Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 9:25 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: FT: Awaken
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2009 12:15 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 4:35 pm
Příspěvky: 200
Bydliště: Telefoní budka na Heddon Street, Londýn
Mod na Tactics od polských bratří.
Děj MODu se odehrává 30 let po konci F1, kdy se vy, jakožto mladý obyvatel Vaultu 32, který se má co nevidět otevřít, vydáváte hledat vhodné místo pro umístění GECKu. Svět, do něhož vstupujete, není pro změnu ohrožován Mutantí, ale Ghoulí armádou... (MOD kompletně překopává FT) Instalovat musíte napřed polskou verzi a poté aplikovat anglický patch.
Link na stránku projektu
Download/Mirror z Brahmíny (140 MB)
Patch/Mirror z Brahmíny (0.3MB)
Čeština z Brahmíny (0.3MB)

Upřesněný návod na instatali dle Hawkeyho :arrow:
Citace:
když jsem instaloval Awaken já, měl jsem, tuším, nainstalovaný FT na maximální možnou instalaci, poté jsem nainstaloval patch Fallout Tactics Sprite File Replacement (ze sekce download (ZDE (76MB))), poté patch 1.27, pak Awaken a english patch a následně češtinu (později jsem zjistil, že je vlastně zbytečností) - u mně s tímto nebyl problém

_________________
Save the Pine Weasel.


Naposledy upravil Javor dne stř kvě 20, 2009 12:24 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FT - Awaken
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2009 12:17 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Download je možný i z Brahminy, navíc je tam ke stažení i částečná čeština.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FT - Awaken
PříspěvekNapsal: pát srp 07, 2009 9:33 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 4:19 pm
Příspěvky: 966
Bydliště: Kryt Folimanka
nejake, hmm, ohlasy? niekto? nieco? ::scratch

predpokladam ze sa ani nedozviem, ci to bude fungovat na cesku hru ::scratch

gotta do it myself ::rock


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FT - Awaken
PříspěvekNapsal: sob led 01, 2011 3:32 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte pro 28, 2010 6:16 pm
Příspěvky: 3
Teď jsem to dohrál! Dobrý mód! Hlavně musím pochválit design některých úrovní; třeba Necropolis je snad nejhezčí level který jsem viděl, takhle má vypadat dobrý level! (přikládám screenshot). Taky se mi líbilo (ke konci) vyprávění příběhu. A různé momenty, třeba ve vašem vaultu. Ze začátku to skutečně připomínalo staré fallouty. Jako nevýhodu bych viděl titulky v polštině, moc nejde vědět o co jde. Občas se objeví glitche apod, ale nakonec to tolik nevadí. Celkově asi 60-70% (původní kampaň, no třeba 85%)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FT - Awaken
PříspěvekNapsal: ned úno 16, 2014 11:58 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 07, 2010 11:38 am
Příspěvky: 4
Ahoj, dopřekládal jsem si zbylá města do češtiny a když vyměním textové soubory tak mi hra oněmí, s nikým nemůžu mluvit, tak jsem kouk na VŠB stáhl editor a pokusil se podle návodu k mapám přiřadit a uložit .txt soubory. To šlo, jenomže když podle návodu přiřazuji jednotlivé hlášky postavám tak se mi v Random nezobrazují jak mají jako TED_Q1_1, ale mission_1 až 24 po přiřazení a uložení jsou postavy na těch mapách stále němé. Má někdo nějaký jiný tip? Texty jsem přeložil v překladači a následně upravil do odpovídajících tvarů a smysluplnosti a tak vím co kde kdy a jak udělat, ale nechce se mi pořád vyskakovat ze hry. ::zed
Přeložil jsem ty soubory v neúplné češtině a pak vložil jak se má.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FT - Awaken
PříspěvekNapsal: ned úno 16, 2014 11:19 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1409
Jestli se v nabíce nezobrazují ty IDčka textů, ale místo nich třeba mission01, attackers, defenders atd., tak k té mapě není přiřazený textový soubor. Budeš ho muset znovu vybrat v nabídce Level - Speech File. Další věc může být nějaká chyba v tom souboru, třeba někde chybí závorka apod.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: More RPG mod pro Awaken
PříspěvekNapsal: úte úno 18, 2014 11:17 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned čer 21, 2009 6:55 pm
Příspěvky: 23
Bydliště: u Berouna
Jojo, Awaken je dobrej mod, udělá z Tacticsu víc klasickej Fallout.

Aktuálně dělám "mod" pro Awaken :-) aby to bylo ještě víc RPG, tedy víc možností řešení různých questů, opravy chybek, noví parťáci a ti původní trochu upravení atd. Ale budu to dělat zatím v angličtině. Tak uvidíme, kam se dostanu a co všecho se podaří vylepšit. Přece jen skriptování pomocí Triggers je hoodně omezený a autor FT improveru už na dalších vylepšeních engine zřejmě nedělá :-(

Pokud někdo máte nějaký nápady, co by se dalo vylepšit nebo kde jsou chybky, tak sem napište a třeba s tím něco udělám.

Dávám si na to pár měsíců...

_________________
DDTerr

Neoficiální patch pro českou verzi Arkána:
http://cz-uap.4fan.cz/index.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FT - Awaken
PříspěvekNapsal: ned úno 23, 2014 9:27 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Zahraj si Děti apokalypsy II pro inspiraci. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FT - Awaken
PříspěvekNapsal: čtv bře 27, 2014 8:39 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 07, 2010 11:38 am
Příspěvky: 4
Tak chyba byla v textáku nevím kde, ale znova jsem ho přepsal a jde to. Chvilku to trvalo, nemám na to každý den , ale našel jsem ve hře i chybičku. Když narazíš na Crowu, tu brahmínu, co získáš po zabití emzáků v náhodné lokaci před tím než se vrátíš do vaultu a vejdeš do vesnice za ostatními tak díky ní neodejdeš z lokace. Neprotáhne se mezi kameny, tak jsem smazal jeden balvan a mapu uložil na stejné pozici, takže vítězství ::kawaii slavil ::beer i holy ::knez editor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FT: Awaken
PříspěvekNapsal: čtv čer 22, 2017 11:38 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
Zdravím, mod jsem podruhé dohrál, a protože poprvé to byl celkem porod, napsal jsem si k němu při druhém hraní návod. Awaken mě bavil. Takže hraje to ještě někdo nebo hodlá hrát? Mám to sem vypsat? Osobně jsem si to napsal v LaTeXu, takže nejradši bych to "odevzdal" ve formátu pdf a dál se o to nestaral. Zkusím přiložit soubor s návodem.

Awaken má celkem 23 herních lokací a dalších 10 speciálních. Hm... Několik úloh mi určitě uniklo.

Je to dobrý mod. Zdar


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FT: Awaken
PříspěvekNapsal: úte čer 27, 2017 5:08 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Recenzia ma navnadila si to znova po rokoch zahrať, ale mám problém - po nainštalovaní sa mi stále spúšťa originálna hra, mod nie je ani vo vlastných kampaniach. ::scratch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FT: Awaken
PříspěvekNapsal: čtv čer 29, 2017 10:28 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
Zdravím, tento mod má instalátor udělaný tak, že se vytvoří spouštěcí odkaz, a to buď na plochu či start menu. U nových systémů potom do úvodní obrazovky Metra. Mně se tedy u Win 8.1 objevil odkaz v Metru, které u těchto win nahrazuje start menu.

Jiným způsobem se mi to nepovedlo spustit.

Anebo najít spustitelný odkaz podle obr:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FT: Awaken
PříspěvekNapsal: pát čer 30, 2017 4:55 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
dík, odkaz bol v štart menu.

ak mieniš doplňovať návod, našiel som zatiaľ pár drobností:
Vault 32: vedľa miestnosti kde sa spawneš je bývalý policajt alkoholik - zháňa špiritus, ten je v miestnosti oproti v zamknutej bedni, odmena je stimpak
na treťom poschodí je v počítačovej miestnosti chlapík "opravujúci" počítač. Za pomoc dá knihu (netreba opravovať nič, len s chlapíkom znovu prehovoriť)

Oáza - škorpióny sú kúsok od Tedovho kampu - medzi skalami pozdĺž mapy východne, leží tam tá päsť strielajúca brokovnicové náboje a pár nábojov. škorpióny sú tri, ale až do tábora sa mi ich nepodarilo nalákať - domorodci na ne útočia a vybijú ich skôr, než sa dostanú k vode.
Psy patria ku questom pre lupičov.

Rust town - súčiastka je v strede mapy, jak je tá hromada chladničiek/pračiek, ale ako ju použiť na ten judebox som neprišiel (predať ju barmanovi nestačí)

Chýba ti tam mesto Burning town, je kúsok od BRC smerom k Vault 32.
Je tam Luccio ktorého si nenašiel ku questu z New Chicago.
quest pre Tess - nájdi strateného manžela - ten je v novej lokácii Cave východne od Burning town, hneď pri vchode - teda jeho pozostatky, dostal ho párač, ktorý je kúsok obďaleč, takže na nízkom leveli sa tam moc rozhliadať nedá. Odmena 500xp.


Ďalej som zatiaľ neprešiel, takže možno pridám viac pripomienok neskôr.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FT: Awaken
PříspěvekNapsal: sob črc 01, 2017 8:25 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Návod na Awaken zní zajímavě, jestli jej ještě doplníš, tak jej pak rád zveřejním na Madbrahmíně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FT: Awaken
PříspěvekNapsal: pon črc 03, 2017 12:38 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
Jasně že to opravím a doplním.

Rust Town: Pojistku se my tedy povedlo nalézt. Potom jsem ji přesunul z inventáře do ruky a použil na poškozený stroj. Napsalo se quest complete. Potom jsem si promluvil s hospodským a dostal jsem odměnu. Trochu matoucí je, že pojistka člověku zůstane i po opravě.

Oasis a quest se škorpiony. Tak to je teda pěkný fail z mojí strany a celé je to asi nějak zabugované, protože mně se vypsalo quest complete po zabití těch psů.

Burning City: Úplně mi to uniklo, přitom mám BC vyznačené na mapě. Luccia jsem našel, takže doplním i následující questy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny