Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 6:12 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv dub 09, 2015 5:03 am 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 27, 2011 7:05 pm
Příspěvky: 888
Bydliště: Planá u Marienbadu
Stará dobrá enklávská energozbroj :-D

_________________
Na palubě růžové ponorky U-88 „Der König von St. Pauli“ se plavím v moři postmoderního humusu k ostrůvku pozitivní deviace.
Jsem zlý Untermaster z VŠB a ve jménu farmakospolečností podporuji vaultmastery v ukusování potratích hlaviček!!39


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv dub 09, 2015 7:06 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
(No, vzhledem k tomu, že nic takového v prvních dvou falloutech nebylo, jsem se raději zeptal...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob dub 11, 2015 1:10 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
chekotay píše:
Já tam měl incinerator a kompletní výstroj do začátku. :D
Každopádně si říkám, že člověk odchází z Goodsprings dost dobře vybaven - napřed mi to přišlo divné, ale pak jsem si uvědomil, že ta hra je vlastně krátká, když člověk sleduje jen questovou linii a ne, jako já, když zná každý čtvereční palec té země, dobývá dívčí srdce a zakládá sbírky unik. ::)
Na druhou stranu, za nebojovou postavu to není žádný med. :-?

Já vždycky doktorovi na začátku vyčóroval všechny knížky a vůbec, vybrakoval celej barák, abych to pak střelil Chetovi v obchodě v Goodsprings. A prvních pár chechtáků máš :)

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob dub 11, 2015 1:36 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Tak peněz je vždycky dost, ale co si za ně chceš koupit? Tam není kde utrácet peníze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob dub 11, 2015 1:36 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
Tím jsem měl na mysli peníze hned na začátku, kde se jich třeba mě, na náboje, moc nedostávalo.

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob dub 11, 2015 1:42 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Však náboje dostaneš od té holky se psem, spolu s varmint rifle.
Já jsem první náboje koupil až někdy v 70. hodině hraní, když jsem si řekl, že budu sbírat munici - každou po 10 000 kusech. :D
On je vůbec parádní booster ten Nipton, jak před ním najdeš miny a granáty, pomocí nich zničíš legionáře a rázem se dostaneš k solidní sbírce saprů a kvérů, které ti umožní opravit si stávající. Taky je to poslední lokalita, kde se ještě vyplatí (+-) 9mm SMG, takže vystřílíš, co se dá, zbytek 9mm munice prodáš, hned je pár liber z inventáře pryč.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob dub 11, 2015 2:38 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
…nebo rozebereš.

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob dub 11, 2015 3:15 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Z devítky je jenom small pistol primer, to je na nic. :-/ Desítka potebuje large. Což je jedna z těch věcí, co mě štvou, kdyby to bylo všechno jedna pistolová součástka, tak se to dá použít, ale takhle...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob dub 11, 2015 11:13 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
Aspoň olovo a stelný prach, že.

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob dub 11, 2015 11:32 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Olova je v pysk ze všeho toho scrap metalu, co se tady válí na každém rohu. Prach je fajn, ale je pořád jenom pistolový a když nejsou zápalky... ty se dají pořádně koupit až v 188 Trading Post, tedy ve chvíli, kdy už přebíjet nepotřebuješ, protože máš všechny vrcholné zbraně. Je to škoda. Tuhle hru jsem ještě rozjel postaru, s vyšším repair, ale když ono to vlastně k ničemu není, tak příště už bez. Stejně tak charisma, vzal jsem si na dva společníky s tím, že časem vezmu implantáty a budu mít společníky tři, a ono houby. :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned dub 12, 2015 8:40 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Další bug - Ralph's sexbot holodisk: After completion of the quest, the item will be undroppable and remain in your inventory. ::)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned dub 12, 2015 10:04 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
O_o Přestal jsem dostávat questy, namísto toho jenom "Note Aded".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned dub 12, 2015 10:09 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Ne, jsou to celkem volovinky typu zaběhni támhle, dones tohle... jen mě překvapilo, že dříve jsem na to dostával questy. Chci říct, že ze začátku hry jsem dostával jako questy i takové snadné úkoly, jaké nyní mám jenom v poznámkách. Trochu to ruší, když nějaký náhodou splním a všimnu si toho třeba až po týdnu hraní. :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon dub 13, 2015 2:28 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Teď jsem si prohlížel ty hrací karty, co Bethesda vydala k bonusové verzi a došlo mi, že větišnu postav, na nichž - podle tvůrců - ta hra leží, vlastně ani neznám, protože je kvůli jejich blbým kecům buďto neposlouchám, anebo rovnou střílím. :-D Takže jak jsem si říkal, že ta hra je dobrá, tak teď uvažuji, jestli to není prostě jenom dobrý sandbox, do kterého si vytvářím vlastní příběhy (stejně jako F3 byl bezkonkurenční FPSkou, v níž musel hráč spasit svět před automobily). Škoda, že tam nejsou achievementy typu "pohybuj se celý den jenom po potrubí", "polož minové pole na ploše jednoho hektaru" nebo "módní přehlídka v Novacu".
Což mi připomíná, nevíte náhodou, jestli už někdo zkusil zaházet Hoover dam bordelem z celé Pustiny? (Škoda, že mrtvoly mizí tak rychle, mohl bych si udělat most z legionářů z Camp Golf až pod The Fort. Bylo by to jako v Praze.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon dub 13, 2015 6:40 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
chekotay píše:
Ne, jsou to celkem volovinky typu zaběhni támhle, dones tohle... jen mě překvapilo, že dříve jsem na to dostával questy. Chci říct, že ze začátku hry jsem dostával jako questy i takové snadné úkoly, jaké nyní mám jenom v poznámkách. Trochu to ruší, když nějaký náhodou splním a všimnu si toho třeba až po týdnu hraní. :-D

Takhle to myslím: přijdu do Niptonu, postřílím tam nějaké maníky a při prohlížení trosek potkám borce, co má rozbité nohy. Od něj se dozvím, že ti týpci, co jsem je postřílel, unesli jeho kámoše někam do dža. tam tam dojdu, tam klečí dva borci a kolem postává několik mrtvol ve stadiu dvě sekundy před zásahem mou kulí. Borce rozvážu a oni utečou. Vrátím se a týpek s rozbitýma nohama řekne něco jako "votevr". Konec. A má to jméno, je to uvedeno v questech, má to šipku a hlášku o zadání a splnění.
Takhle se poflakuju po McCarenu a hledám, co bych zpeněžil (zbírka leze do peněz) a potkám uplakanou vojačku. Jejího manžu sejmuli fiendi támhle u Repconu, tak tam zaběhnu, tam jsou dvě nástrahy a čtyři mrtvoly ve stadiu těsně před + jedna ve stadiu už dost po, tak ji popadnu, odnesu deset metrů a hotovo. Žádné šipky, žádné jméno, žádný zvukový efekt po splnění... doufám, že bych za to aspoň dostal expy.
------------------
Gamorah, obrovský letecký hangár plný třech lidí a jedné prostitutky, bezva věc, ale nějak jsem do toho spadl a splnil pár questů, než mě to přestalo bavit. Viky vydržela nestřílet o něco déle. A jaký že byl skvělý a superúžasný plán rodiny Omeletů? Až Julek pokyne, oni vykydlí celý Strip a budou městu, v němž nebude jediného živáčka, vládnout sami. A Housovi zbydou jen oči pro pláč a celá ta armáda Securitronů, ale žádné děvky, žádní pasáci a žádní turisti. Ha ha ha ha ha. Tak to mi spadla čelist, takovou gamedesignerskou práci jsem skutečně nečekal.
Když jsem našel deník puberťačky, kterou nikdo nechápe a nerozumí jí a ona tedy odchází do Pustiny do zamořené boudy, aby se stala ghoulkou, tak to byl bezva vtip. To jsem ještě nevěděl, že na opačném konci mapy žije jiná puberťačka, kterou nikdo nechápe a nerozumí jí a tak ona chodí s ghoulem... Jako vážně? O_o
Už to asi hraju moc dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny