Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 5:13 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2015 11:09 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Hele, zase je to na mobilu, takže nemusíš nechávat na privátu takové ty vzkazy spolubydlům "Simvás, kdo tu bude v osm večer, logněte se mi na farmu a posklízejte saláty, než zhnijou, jo a zasejte rýži, ať mám ve čtyři ráno co sklízet, díky!"
Takže pokrok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2015 9:30 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
viky píše:
Btw, těhotné taky můžou pracovat, akorát strážit vchod ne.

::paul Jen jestli je zaměstnáváš v souladu se zákoníkem práce. Co nájezdníci, ale kontrola z úřadu práce nebo sociálky by tě mohla položit. ::)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: pát srp 21, 2015 3:47 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11613
sociálka a úrad práce ma práve navštívili v podobe 4 páračov, prehnali sa Vaultom, ako stará tatárska omáčka zažívacím traktom :D (ale aspoň nekradnú zásoby)
zastavili sa až na 5. podzemnom podlaží, kde posledného upižlali 6. strojníci z nukleárnej elektrárne, tí všetci mali kvéry, zatiaľ mám ozbrojenú ani nie polovicu Vaultu,
ale scavengerov mám vonku už štyroch a každému pchám do torny po 10 stimpakov a 10 radawayov, nemám na to skladové capacity, len by ma zaujímalo, či vôbec
a aké štatistiky majú nejaký dopad na ovládanie zbraní

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: pát srp 21, 2015 4:07 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Imho žádné, prostě jenom útočná síla zbraně. Mně štve, že z těch zabitých nájezdníků nic nepadá, žádná zbroj nebo zbraně.

Ad sklad, někde jsem četla, že prý tam můžeš hodit lidi, když je nemáš kam jinam dát, jako provizorium, jinak to smysl nemá. Ale stav, že bych měla tolik lidí, že bych nevěděla kam s dalšími, jsem ještě nezažila. Hraju už prakticky jenom na noťasu, ovládání myší je mnohem pohodlnější. ::)

Příloha:
fallout_shelter.jpg

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: pát srp 21, 2015 4:32 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11613
to jo, luctvo je problém, ale zatiaľ sa mi darí udržiavať spokojnosť na viac ako 85%, až sa mi narodia ešte dvaja caparti, tak môžem postaviť čističku vody, vodné mám
skoro v rovnováhe so stočným, s čističkou začnem mať zase prebytok a potom zlikvidujem tie malé poloprevádzky, podobne ako jedálne, lebo už mám záhradku

teraz na mňa zaútočili raideri a až jeden sa prebil do druhej miestnosti... ale tam skončil po prvom výstrele ::fuck

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Naposledy upravil toudi_sk dne pát srp 21, 2015 8:16 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: pát srp 21, 2015 8:16 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11613
to "poteší", mne občas len zostane healthbar aj s textom za ním nad hlavou paňáca, ale po vypnutí a zapnutí hry to zmizne, hlavne, aby si mal apoň jedného chlapa,
bráchov kolega nadáva, že sa mu rodia samé ženské a má tuším len dvoch chlapov :D
chekotay píše:
Hele, zase je to na mobilu, takže nemusíš nechávat na privátu takové ty vzkazy spolubydlům "Simvás, kdo tu bude v osm večer, logněte se mi na farmu a posklízejte saláty,
než zhnijou, jo a zasejte rýži, ať mám ve čtyři ráno co sklízet, díky!"
Takže pokrok.

toto nieje klasická farmvillovka, ono to ide ešte chvíľku po vypnutí a potom to zamrzne, takže ak máš trochu väčšie zásoby, tak z nich sa trochu odčerpá a šlus,
potom to ráno doplníš pár výbermi a zase to môžeš dať hibernovať, akurát to ráta myslím časy tréningov a keď sa ide von z vaultu, mi tak párkrát umrel týpek
v pustine, ale sa dá oživiť každý, akurát suma sa odvíja od jeho levelu, inak sa mi zdá, že každý bodíknavyše v SPECIALE skracuje tuším o 4 s dĺžku výroby suroviny

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2015 7:39 pm 
Jetá coura
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 24, 2009 8:00 am
Příspěvky: 508
Bydliště: Wall Street/Tel Aviv
Tři dny zábava, pak vše vybudováno, všechno ozkoušeno -> uninstall.
S rozrůstajícím vaultem se zozehříval tablet a častěji se to sekalo a padalo. Baterku to žere jako ďas. ::shock
Ze začátku zábava a člověk to musel často kontrolovat, aby mu nepomřel nikdo v pustině, aby rychleji splnil úkol a mohl vybudovat strategickou stavbu. A první dva pokusy mi to solidně vymíralo, protože jsem spěchal na množení.
Ale při třetím pokusu už jsem přišel, jak na to - hlavně nic neuspěchat. Když jsem překonal hranici 50 wd, tak už jsem nenašel žádnou výzvu. Dokonce i párači jsou nudní - sice mi je wd odstřelí až ve 3-4 patře, ale díky přebíhání z cimry do cimry mi ani nikoho nestihnou sežrat, protože stavím směrem dolů a mladší nízkoúrovňoví obyvatelé pracují ve spodních patrech.
Vše jsem postavil, splnil všechny typy úkolů a vyzkoušel všechna úskalí, co to nabízelo. Sice bych mohl honit průzkummníky po poušti, sbírat boxy a hledat raritní hadry a zbraně, ale proč? Všechny bojové jednotky mají nahoněnou odolnost a zbraně s dmg kolem 15 a stačí to.
Při prvním hraní mi bug "nesmrtelného švába" vymordoval vault. Já do té elektrárny honil neustále nové ozbrojence, aby ho sundali. Bál jsem se, že se mi tihle überšvábi rozlezlou všude a díky tomu mi vymřelo 70% použitelných pracovníků. ::rofl
Dále mě štve, že po oplodnění mi občas nejde chytnout a přesunout těhotná, takže musím vypnout a zapnout hru a pak teprve to jde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2015 8:59 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1409
Cheky, zase mi (nám) někdo ukradl nápad na hru :(

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2015 10:30 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Aspoň, že za to nechtějí peníze...
BTW: Smejki si něco ublinknul, že snad shánějí lidi, ale byl klasicky tajemný jak hrad v Karpatech. Nevím, jsetli už jsi tak zdatný programátor, můžeš se kdyžtak mrknout na jejich web.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2015 10:38 pm 
Jetá coura
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 24, 2009 8:00 am
Příspěvky: 508
Bydliště: Wall Street/Tel Aviv
Justy píše:
EDIT: Zdá se mi to, nebo jsou nehody ve sloučených buňkách mnohem horší?
V jednobuňce si dva chlapi se vzduchovkama v pohodě poradí i s krtkopotkany, ale jak se v trojbuňce vyrojí i blbí švábi, tak mám u šesti po zuby ozbrojených lidí plno práce se stimpakama, aby nezdechli.

Jo, pokud člověk nemá v trojbuňce plný počet lidu a adekvátní výzbroj, tak se ustimpakuje.
Reinar píše:
Cheky, zase mi (nám) někdo ukradl nápad na hru :(

Mě právě přijde, že tohle dotáhlo dost lidí k hraní budovatelské strategie na telefonech. A co jsem tak koukal, tak na rozdíl od závodních/casual blbinek/stříleček je tenhle žánr dost pustý. Tedy v kategorii čistě placených se pár strategií najde, ale pokud by někdo zmastil něco jako vyladěnější a nápaditější FS, tak to v blízké době bude úspěšné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: pon srp 24, 2015 8:50 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Odinstalovanáno. Ale zase mě to přivedlo nazpět k FNV, takže si ani moc nestěžuju.

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: pon srp 24, 2015 4:02 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11613
Justy píše:
Uvítal bych možnost přestavět středovou místnost na něco jiného, když už ji nejde zbourat.
Takhle mám dvě kafeterie a mezi nima obytnou místnost, bo debilní tutorial, který nejde vypnout.

EDIT: Zdá se mi to, nebo jsou nehody ve sloučených buňkách mnohem horší?
V jednobuňce si dva chlapi se vzduchovkama v pohodě poradí i s krtkopotkany, ale jak se v trojbuňce vyrojí i blbí švábi, tak mám u šesti po zuby ozbrojených lidí plno práce se stimpakama, aby nezdechli.

ja časom odpálim všetky 3 a dám tam niečo iné, veru škoda, že som to nevedel na začiatku, ale aspoň to môžem dať odznova, keď ma toto prestane baviť
a hlavne, prvý výťah dole, od kraja zostanú 3 miesta na veľkú miestnosť a zadný úplne na kraj, ja som neviem prečo dal po 4 poschodiach prvý výťah
tiež na ľavý kraj a teraz behajú jak manťáci, lebo inak sa im nedá

teraz som mal oných, krtkopotkany vo veľkej miestnosti (z 3 buniek) a za chvíľku bolo po nich, inak najväčšia hovadina, čo som spravil bola, že mám úplne hore
po 2 ubikácie po 2 bunkách a úplne vzadu jednu elektráreň, takže vtrhnú raideri a furt musím posielať z poschodia nižšie mančaft, lebo hore sú len tehule,
to na budúce tiež musím prehádzať inde

a baterku mi to vycucne po 5h hrania, fakt nenažraná hra

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: stř srp 26, 2015 3:50 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11613
tvl, prvý Vault 666, po týždni hrania nemám silnejšiu zbraň ako hrdzavú laser pištoľ 7 a brnenie/oblek stat max +3, rozohral som predvčerom druhý, Vault 101 a už mám
3 powerarmory (jeden našiel zelenáč lev1 po 8 sekundách), Mk VI S+5/P+1/E+1, T 51f S+4/P+3, T45f S+2/P+5 a nejakú commander uniform C+3/ I+4, zbrane podobne,
raketomet 20-22, gauss rifle 16-19, shotgun 9-12

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: stř srp 26, 2015 4:08 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Mně o vybavení rozhodly vesměs vault kufříky, v pustině jsem snad nenašla nic lepšího než ty v 666.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: stř srp 26, 2015 4:14 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11613
2 z 3 lepších zbraní a powerarmorov boli v kufríkoch, ale zbraň a najsilnejšie brnenie som našiel v pustine, no v 666 mi z kufríkov "vypadli" len nejaké bonusové postavy,
snáď raz získam aj Mr. Handyho :D

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny