Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 7:45 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1083 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: stř črc 22, 2009 9:01 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 22, 2009 11:07 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Děčín
Jenom by mě zajímalo jaký v tom sou rozdíli a jak se pozná verze hry od tý druhý. :wink:

Jinak sem celou dobu používal ten UK (ve starších verzích nepadal až tak moc jako teď) a až teď sem zkusil ten druhej a hopla verze US mi padá drtivě MÍŇ :-D


Ps. jak s tou klávesnicí může souviset antivir? ::shock


EDIT: Opravuju to s tim menšim padáním. Padá to stejně, jenom v jiných místech :x


Naposledy upravil Horadrim dne čtv črc 23, 2009 9:55 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: stř črc 22, 2009 9:12 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř črc 22, 2009 8:10 pm
Příspěvky: 4
Sayboot píše:
Zkus si nainstalovat nějaky codeky. A antvira používáš?



Antivir mám, NOD 32, trial na test.. kodeky jo? Nějáký doporučení?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: stř črc 22, 2009 9:20 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Třeba klcodec453f.exe - tohle pomohlo jednomu hráči.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: stř črc 22, 2009 10:37 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Horadrim píše:
Ps. jak s tou klávesnicí může souviset antivir? ::shock

Když by ho neměl, nějakej spyware by tohle dělat mohl... A klidně i trojan.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 8:10 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned črc 19, 2009 7:34 pm
Příspěvky: 4
Sayboot píše:
RD~ píše:
Jak je to s dlc netuším, ale já mám problém s češtinou v základní verzi.

Hru jsem jenom naťuk, ale v některých dialozích se mi místo "ý" zobrazuje "h". Předpokládám, že to bude problém fontu v modu pro lepší interface (MTUI). Nesetkal se s tím někdo? Nebo používáte jiný interface mod (jde mi hlavně o víc rádků), který je bez problémů?

Problém je známej, neřešitelnej. Leda by sis stáhl jinou verzi češtiny. Ta je s jiným fontem a imho pěkně nechutná.


Tak sem s tim přece něco málo proved.

Prohlídnul jsem si MTUI a zjistil, že se skládá jenom z jednoduchejch XML souborů, který modifikujou hru. Takže nebyl problém se do nich podívat a změnit chybnej font. Hra jich nabízí asi 7, špatná zpráva, že ten nejmenší, kterej používá MTUI má chybu v "ý", ale ostatní vypadaj v pohodě (viz obrázek).

Kdyby se to někomu hodilo, připravil sem fix, používám font jedničku, kterej je ještě dost velkej, ale přece jenom menší než původní, další info v archivu.

Nejlepší by bylo přímo spravit chybnej font ve Falloutovi, ale nevim, jak se k němu dostat a na učení s G.E.C.K.E.M. sem línej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 9:30 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
RD~ píše:
Sayboot píše:
RD~ píše:
Jak je to s dlc netuším, ale já mám problém s češtinou v základní verzi.

Hru jsem jenom naťuk, ale v některých dialozích se mi místo "ý" zobrazuje "h". Předpokládám, že to bude problém fontu v modu pro lepší interface (MTUI). Nesetkal se s tím někdo? Nebo používáte jiný interface mod (jde mi hlavně o víc rádků), který je bez problémů?

Problém je známej, neřešitelnej. Leda by sis stáhl jinou verzi češtiny. Ta je s jiným fontem a imho pěkně nechutná.


Tak sem s tim přece něco málo proved.

Prohlídnul jsem si MTUI a zjistil, že se skládá jenom z jednoduchejch XML souborů, který modifikujou hru. Takže nebyl problém se do nich podívat a změnit chybnej font. Hra jich nabízí asi 7, špatná zpráva, že ten nejmenší, kterej používá MTUI má chybu v "ý", ale ostatní vypadaj v pohodě (viz obrázek).

Kdyby se to někomu hodilo, připravil sem fix, používám font jedničku, kterej je ještě dost velkej, ale přece jenom menší než původní, další info v archivu.

Nejlepší by bylo přímo spravit chybnej font ve Falloutovi, ale nevim, jak se k němu dostat a na učení s G.E.C.K.E.M. sem línej.

Ha, tak to se na to časem podívám. Dobrá práce ::ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 12:59 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
Čus dneska jsem se šel podivat k památníku kde je čistička vody a zjistil jsem že tam chybý kus mostu a taky ty stroje s tema krabicema plnejma vyčištěný vody pak že neteče voda z těch velkejch rour a chybý tam náká plošina na který dřív bejval nakej typek od bratrstva oceli, chyba textury či co ? Vypadá to takto
Kód:
http://www.xfire.com/screenshots/tadeas22/?ss_file=2991e2b52c3cef56fc64de4fcab2129ae3f5b940.png
jinak pak mam problém když vlezu k tomu stroji v památniku (čističce) tak pak už mi nejde ven. nevýte prosim co stim ? Jinak se vše jevý jako by tam bylo. Hru jsem reinstaloval a dělá to pořád Patch mam 1.6 mam tam všechny přídavky a dřív to nedělalo.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 1:33 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
dark-king píše:
Čus dneska jsem se šel podivat k památníku kde je čistička vody a zjistil jsem že tam chybý kus mostu a taky ty stroje s tema krabicema plnejma vyčištěný vody pak že neteče voda z těch velkejch rour a chybý tam náká plošina na který dřív bejval nakej typek od bratrstva oceli, chyba textury či co ? Vypadá to takto
Kód:
http://www.xfire.com/screenshots/tadeas22/?ss_file=2991e2b52c3cef56fc64de4fcab2129ae3f5b940.png
jinak pak mam problém když vlezu k tomu stroji v památniku (čističce) tak pak už mi nejde ven. nevýte prosim co stim ? Jinak se vše jevý jako by tam bylo. Hru jsem reinstaloval a dělá to pořád Patch mam 1.6 mam tam všechny přídavky a dřív to nedělalo.

Máš špatnej odkaz na obrázek. A jestli máš Broken Steel tak ten něco mění, ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 4:04 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
No práve že bychom už dohrál zakladní hru a s těma přídavkama by tam měly být bareli s vodou a ruzny stroje vedle vody, ale když jsem to hrá cca před tejdne tak to tam vše bylo ani u toho mostu nechyběla textura a ted je vše takhle zmrvený ach jo.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: zasekla doktorka
PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 11:51 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv črc 23, 2009 11:45 pm
Příspěvky: 2
Cus resim zasek:

kdyz bezim tunelem do citadely, tak se mi v tunelu sekne ten chlapek co bezi s doktorkou a ja vubec nevim co s tim. mozna ze by pomohlo ho nejak prenest ( to jsem pouze videl v nejakem videu na youtube, ze misi prenasite lidi, ale nevim jestli to nefunguje jen na mrtvoly)

kazdopadne potrebuju poradit, jestli nevite jak tenhle zasek resit. nemuzu dale pokracovat pohlavni linii..

diky mejste se


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pát črc 24, 2009 12:26 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon črc 06, 2009 7:24 pm
Příspěvky: 27
Zeny píše:
Hele kluci,
jsem Davevově republice a probíhaj volby, ale jedna ženská stojí u urny a ne a ne tam hodit lístek. Co s tim? A save je dost daleko



To fakt nevíte jak na to? ::help


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pát črc 24, 2009 3:25 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Vyčkej aspoň do zítřka, zas tolik lidí sem nechodí. :-)

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasekla doktorka
PříspěvekNapsal: pát črc 24, 2009 10:47 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
luxus píše:
Cus resim zasek:

kdyz bezim tunelem do citadely, tak se mi v tunelu sekne ten chlapek co bezi s doktorkou a ja vubec nevim co s tim. mozna ze by pomohlo ho nejak prenest ( to jsem pouze videl v nejakem videu na youtube, ze misi prenasite lidi, ale nevim jestli to nefunguje jen na mrtvoly)

kazdopadne potrebuju poradit, jestli nevite jak tenhle zasek resit. nemuzu dale pokracovat pohlavni linii..

diky mejste se

A dals mu stimpaky na vyléčení? (teda jestli je to on :mrgreen: )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: sob črc 25, 2009 2:42 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon črc 06, 2009 7:24 pm
Příspěvky: 27
Mám 3 otázky na bambulky :-)

1. Kde najdu bambulku síly?
2. Kde najdu bambulku opravování?
3. Pokud jsem udělal úlohu nouzové volání vaultu 101 dostanu nějak bambulku léčení?


A pak ještě moje předchozí otázka ::lol


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: sob črc 25, 2009 2:50 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Zeny píše:
Hele kluci,
jsem Davevově republice a probíhaj volby, ale jedna ženská stojí u urny a ne a ne tam hodit lístek. Co s tim? A save je dost daleko

Dotaz sice starej...
Bohužel, jako obvykle - Bug, ale úkol celkem nepodstatnej, jednou se zasekne Jesica podruhý Bob... Buď se na ty "demokratický" volby vyprdni, vše důležité jde získat mírovou cestou kapsářstvím, nebo pokud chceš ty volby dotáhnout do konce, dej si Tichošlápka, k babě se přitoč, strč jí do kapsy odjištěný granát, schovej se v kaceláři presidenta, počkej, až budou zase všichni "zelení", pak presidentovi řekni, že maj všichni odvoleno a úkol je hotovej. Celý sem to teď odzkoušel, takže by problém být neměl.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1083 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny