENÍ. Obchodníci, karavany - NIC. Pustina - rozhodně se to nikde neválí, a z potvor nebo nájezdníků to rozhodně nevypadává. Ještě řeším, zda se to nebije s něčím jiným (repairable weapons, menší opotřebení...)
a nebo snad se to nachází v okrajových částí pustiny? FOSE mám...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte srp 11, 2009 9:59 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
erno píše:
Teda, lidi, mám stejný problém - krom prvního mod kitu v inventáři u Moiry a krom jednoho kitu na přidaným ponku v Rivet City, kde bych ho ovšem musel ukrást, NIKDE NIC NENÍ. Obchodníci, karavany - NIC. Pustina - rozhodně se to nikde neválí, a z potvor nebo nájezdníků to rozhodně nevypadává. Ještě řeším, zda se to nebije s něčím jiným (repairable weapons, menší opotřebení...)
a nebo snad se to nachází v okrajových částí pustiny? FOSE mám...

A co u Moiry na ponku nebo její nabídce? Máš tam něco?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte srp 11, 2009 10:11 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř črc 29, 2009 10:52 am
Příspěvky: 5
no právě, dyk píšu. U Moiry byl jeden jediný, hned po aktivaci modu v nabídce. A to je vše. Druhý je na ponku v rivet city, a ten bych musel ukrást. Moira už žádný další nemá, a to se svět aktualizoval už 6x, stále nic, nemá už žádný jiný. To samé ten obchodník se zbraněma v Rivet City, kterého všichni zmiňují, nemá nic...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: úte srp 11, 2009 10:24 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
erno píše:
no právě, dyk píšu. U Moiry byl jeden jediný, hned po aktivaci modu v nabídce. A to je vše. Druhý je na ponku v rivet city, a ten bych musel ukrást. Moira už žádný další nemá, a to se svět aktualizoval už 6x, stále nic, nemá už žádný jiný. To samé ten obchodník se zbraněma v Rivet City, kterého všichni zmiňují, nemá nic...

To je zvláštní, já u dobrých obchodníků mám vždycky tak ze 3 až 4. Zkus se podívat do readme na lokaci těch kitů ale podle toho co píšeš se to možná hádá s nějakou jinou modifikací. A když zkusíš verzi bez FOSE (tu níž v nabídce na nexu) a Fallouta zpustíš bez FOSE, má je u ž u sebe?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: pát srp 14, 2009 11:20 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř črc 29, 2009 10:52 am
Příspěvky: 5
uf, tak po testech jsem zjistil, že jsem měl starou verzi 1.0, která potřebuje i jiný ponky, tak si blbla. Po instalaci novější verze to vypadá, že ty věci občas někde jsou... Díky za rady... :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Weapon Mod Kits (Upgrade zbraní)
PříspěvekNapsal: sob srp 15, 2009 12:39 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
erno píše:
uf, tak po testech jsem zjistil, že jsem měl starou verzi 1.0, která potřebuje i jiný ponky, tak si blbla. Po instalaci novější verze to vypadá, že ty věci občas někde jsou... Díky za rady... :)

Stará nesmí mít FOSE, ta novější ho vyžduje ::!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny