Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 3:05 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 173 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - čeština
PříspěvekNapsal: pon dub 16, 2018 5:45 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 01, 2009 3:22 pm
Příspěvky: 81
Bydliště: Nový Jičín
JaW píše:
toudi_sk píše:
jo, to bol masaker a pol hodiny som špekuloval, kde mám zavesiť tie plechovky, lietal som po bani jak uderený ::rofl

ale rozhodne si to zahrám znova ::love2

To mě naštěstí napadlo, ale mám problém je zabít. Vyleze, kousne a zaleze. Power Fistem dám dvě rány a musím odběhnout, jinak mě sejme. Dynamit nevím jak použít. Chtěl bych mu ho hodit do chřtánu, ale to se mi nevede ::help
EDIT: Je to marné. nedám ani jednu žížalu. Potřebuju bozar! ::rock


Ty jo konečně to někdo hraje :-) Blbé je, že jsem to hrál už před třičtvrtě rokem, takže mi spousta detailů (při tom množství obsahu) už vypadlo. Na červy si ale vzpomínám velmi dobře. Vím, že jsem to taky jednou vzdal a vrátil se trochu později, ale nakonec mi docela dost pomohl ten týpek s puškou co stojí venku v Uranium City. Dá se na tuhle akci nabrat do party. Jinak ale oceňuji design červů - ne že by byl nějak převratný, ale spíš jsem si říkal, že určitě bude použitý model párače nebo aliena a oni udělali něco vlastního :-)

_________________
"I've seen things, you people wouldn't belive... All those moments will be lost in time...like tears in rain... Time to die..."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - čeština
PříspěvekNapsal: pon dub 16, 2018 5:55 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Habík píše:
Ty jo konečně to někdo hraje :-) Blbé je, že jsem to hrál už před třičtvrtě rokem, takže mi spousta detailů (při tom množství obsahu) už vypadlo. Na červy si ale vzpomínám velmi dobře. Vím, že jsem to taky jednou vzdal a vrátil se trochu později, ale nakonec mi docela dost pomohl ten týpek s puškou co stojí venku v Uranium City. Dá se na tuhle akci nabrat do party. Jinak ale oceňuji design červů - ne že by byl nějak převratný, ale spíš jsem si říkal, že určitě bude použitý model párače nebo aliena a oni udělali něco vlastního :-)

Ten týpek pomáhá. Ne nijak zázračně, protože má asi jen útočnou pušku, ale nějakou damage dá. Budu se holt muset vrátit, až budu mít něco lepšího než vylepšenou koženou zbroj :-? Bude tam furt stát, i když na pár týdnů odběhnu? :D
Červíci jsou parádní ::love2

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - čeština
PříspěvekNapsal: pon dub 16, 2018 6:33 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Ja som ho obetoval červom, pustina sa s nikým nemaže!
Tiež som tam prvýkrát nabehol v koženej kacabajke a keď Šaj-hulúd schlamstol nájomného lovca, musel som zdrhnúť. Vrátil som sa tam až s automatickou brokovnicou a kevlarovou vestou. Od ghoulíka som dostal aj dynamit, len som nezistil čo s ním.

@JaW
Ako prebiehala tá infekcia od pobehlíc z Rena? Frája to evidentne prežil, rozchodil to nakoniec v pustine, alebo jak?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - čeština
PříspěvekNapsal: pon dub 16, 2018 6:47 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
valcik píše:
@JaW
Ako prebiehala tá infekcia od pobehlíc z Rena? Frája to evidentne prežil, rozchodil to nakoniec v pustine, alebo jak?

Trochu mě to vystrašilo. Pořád mi to psalo v okně vlevo dole, že mě něco svědí na kulách, tak sem raději zašel do VC to vykurýrovat :D

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - čeština
PříspěvekNapsal: sob dub 21, 2018 1:21 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
::bez_chlupu

Obrázek

a upgrade kufra ::kawaii

Obrázek

akurát to celkom dosť "žerie", snáď časom nájdem optimalizáciu, zatiaľ je pre mňa nepoužiteľný a preto som sa
z frustrácie nad spotrebou pustil do otrokárov, žiadne bratríčkovanie, zamknúť dvere a zvonka ich odstrániť pekne po jednom ::P

Image

len neviem, či som "spravil dobre", pretože mám nájsť tajné drogové laboratórium, prekecol som dealera pri Hard Rock Cafe, aj mi povedal
nejakú lokáciu, ale na mape nič nemám a u neho už tiež žiadnu možnosť, uvidím, či mi pomôžu ghoulovia, keď ich očistím z podozrenia výroby drog

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - čeština
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2018 6:11 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Auťák je kupovaný, alebo kradnutý? Scénka po krádeži je materiál na výborný gif.. ::)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - čeština
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2018 7:48 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
sprosto kúpený ::oops

konečne som objavil labák na výrobu drog, dal som ich dole, ale zostal som závislý, reku skúsim to rozchodiť, alebo skočím do Vault City, nahlásil som labák fízlom a všetky veci, čo tam boli odložené, zmizli... len neviem, či zmiznú hneď po tom, ako odídem z mapy, alebo po nejakom čase, prišiel som tam asi po 4 dňoch

tak môžem dať reload a ísť na nich znova :D

získal som trubičkovú poistku na vodnú pumpu, len som medzitým zabudol, kde ju bolo treba dať ::knez

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - čeština
PříspěvekNapsal: pát dub 27, 2018 5:58 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
Tak jo, zkusil jsem, dohrál jsem. Pokud máte problém s nějakým úkolem, je k dispozici i návod:

https://fnevada.bgforge.net/%D0%9F%D1%8 ... 0%B8%D0%B5

sice rusky, ale google překladač to zvládá. (Jak teď ale hledím na ten odkaz, tak ten asi funkční nebude.)

Hra dobrá, ale i když nevím proč, čekal jsem, že od rusáků to bude trošku víc o palbě. :)

Hra obsahuje některé nové mechaniky dříve neviděné ve starých Falloutech, ale někdy nejsou logické. (Koho a hlavně proč by napadlo při vyšetřování útoku sniperem použít při prohledávání lampy skill repair ? Mnohem logičtější je science. Podobných situací je ve hře více, ale... )

Při četbě fora mne trochu vyděsil toudi s nutností vlastnit 35 tisíc. Taková pálka tam není třeba. Hru jsem dokončil s víc než 50 tisíci. (Pořád jsem čekal, kdy ty prachy budu potřebovat.) Mimochodem, je tam úkol, při němž máte pro starostu vyšetřit stav zločinnosti ve městě (za 30 táců a 10 000 XP). Jde to, ale postup je nelogický, hra v tomto smyslu trpí amatérismem. Po mnoha hodinách vyšetřování můžete mít všechno k dokončení úkolu pohromadě, ale protože programátor hry zrovna myslel jiným orgánem než mozkem, nemusí se vám úkol podařit dokončit. Ten návod se opravdu hodí.

Pořadí perků je stejné jako ve F1, takže třeba sniper je na 18 levelu. Celé jsem to ustřílel se small arms (skill přes 150). Souboje v ringu byly zábavné, takže na konci hry byl skill unarmed přes 120. Spoléhat se na boj na blízko se bohužel během hry nedá: budete pořád napadení nějakou infekcí nebo ozáření. Naprd.

Rozhodně tu hru doporučuji hrát na nejnižší možnou obtížnost. V jiném případě to musí být napoprvé utrpení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - čeština
PříspěvekNapsal: pát dub 27, 2018 6:35 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
rost píše:
Hra obsahuje některé nové mechaniky dříve neviděné ve starých Falloutech, ale někdy nejsou logické. (Koho a hlavně proč by napadlo při vyšetřování útoku sniperem použít při prohledávání lampy skill repair ? Mnohem logičtější je science. Podobných situací je ve hře více, ale... ).
Ježiš :ne:

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - čeština
PříspěvekNapsal: pát dub 27, 2018 6:40 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
po mne chcel za auto 35 litrov a aj ich dostal, je fajn, že je viacero možností, ako riešiť úlohy a získavať predmety, skoro všetko som si kúpil
a potom to našiel, ale som rád, že v Salt Lake City som neodkrágľoval obchodníkov, mali vzadu 0.44 magnum revolver

ja sa obávam, že vo Vegas asi nevyšetrím tú drogovú záležitosť, zastrelili toho policajta, ale neva, možno to niekedy dám

sú veci, čo sa tam použijú jedenkrát, napr. som power fistom vyrazil dvere, ale na iné dvere sa to použiť nedalo

dúfam, že to dohrám bez návodu

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - čeština
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2018 3:25 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
Já to právě bez návodu hrál, ale ve Vegas mi bouchly nervy. No a tak proč se zrovna nepodívat na předešlé nevyřešené úkoly? Po Vegas jsem se ještě musel podívat, co vlastně s tím filtrem na vodu. Opět šlo o spuštění nějakého stupidního trigeru. (Přijít na mapu a vrátit se ...)

V každém případě už vím, proč jsem nepotřeboval 35 tisíc. Celé jsem to uběhal na nohách. :D A opravdu hodně jsem se naběhal,

Co se vyšetřování ve Vegas týče, je to opravdu hloupě vymyšlené. Všechny stopy vedou k tomu, že je místní policie zkorumpovaná a do věci zapletená. Přesto, aby jsi mohl vyšetřování dokončit, musíš stopy a důkazy nejprve dodat policii a teprve potom to řešit se zadavatelem úkolu, starostou. (Napadají mne skutečně znepokojivé myšlenky o ruských občanech, když něco takového dokáže vymyslet tvůrce hry.) Nehledě na to, že musíš opustit mapu, aby se starosta s tebou o výsledcích vyšetřování bavil. (Toudi: Toho policajta co se objevil při odchodu z Clean City jsi zastřelil? Zkusil jsi si potom promluvit se starostou?)

Z jiného soudku:

Během hry se mi povedlo získat dva perky, které jsem nikdy při hraní Falloutů nepoužil:

empathy
living anatomy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - čeština
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2018 7:49 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
policajt ma najprv zastavil na exit grid parkoviska pri opustení Pure City, pokecali sme a potom čakal na chodníku oproti kasínu pri policajnej stanici a potom tam zarazu jedného dňa ležal zastrelený, so starostom kecám zakaždým, ale nemám stále vinníka

filter na vodu pre mňa nebol problém ani získať a ani odovzdať v Salt lake City, ale je pravda, že lietam po mape stále

Living anatomy je tuším za prečítanie špeciálnej lekárskej príručky a Empathy za inštaláciu modulu do pip boya, tiež by som do nich perk sám od seba neinvestoval

ale čil už neviem, ako ďalej, získal som power armor, ale neviem, kde hľadať motorkára kvôli súčiastke, ani poštára...

skúsim všetko preliezť ešte raz (už mám 2ks poistky a stále neviem, kam ju použiť :D ) a prekecnúť, možno ešte dorobím questy v Rene a uvidím

auto mám vytunené na maximum, upgrade kufra, reflektory, lepšiu spotrebu a rýchlosť, teraz už baterky nie sú problém a prachy sa za zásobovanie 4 automatov na Nuka colu len tak sypú ::bez_chlupu

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - čeština
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2018 4:30 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
toudi_sk píše:
ale čil už neviem, ako ďalej, získal som power armor, ale neviem, kde hľadať motorkára kvôli súčiastke, ani poštára...


Lokaci motorkářů jsem získal důkladným rozhovorem s šerifem v Salt Lake City. Musel jsem to z něho trochu páčit. (V každém případě, pokud jsi dosud nekontaktoval radiem motorkářský gang, je ti ta lokace k h....u. )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - čeština
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2018 4:39 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
ak myslíš Battle Mountain, tak tam sa veselo premávam (zrovnal som kvôli tomu Provo so zemou...),
našiel som tam aj tú dcéru, čo odišla z motorkármi z Vegas, aj mi upgradovali auto, ale nič viac

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - čeština
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2018 4:46 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
V New Reno je vault. Aby jsi se dostal k počítači v tomto vaultu, musíš použít papírek s nějakými bláboly, který máš od počátku hry. Papírek s bláboly do ruky a použít na terminál ovládající dveře. Z počítače uvnitř kontaktuješ radiem motorkáře.

No snad to nikoho neurazí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 173 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny