Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 3:05 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: stř říj 07, 2015 2:22 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
Fakt hustej obrázek!

pretože

Fakt hustej obrázek!

čas výroby sa po navlečení obleku skrátil, aj v štatistike má I 10 + 3

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: čtv říj 08, 2015 11:38 am 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:35 am
Příspěvky: 994
Bydliště: Earth
Fakt hustej obrázek!

Paráda, čas přestat je prodávat :D

_________________
Obrázekradiation disabled :( Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: čtv říj 08, 2015 1:52 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
treba predávať, ale len tie sračky, čo ti pridávajú +1 na 3 štatistiky :D

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2015 7:42 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte led 04, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 354
Bydliště: Тёмная долина
Image
:)) Jinak po aktualizaci mrtvoly nájezdníků nemizí a občas se u nich najdou zajímavé věci.

_________________
To be is to do - Socrates.
To do is to be - Jean-Paul Sartre.
Do be do be do, do do do di da - Frank Sinatra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: stř říj 21, 2015 11:22 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 21, 2010 7:52 pm
Příspěvky: 57
Přidám taky pár svých postřehů

Hra je na poměry mobilní hry nesmírně propracovaná a promyšlená. Nechce se mi věřit, že za ní stojejí stejná společnost jako za F3. Když chci třeba zkontrolovat průzkumníky, tak stačí kliknout ven a mám je hned k dispozici.

Pozorovat obyvatele je děsná sranda. Třeba když se dvojice muchlovala za zástěnou a holka v místnosi s typicky ignorackým úsměvem pronesla "Škoda že nemám foťák, tady by se daly pořídit dobrý snímky". Nebo těhule co v době krize ječej a pobíhaj po vaultu. Stejně tak obyvatel co nadskakuje při hraní kuželek radostí.

Hru si prodlužuju sbíráním vzácnějších zbrojí, zbraní a speciálních postav ze svačinových beden. Ne každá postava co je v krabici je speciální. Její jméno se musí objevit v seznamu. Zatím mám pouze Jericha a Abrahama Washingtona. Když obsah bedny nestojí za nic, tak jí otevřu znova.

Zbraní mám 66 ze 139, obleků 51 z 90, postav 2 z 22

Průzkumníci nejdříve levelujou dost pomalu, ale k 50-ce se propacujou jako první ze všech skupin.

Slušný věci lze najít až po minimálně denním pochodu, pak ale průzkumník často narazí na supermutanty.

k aktualizaci:

Drakonicky se zlepšila stabilita. Dříve hra začala dělat problémy po 120 člověku a u 150 už byla téměř nehratelná (LG Optimus L9 II, 1GB RAM). Teď mi hra spadne až po 30 minutách hraní.

Jak bylo napsáno, mrtvoly zůstávaj a je možný je okrást.

Když je něčeho nedostatek, tak se objeví nejen varovnej PIPboy, ale objeví se i text (plnej sklad atd.)

Když splním část úkolu, třeba pošlu 5-týho člověka z 9-ti ven, tak mi to ihned ukáže a nikdy na to nezapomene.

Když venku prošacuju navrátivšího průzkumníka, tak mi k prohledání naskočí ihned další.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: stř říj 21, 2015 2:19 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
ako sa to aktualizuje? (mŕtvoly raiderov miznú, lunchbox sa znova otvoriť nedá, ale každý quest sa mi po čiastkovom splnení na chvíľku vypíše)

ale k tomu obsahu bedne a trvaniu výletu vs nájdeniu vecí, je to rozdielne od rozohratia k rozohratiu (rozohral som 9 hier, tak trochu môžem porovnávať) a našiel som raz 2 powerarmory (3. bol lunchboxe), z toho jeden asi po 2 sekundách (a to bol paňác na lev 2),
ale všetky 3 boli v jednej (4. rozohranej) hre a až v 9. rozohranej mi našli ďalší powerarmor, teraz mi pobehujú s Endurance 10 + 3/5, podľa odevu, Luck 8 - 10 a občas sa nájdu pekné kúsky, ale je pravda, že Fatmana mi našiel po 2 dňoch pobytu vonku

dostal ma inak popis, keď som dával natrénovaného paňáca (P 10 + 3 odev) do čističky a vypísalo mi, že má Perception +11 :D

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: stř říj 21, 2015 4:53 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Aktualizuje se automaticky.

Mně to teda propracované nepřipadá ani náhodou. Je to dost jendoduché. Ano, ty jednoduché věci jsou dodělané, ale kromě nich tam nic jiného není. Hrála jsem na mobilu pár jiných komplexních a velkých her a Fallout Shelter je z nich ta jednodušší a plošší.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: stř říj 21, 2015 7:59 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Ja som sa doreraz staral len o prvý Vault a už ma to prestávalo baviť, ale rozrobil som si ďalší v survival mode. Vraj je ťažší - takže zo začiatku každá postava pribehne na lvl 5 a má pri sebe kvér (väčšinou BB gun) :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: stř říj 21, 2015 8:09 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
ja to hrám v podstate len preto, aby som spravil obrázky všetkých variánt veľkostí a levelov miestností :D
preto mám zase rozohrané 3 hry, v každom Vaulte mám inú veľkosť tréningových miestností

musím skúsiť zapnúť wifinu, keď to budem hrať doma, či sa mi niečo aktualizuje...

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: čtv říj 22, 2015 9:18 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 21, 2010 7:52 pm
Příspěvky: 57
Po aktualizaci slavěj v jídelně Helloween.

Během hry mi náhle vyskočilo okno s tim, že do hry přibyl survival mod, "neznámej přítel" s pistolí známej jako perk z dřívějších Falloutů a ještě něco. Dál jsem si všimnul, že hra si vytváří zálohy uložených pozic. Což se hodí, protože se mi jednou save poškodil při pádu hry.

Víc toho o update najdete v oficiálnim videu.

https://www.youtube.com/watch?v=kizzTSyvoLQ


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: pát led 08, 2016 8:32 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
max. počet obyvateľov krytu je 200
max. počet peňazí je 999 999, šlus :|
počet ubikácií je daný na 200 obyvateľov, viac sa ich postaviť nedá a ak máte do 200 obyvateľov (ja mám 197... niekde sa mi 2 stratili), tak sa ubikácie ani nedajú zbúrať, čiže aj s dostatkom financií nejde potom prerobiť vault k obrazu svojmu, jedine, že by som pozabíjal nejakú časť obyvateľov (najväčšia ubikácia na max. leveli), a to je nehumánne ::twisted

časy tréningov sú v miestnosti veľkosť 1, level 1 a dvaja obyvatelia súčasne, všetky časy sú rovnaké, iba tréning L trvá dlhšie.

S.P.E.C.I.A.: L2- 0:26 ¦ L3- 1:19 ¦ L4- 2:38 ¦ L5- 4:24 ¦ L6- 6:36 ¦ L7- 9:15 ¦ L8- 12:20 ¦ L9 15:52 ¦ L10- 19:50

L.: L2- 0:27 ¦ L3- 1:22 ¦ L4- 2:45 ¦ L5- 4:35 ¦ L6- 6:52 ¦ L7- 9:37 ¦ L8- 12:50 ¦ L9- 16:30 ¦ L10- 20:38

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2016 10:01 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
teraz testujem, koľko kufríkov sa mi zobrazí, momentálne ich mám 21* a peňazí sa dá nasysliť aj viac ako 1 000 000, zatiaľ som mal max. 1 000 650 :D ale budem testovať, koľko je naozajstné maximum

* získal som aj Mr. Handyho, ale je to ten 21. v poradí, takže bude chvíľu trvať, kým ho použijem

inak bol ako odmena za prežitie 8 útokov molerats bez obetí, v druhom vaulte ho mám tiež, ale musím prežiť 8 útokov deathclawov, samozrejme odvtedy (je to mesiac) ma neprepadli ani jeden krát

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: stř bře 16, 2016 2:20 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 21, 2010 7:52 pm
Příspěvky: 57
Teď jsem se k FS po dvou měsících vrátil a poslední aktualizace hru oživila. Ještě jsem všechno nevstřebal ale:

- Pustina venku je barevnější, střídání dne a noci
- Obyvatelé můžou chovat psa, papouška nebo kočku, je to stejný jako přidat oblečení nebo zbraň. Můj první pes zrychluje učení o 18%.
- Přibyly 3 nový místnosti - výroba zbraní, oblečení a holičství s možností změny barvy a tvaru vlasů :-)
- Hra slibuje další zbraně a obleky (včetně těch raritních).
- Pokud mám vícero věcí stejnýho druhu, tak můžu vše prodat naráz a ne po jednom
- Na cestách lze kromě zbraní a oblečení najít i haraburdí a výrobní plány
- Při opouštění vaultu se mi kromě zásoby radway a stimpaků objeví kolečko s možností vystěhovat (evict) obyvatele.
- Počet karet ve svačinový krabici je teď 5 i když jenom ta poslední za něco stojí
- Útočící deathclawové se zdržujou v přízemí a jen málokdy skočej o patro níž, tak že maj slušnou šanci všechny za vratama pozabíjet.

https://youtu.be/Y2QeUjE1mtY


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Naposledy upravil PD321 dne úte bře 22, 2016 11:44 pm, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: úte bře 22, 2016 8:01 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
no došlaka, a dnes som nechal bez dozoru mobil na wifine asi hodinu... otravoval NOD, že potrebuje aktualizovať databázu, tak snáď sa mi to nestiahlo, nemám ešte natípané všetky staré miestnosti kua ::knez

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout Shelter (iOS, Android, PC)
PříspěvekNapsal: čtv bře 24, 2016 10:27 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 21, 2010 7:52 pm
Příspěvky: 57
Mám dotaz. Během výroby zbraní se mi ukazuje u vlastností fyzickej předpoklad: Railway rifle má (P), Institute rifle (I)... Znamená to, že s Institute rifle dosáhnou lepších výsledků při střelbě vědátoři nebo je výroba rychlejší, když Institute rifle vyrábí někdo s vysokou inteligencí? Protože jinde než tady, se mi značka s vlastností nezobrazuje, třeba při přidělení zbraně.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny