Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 9:27 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1083 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 69, 70, 71, 72, 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 4:34 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
hod sem screen (tlacitkem printscreen pnsc nebo pnscr )

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: stř led 16, 2013 12:48 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 21, 2010 7:52 pm
Příspěvky: 57
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: stř led 16, 2013 8:02 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
neni pobliz vysilaci vez? v tom pripade by to mohl byt vchod do "stok" s radiem a nejakym vybavenim

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: čtv led 17, 2013 2:44 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 21, 2010 7:52 pm
Příspěvky: 57
U popisu je napsáno "Obsluha satelitů [Vyžaduje klíč]". Nicméně vysílače satelitů jsou na severu. Tohle je poblíž budovy v Dunwichi na jihu. Koukal jsem taky na seznam objektů ve wikii a tam se o něčem podobnym vůbec nezmiňujou. Stejně tak mi je divný efektní odpálení raket ze satelitů + pár nicneříkajících holodisků, který nespadaj pod žádnej úkol. Možná s tim měli autoři nějaký větší plány a pak na to zapoměli.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: čtv led 17, 2013 4:00 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
mozna to bude vychod ze satelitniho komplexu ktery je soucasti broken steel DLC

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: čtv led 17, 2013 5:35 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 21, 2010 7:52 pm
Příspěvky: 57
Je to možný, ale mohli tam dát alespoň ceduli "Vchod vedle"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 1:30 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob dub 06, 2013 12:23 pm
Příspěvky: 2
prosím vás potrebujem pomoc z inštaláciou hry ake patche a v akom poradí mam inštalovat ked chcem mat plne funkčné
Fallout 3
Fallout 3: Broken Steel
Fallout 3: Mothership Zeta
Fallout 3: Operation Anchorage
Fallout 3: Point Lookout
Fallout 3: The Pitt
+ čeština ... neviem ktore patche niektre su CZ niektore nie mam v tom chaos pls help ::help ::help


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 7:12 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
na poradi nezalezi a patch tam hod 1.7 uk nebo us, na cestinu to vliv mit nebude

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte kvě 21, 2013 4:13 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte kvě 21, 2013 4:05 pm
Příspěvky: 1
cest parim 3 na xboxu koupil jsem si uz hrany original ve dvojbaleni s oblivion. a mam problem ze pri postupu na 4lvl tak me potom nejde vybrat perk,ale absolutne zadny. nejaka rada? tim padem na xku jsem ani neprisel na to jak tu zrusit a dal ve hre se nedostanu. dik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pát led 26, 2018 7:39 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát led 26, 2018 7:36 am
Příspěvky: 1
Pokud máš XP, mělo by to fungovat OK.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte lis 12, 2019 9:56 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Posledních pár chvil sleduju ve volným čase na wc youtube sérii ( https://youtu.be/zzXMOTaN-TQ ) a napadá mě.. proč vlastně Eden sliboval v rádiu lidem prosperitu a jistoty, jakoby s nima počítal v znovubudování a pak si hrdinu najal jako tajnýho agenta s fev kapsulí do čističky? Očividně gestapo plukovník Autumn prokázal brutální metody, při snaze získat čističku pod svojí kontrolu, ale vyzabíjet celou Pustinu nechtěl (narozdíl od ghoulů, které likvidovali-např. u stanice národní gardy v d.c.,, kde jich asi pět u zdi jednotka enklávy upálila, atd). Pominu případy, kdy pevnůstky Enklávy likvidovali průchozí karavany.... Než někdo namítne, že to je bad writing, vezměme v úvahu, že toddovci vycházeli z původních falloutů, tudíž v tomhle jim nic moc nevyčítám.. Edenova motivace mi vrtá hlavou.

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: čtv lis 14, 2019 2:21 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
Eden, to byl ten počítač? Ten nechtěl vyhubit pustinu, i když masakr většiny pustiny by to byl. V té nádobě byla látka, která měla vyhubit všechny geneticky modifikované organizmy. Tedy nejen zasažené FEVem, ale téměř všechny přeživší. Pokud si to ovšem pamatuji správně. Ostatně podobný cíl měla Enkláva i v f2, snad ... , pokud mi paměť slouží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon lis 18, 2019 2:15 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Jo, byl. Mě to vyhubení celkově přišlo jako blbost. Autumn byl gestapáckej psychopat, ale i on chápal, že prezidentovi metody jsou moc extrémní i na Enklávu. Upravená vodní fev by nezabila jen mutanty, ghouly, lidi, ale i kompletní eko systém, který by se E.vědcům možná už nepodařilo nahradit (když o Edenově plánu dle všeho nebyli informováni předem a nestihli tak např.naklonovat zvířata, atd..), tudíž by stejně 'čisté' zbytky časem vyhladověli. Nejde mi ale zkrátka do hlavy, proč každému z Pustiny sliboval hory doly, jak je zachrání, když.. jediný, l čemu jsem dospěl, je následující: podpora nic netušících obyvatel Pustiny ohledně ovládnuté čističky, následná pomoc s distribucí nakažené vody a tím dosažení skrytého Edenova cíle. Otázka je, jestli by se tomu Autumn a jeho jednotky nějak pokusili zabránit (ostatně k tomu měl ve svý ubikaci v Raven rocku holodisk s autodestrukčním kódem). Ale co, je to jenom hra.

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon lis 18, 2019 9:19 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
Přiznám se, že co chtěl Autumn si vůbec nepamatuji. Naopak Eden mi přišel celkem rozumný. Bez problémů jsem ho přesvědčil, že jeho plán je blbost, a natlačil mu do hlavy autodestrukci. :-) Vždycky jsem si myslel, že právě v tom je Eden pro Autumna nebezpečný. Ale asi jsem to nějak nepochopil.

Edenův plán mi ale přijde konzistentní s F2, protože stejný plán mi nutil i prezident na ropné plošině. (Pamatuji si to správně?)

To, že nějaký vůdce lidem tlačí do hlavy lži mi přijde jako celkem běžná politika, takže mi Edenovi proslovy nepřijdou nějak nepochopitelné.

Možná bych si to měl znova zahrát, abych jenom nevařil z vody (resp. starých vzpomínek).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte lis 19, 2019 2:04 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
rost píše:
To, že nějaký vůdce lidem tlačí do hlavy lži mi přijde jako celkem běžná politika, takže mi Edenovi proslovy nepřijdou nějak nepochopitelné. .

Pravda ::zed Sjíždím Oxhornovi video série a zde na začátku https://youtu.be/njdky0a-vYw je krásně vidět, že fev aqua pura zabije i hlavní postavu. Čili volbou Edenova plánu pohřbíš sám sebe (jelikož originálně je postava hráče z Pustiny a ne z vaultu 101).

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1083 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 69, 70, 71, 72, 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny