Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 10:17 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hra za mutanta :-)
PříspěvekNapsal: stř říj 14, 2015 2:51 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 18, 2009 6:43 pm
Příspěvky: 58
Bydliště: Dolni Lhota
Ahoj,

zkouseli jste hrat za mutanta?

Limited to heavy weapons,...?

Nevim, jestli uz se to tady nekdy resilo, hraju nejnovejsi RP... Vzal sem si do party Obrázek, sehnal mu zbroj, zabil ho (timto:Obrázek) a oblekl si zbroj, co v popelu zbyla...

voila.. mutie-run ;)

_________________
~BURN IN HELL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra za mutanta :-)
PříspěvekNapsal: stř říj 14, 2015 4:03 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Srandovný bug, to sa mi ešte nepodarilo. ::)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra za mutanta :-)
PříspěvekNapsal: stř říj 14, 2015 4:23 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Ty jsi zastřelil Marcuse! :-( ::evil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra za mutanta :-)
PříspěvekNapsal: čtv říj 15, 2015 8:01 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř lis 18, 2009 6:43 pm
Příspěvky: 58
Bydliště: Dolni Lhota
chekotay píše:
Ty jsi zastřelil Marcuse! :-( ::evil


Jak se to vezme... Dal sem si par ::beer ve Skum pittu a pak jsme s Cassidym blbli. ::scratch


pridavam ulovek :)

Obrázek

_________________
~BURN IN HELL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra za mutanta :-)
PříspěvekNapsal: úte čer 26, 2018 11:48 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned srp 16, 2009 6:57 pm
Příspěvky: 13
Zdravím,

nechci kvůli tomu zakládat nové téma, tak se při*eru sem. :-D

Nevíte někdo o nějakém módu, který by byl kompatibilní s Restoration Project a zvyšoval obtížnost hry? Nepřátelé by lépe mířili, měli více životů, větší odolnost, stráže ve městě by byli ještě více tužší, ale zase ne nepřemožitelný, hůře se kradlo, atd. Zkrátka mnohem větší výzva ve všech ohledech. Podobně vybalancované jako je to v Resurection, klidně ještě o 50-75% těžší.
Osobně jsem nenašel nic ani na originál, jsem z toho zatím zarmoucen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra za mutanta :-)
PříspěvekNapsal: úte čer 26, 2018 12:50 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Skús tento, od jedného z autorov modifikácie sfall:
http://www.nma-fallout.com/threads/econ ... od.193578/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra za mutanta :-)
PříspěvekNapsal: úte čer 26, 2018 1:14 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned srp 16, 2009 6:57 pm
Příspěvky: 13
Nejsem si jistý jestli je to přesně to co hledám, jsem se zapomněl zmínit aby to fungovalo i s češtinou. Tohle očividně zasahuje i do textů.
Ale zkusím a uvidím.
Díky a klidně nahoďte něco dalšího. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra za mutanta :-)
PříspěvekNapsal: úte čer 26, 2018 10:06 pm 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 28, 2015 2:20 pm
Příspěvky: 610
Bydliště: otrokjork
cheky píše:
Ty jsi zastřelil Marcuse! :-( ::evil

To mi připomíná moje překvapení z prvního hraní při použití séra. :D

Ale jednou jsem si dal hru jako mutantí challange. Moje postava se jmenovala Nightkin s inteligencí 4. Všechny questy ve prospěch Gecka, Světloplachů a Broken Hills. Military Base zůstala ušetřena, což se už nedá říct o metropolích typu Reno, Vault City, NCR a SF. Všechno skončilo epickou bitvou v Enklávě, kde ani nebylo potřeba použít save/load, aby mi přežil Markus. Mimo jiné jsem tenkrát prvně zjistil, že v místnosti s elektrickou podlahou nemá stráž zbraně. Celá hra maximálně s róbou. No dobře, tou od strážce mostu, 3x perkem toughness a spoustou drog i operací z Vault City, takže taková divočina to zas nebyla. Mí společníci Markus, Lenny a Skynet. Myrona jsem zastřelil.
Mám v plánu si to dát někdy nanovo, ale začít s inteligencí 3, takže se z mutanta stane lumen. V tomhle směru mi chybí perky jako byly v Resurrectionu pro superdebilní mlátičky. Od 18. levelu mě pořád Lystra napomínala, že slintám. Co je to za doktorku, sakra? ::scratch

_________________
sedel na zemi oprety o vycap krical dokrvaveny umieram zabili ma v krcme vrahovia.dali mu decaka borovicky aj povedal vraj sa mu hned lepsie urobelo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra za mutanta :-)
PříspěvekNapsal: sob čer 30, 2018 3:53 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned srp 16, 2009 6:57 pm
Příspěvky: 13
Tak mód vypadá, že funguje. Části které přidávají předměty, úkoly a asi postavy jsem neinstaloval.
Ale ty souboje stejně nejsou zrovna moc těžké. Proto jsem hledal dál a našel FO12 critters editor.
Což je přesně co hledám. Například mravencům zvýším HP a zlepším i trochu skill. To bych si postupně udělal u všech postav.
Akorát pro import do hry je pravděpodobně potřeba editovat soubor critter.dat. (možná i master.dat)
Bohužel nevím jak na to. Víte o nějakém návodu, nebo nějaké utilitě která to udělá automaticky? Případně někdo trpěliví, kdo mi to vysvětlí. :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra za mutanta :-)
PříspěvekNapsal: sob čer 30, 2018 4:08 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
V critters.dat sú len grafické *.frm súbory, ten editovať nemusíš. Súbory s prototypmi nájdeš v proto\critters\ v master.dat, ktorý sa dá pohodlne rozpakovať napríklad nástrojom DAT Explorer. Editované súbory nechaj v adresári Fallout2\data\proto\critters, hra ich z rozbaleného adresára načíta s vyššou prioritou a do master.dat ich vkladať nemusíš. Akurát im nastav atribút read only, pretože hra občas všetky nespakované proto súbory vymaže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra za mutanta :-)
PříspěvekNapsal: sob čer 30, 2018 4:21 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned srp 16, 2009 6:57 pm
Příspěvky: 13
Dobře, děkuji.

Jen ještě otázka.
Když to chci tedy i s RP. Tak ten sám obsahuje také Fallout2\Restoration_Project_2.3.3CZ\data\Proto\Critters. Mám editovat i tyto, nebo stačí jen ty v základní hře?
Asi by mělo stačit jen v základní hře, to je tedy jak píšeš: Fallout2\data\proto\critters


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra za mutanta :-)
PříspěvekNapsal: sob čer 30, 2018 4:25 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Keď máš celý RP v adresári Fallout2\Restoration_Project_2.3.3CZ, aj upravené proto súbory daj do Fallout2\Restoration_Project_2.3.3CZ\data\proto\critters. Neuvedomil som si, že máš počeštenú verziu, killap samostatný adresár pre RP nevytvára.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra za mutanta :-)
PříspěvekNapsal: sob čer 30, 2018 4:41 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned srp 16, 2009 6:57 pm
Příspěvky: 13
Očividně dělám něco špatně. Udělal jsem na zkoušku overpower mravence s 500HP a ve hře ho stejně zabiju na jednu dvě rány.
Připadá mi, jako by ta hra o tom nevěděla, nebo to ignorovala. I když to nakopíruju do obou umístění.

RP_CZ mám nainstalovaný podle návodu. Jak to dát do jedné složky netuším. Třeba by to šlo prostě jen přesunout a přepsat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra za mutanta :-)
PříspěvekNapsal: sob čer 30, 2018 6:27 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Žiadne adresáre nepresúvaj, potom by zase nesedeli cesty zadané vo fallout2.cfg!

Pred chvíľkou som si do českého RP pridal superodolného mravca s 500 HP, funguje to. Keď nakopíruješ do adresára Fallout2\Restoration_Project_2.3.3CZ\data\proto\critters upravený proto súbor, ktorý pridáva mravcovi 500HP a spustíš hru, všetky mravce v chráme majú maximálny počet životov nastavený na 500, ale aktuálny počet životov zostal rovnaký ako predtým - pri preskúmaní cez binokulár vyskočí hláška, že mravec je takmer mŕtvy. Na to, aby sa hodnoty z proto súbora priradili všetkým mravcom na mape, treba v mapperi otvoriť mapku arcaves.map a znova ju uložiť pod tým istým názvom do adresára Fallout2\Restoration_Project_2.3.3CZ\data\maps.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hra za mutanta :-)
PříspěvekNapsal: sob čer 30, 2018 11:23 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned srp 16, 2009 6:57 pm
Příspěvky: 13
Jo, je to tak.

Akorát mi nejde ani jeden mapper co je na madbrahmin. Ten orig. od Blackisle píše při spuštění, že nemohl najít/nahrát fonty a ten druhý, od teamuX se spustí, ale při načítání mapy hodí chybu o nějakém zakázaném přístupu na adrese XXXXXX.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny