Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 4:46 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Akční plán pro rok 2278
PříspěvekNapsal: pát říj 06, 2017 10:20 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Ještě koncem roku 77 předpokládám zahájení volné akce Pašerácká práce v Beskydech. Orgovat to budu já.
Ukončen bude quest Drancování páračů.
Devátou zimní patrolu organizuje Mogh.
Možná se podaří provést Pohasínající naději II: Záhada Strašné skály. Bude to akce u Brna a bude nejspíš jen pro Zewell. Org budu já.
Beno se bude stěhovat do Havru, čeho by mohl využít k orgování Bitevní linie Kocobenž.
Na Junktown neplánuje jet žádná organizovaná skupina... leda že by Mamutík poskládal kmen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akční plán pro rok 2278
PříspěvekNapsal: pát říj 06, 2017 10:39 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Z mojej strany môžte očakávať:
IX. Patrola: Bílá smrt - začiatok februára - Vsetín - klasická dlhšia trasa s jednoduchším príbehom, tentoraz veľmi user friendly s častým prechodom cez civilizáciu a možnosťou skrátiť trasu, alebo sa odpojiť.

Dziki gon - marec/apríl - Horní Suchá - akčný nočný larp, možno skĺzne do plnohodnotnej bitvy

Karpatské bloudení: Žítkovská bohyně - máj - Starý Hrozenkov - kratšia trasa s pár jednoduchými questíkmi

Paranoid 3: Den zúčtování - august - Frýdek-Místek - 24h+ larp

+ akcia s pracovným názvom velký templársky pochod - september - Vizovice - náročná pochodová akcia


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akční plán pro rok 2278
PříspěvekNapsal: pon říj 09, 2017 8:57 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
V nadcházejícím roce bych rád viděl výraznější profilaci týmů. Líbí se mi, že v minulém roce jsme docela dobře zvládli kostýmy, které se ustálily na
- Zewell: zelená a žlutá, military kousky
- Drancíři: hnědá/khaki a černá, nejrůznější bordel z Pustiny
a chci rozpracovat vnitřní vlastnosti týmů. Proto bude PN2 jen pro Zewell, stejně jako Volba komandéra byla jen pro Drancíře. Ne-zewelláci si buďto vezmou mundůr zewl. zelenáče, nebo budou hrát NPC. (hlaste se co nejdřív.)
Dokáží si zewlli obstarat pip-boy přehrávající magnetofonové pásky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akční plán pro rok 2278
PříspěvekNapsal: pon říj 09, 2017 10:39 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 07, 2015 7:28 pm
Příspěvky: 197
Tak i já bych se rád zapojil pro komunitu ale bude to něco pracov... ne nebudu mluvit sprostě :D ... výrobní workshop / experimentální archeologie ať se to šoupne dál ...

možnosti
- NeverOrbing story - možnost poorat si políčko rádlem u Mamutíka v Dětmarovicích někdy v březnu / dubnu + čti pomoc při Mamutíkově orbě s lidským zápřahem / jako doktorand budu zakládat permanentní pole a dokumentovat jeho přeměnu z louky na ornici/ kromě praktické tělocvičny + pokec o těch všech mích orebních aktivitách, v plánu i další vzdělávací afterOrbing naplněný pravěkou žranicí, štípáním skla, opracováváním kostí / paroží .. podle toho co by účastníky nejvíc zajímalo ... 1 den
Image


100 % home made keramika
hňácání + výpal tedy 2 části
- možnost jako afterplán po nějakém Slezském dobrodružství, nebo jindy během roku

Image

- Hlinění a bahnění - za barákem mám docela fajn hliník s jílovitou hlínou, v praxi si jí nakopete, přinesete, přidáte další ingredience a ušlapete hrnčinu a z ní si skrze šulánky uděláte nějakou originální nádobu, žranice - kus žvance obaleného hlínou a pečené na uhlících

- výpal, rituální poražení nějaké náletové dřeviny sekerou (bronzovou, možná do te doby i kamennou), výpal předem vytvořené originální keramiky /5-6 hodin minimálně/ ... tady je problém že ta keramika musí před výpalem vyschnout ... ideálně 2 dny ... pokud si uděláte hrnečky tak vám jí můžu vypálit sám, a pokud vydrží výpal tak vám jí i na nějakou templářskou akci přivést a PŘED akcí předat :D žranice turbošpekáčky z pece ... hotové do 2 vteřin :D


PS: u Mamutíka je možnost zkulturnění i azylu :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akční plán pro rok 2278
PříspěvekNapsal: pon říj 09, 2017 10:50 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Jsem rozhodně za! :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akční plán pro rok 2278
PříspěvekNapsal: úte říj 10, 2017 5:37 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
UnderCage píše:
- NeverOrbing story 100 % home made keramika

::ano
Navrhujem spojiť s Dziki gonom, čo chcem robiť pri Suchej - to bude len krátka nočná akcia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akční plán pro rok 2278
PříspěvekNapsal: pát říj 13, 2017 7:10 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
cheky píše:
Dokáží si zewlli obstarat pip-boy přehrávající magnetofonové pásky?

Mám požičaný. Z vonku vyzerá nablýskane, ale zvnútra je to postapo kvalita*. Máme aspoň výhľadovo nejaký termín?
* pripomína mi to vtip:
Bavia sa na vianoce ruský a japonský magnetofón
R: Čo si dostal pod stromček?
J: Tucet nových pások.
R: Daj aj mne požuť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akční plán pro rok 2278
PříspěvekNapsal: pát říj 13, 2017 8:30 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
PN2 nejdřív XII./17, ale spíše tak II./18. Výhodou je, že ta akce se dá hrát kdykoliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akční plán pro rok 2278
PříspěvekNapsal: sob lis 04, 2017 9:36 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Citace:
V 60. letech nezůstalo jen u výhružek jedné mocnosti druhé a došlo k jaderné válce. Povrch celé planety se proměnil v poušť, po které vítr rozhání radioaktivní písek. Nemnoha se podařilo přežít v podzemních krytech. Jeden z nich, vědec John Smith, však vynalezl substanci, která může zbavit povrch planety radioaktivních látek a obnovit její obhospodařovávatelnost. Zmizel však hned poté, co vyrobil dostatek látky, aby si vytvořil svoji oázu klidu. Náhoda vás – poutníky potulující se poušti od úkrytu k úkrytu, zavedla až ke dveřím vědcova opuštěného krytu. Se zatajeným dechem vstupujete do přepusťové komory. Doufáte, že budete mít štěstí a dokážete získat dostatek látky pro sebe, i své blízké... Hra je na motivy známé počítačové hry Fallout.

Únikovka v Pražskom kráteri.
Nešiel by niekto do toho so mnou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akční plán pro rok 2278
PříspěvekNapsal: ned lis 05, 2017 7:10 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Klidně, máme pár únikovek za sebou. Ale doufám, že je dobrá, že to netáhne jen postapo téma, protože občas narazí člověk na takové nemastné neslané.

Osobně mohu doporučiti tuto:
https://www.slevomat.cz/akce/1185440-autenticka-unikova-hra-bombardovani-prahy
Velmi dobrá atmosféra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akční plán pro rok 2278
PříspěvekNapsal: sob lis 18, 2017 3:12 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Image

Image


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akční plán pro rok 2278
PříspěvekNapsal: sob pro 02, 2017 11:22 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Mogh píše:
Z mojej strany môžte očakávať:
IX. Patrola: Bílá smrt - začiatok februára - Vsetín - klasická dlhšia trasa s jednoduchším príbehom, tentoraz veľmi user friendly s častým prechodom cez civilizáciu a možnosťou skrátiť trasu, alebo sa odpojiť.

Dziki gon - marec/apríl - Horní Suchá - akčný nočný larp, možno skĺzne do plnohodnotnej bitvy

Karpatské bloudení: Žítkovská bohyně - máj - Starý Hrozenkov - kratšia trasa s pár jednoduchými questíkmi

Paranoid 3: Den zúčtování - august - Frýdek-Místek - 24h+ larp

+ akcia s pracovným názvom velký templársky pochod - september - Vizovice - náročná pochodová akcia


Vím, že už jsem asi trapný a kecy nic neznamenají, ale budu se snažit účastnit.. Vím, září jsem opět podělal, dokonce jsem už měl lístky na autobus, ale prostě se to zhatilo. +
| SPOILER
Do dalších pár let budu splácet nějaký věci a nebudu mít až tak moc prachů, ale ono vlastně všechno na postapo už mám

Specielně mě zajímá hlavně Paranoid trojka- mohu se předběžně optat, kde to asi tak bude? Zase tam, co poslední dva díly? Ten prostor je parádní. Furt přemýšlím, co s tou mojí ragbyovou zbrojí a Bratrstvo mě táhne, tak bych hodně rád ještě jednou oživil svého oceláře, zahrát si třeba zbloudilce, stráž u perimetru, tak něco.. Bylo by fajn udělat Paranoid v srpnu fakt velikej, klidně 20+, klidně už bych začal s propagací akce. Snad by se podařilo na takovou akci dotáhnout i staré harcovníky jako Chroma, atd (to bych moc rád). Vidím to zatím na BoS NPC.

(Klidně přiznám, že si jako doplněk ke kraftění a psaní ve chvílích volna pročítám i zápisky ze starých akcí spolu s fotkami a je to nostalgie. Jsem rád, že jsem se těch akcí účastnil! Jinak chystám se na Junktown jako obchodníček, tak si u mě něco kupte, budu mít široký výběr 100pro homemade věcí do Pustiny :D Podpořte HT!

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akční plán pro rok 2278
PříspěvekNapsal: ned pro 03, 2017 9:29 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Paranoid bola taká nostalgická spomienka z mojej strany ale sa mu vôbec nevenujem. A vzhľadom k tomu, že nápady momentálne smerujem skôr na Dziki gon, tak by som na tvojom mieste nemal moc veľké očakávania.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akční plán pro rok 2278
PříspěvekNapsal: ned pro 03, 2017 11:16 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Jo jasný.. jsem prostě nadšenej, páč Paranoidy byly bomba. Dát to v augustu není ale asi moc nejšťastnější, protože v ten měsíc je Fallout larp..

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Akční plán pro rok 2278
PříspěvekNapsal: ned úno 25, 2018 12:04 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Jak to vypadá s daty akcí od března? Pohas.naděje II, Dziki gon a snad i Para III zatím vidím schůdně.
Jinak na tohle jedu: https://postapovikend.webnode.cz/

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny