Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 3:08 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 28. IX. 2278: Podzimní bloudění II: Zlatá horečka
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2016 4:57 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Typ akce Podzimní bloudění, tedy rozumně náročná turistika s pár questy na okořenění. Plánovaná trasa má přibližně 33 km a převýšení cca +/- 1 000 m, většinou po (turistických) cestách.

Pro fajnšmekry bude možno trasu v průběhu ztížit.
Průběžně by po celé trase měly být studánky, nebude tak třeba nést kila vody navíc.

Termín:

28.-30.9. 2278

12:30 Hlavní nádraží v Praze.




Otec Miroslav si hověl v pohodlném semišovém křesle a čekal na přijetí kardinálem Kleofášem. Nohy měl zmožené z dlouhé cesty, tak si je hodil na protější židli.
„Sedí se ti dobře, synu?“
„Co to kua … jé, pozdravpánbů vaše excelence“ pravil Miroslav a přemýšlel, jak je možné, že ho ten starý kmet vždycky překvapí. Chodí jako duch.
„Jako doma, Miroslave, však ten semiš stál pouze ekvivalent pěti otrokyň s alabastrovou pletí.“
Miroslav výtku přešel, však je to on, kdo nasazuje za biskupství krk a hraje dvojí a někdy aj trojí hru, zatímco si členové collegia válí šunky za hradbami Olomouce. Dnes měl mnohem důležitější věci na práci, než se přít o malichernosti.
„Kleofáši, potřebuji tvůj politický vliv. Osud lidstva, aspoň v nám známých hranicích, visí na vlásku a je jen otázkou času, kdy bílý mor pronikne za hranice Olomouce...“
„Hloupost!“
„Tady si přečti zprávu poručíka Joachima z JOBovky. V Lipníku i v Přerově spatřili několik osob se symptomy. A ve Valašském Meziřící už zuří epidemie a počet obyvatel si můžeš za týden podělit dvěma. Moc dobře víš, že mě ostatní kardinálové nemohou ani cítit a můj návrh nepodpoří. Musíš osobně předložit návrh na zafinancování průzkumné mise. Víš, jak minulý rok nevyšla ta akce za pražským kráterem? Dle zpřesněné zprávy od rozvědčíků lze v oblasti najít rozsáhlé předválečné informační zdroje. Dříve muselo lidstvo léčit takové prkotiny jako nic. Stačil by malý tým průzkumníků, co se v pustině vyznají. Za 30 stříbrných, nám Drancíři nebo Zewell budou zobat z ruky.“
„Nu dobrá, zkusím to, ale vydáš se na tu misi společně s nimi. Veřím, že Ji dáš.“


staré zrušené intro | SPOILER
Zlatá horečka

Trojice podivných chlápků usedne ke stolu a houknou na výčepáka.
„Řeknu vám, pánové, tentokrát to bylo vážně o kejhák,“ praví zadumaně Chekotay,“a ty, Livjatáne, sis pěkně zavařil. Ty militantní pošuci z Bratrstva ti teď nedají pokoj.“
„Hele hele, zachránil jsem nás všechny, takže my s tím pěkně pomůžete...“
„Aniprt, nás do toho netahej…“
„Jooo, teď se zbavuješ odpovědnosti, to je ti podobný...“
Miro přestane koukat z okna a přidá se do hovoru: “Místo těch keců by to chtělo konstruktivní řešení. Enkláva se nám tady roztahuje, bosáci dělají ramena… jak to jen říct, boží mlýny by měly zase trochu zamlít. Nejenom proto, že tam zařvali desítky Olomouckých.“
„Jsme jedno ucho.“
„Vím, že poslední výprava na západ od zářícího kráteru, kterému se říkalo Praha, skončila slušnými jatkami, ale malé skupině by se mohlo podařit proklouznout. Když už jsme tady v tom Pardubickém šenku, máme půl cesty za sebou. V Brdských lesích narazila JOBovka na...“
„Cože?!“
„Jednotka Olomouckého Biskupství. Elitní průzkumná skupina, párkrát jsem se s nima taky proběhl na výzvědy. Ale zpět k věci. Když zabloudili a přišli o půl družstva v radioaktivních bažinách, podařilo se jim najít předválečné zařízení. Neměli čas ho prozkoumávat, v patách jim zrovna vyli kočkolišky. Mohlo by to vyřešit náš problém.“
„To teda mohlo,“ přikývl Livjatán.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podzimní bloudění: Zlatá horečka
PříspěvekNapsal: sob led 06, 2018 12:28 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Oživuji tuto akci, ale koncepčně bych ji pozměnil na LARP s (rozumně) delšími přesuny, aby byla možná účast i sešroubovaných a sešlých templářů.

Termín: září - říjen 2018
Pochodová náročnost: do 15 km/den s převýšením maximálně 400 metrů (přičemž akce bude ponoukat možnost získat bonusové xp, takže pro zájemce se vzdálenostně poměrně značně prodlouží)
Délka akce: 2 dny (tj. s jedním přespáním) + možnost mít afterparty u nás na bytě a přespat před nebo po akci
Co akce nabídne: výlet krásnou přírodou, nějaké to řádné post-apo, logické hádanky a pro zájemce nějaké ty vrcholové prémie.

Co na to říkáte?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podzimní bloudění: Zlatá horečka
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2018 11:35 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Otec Miroslav si hověl v pohodlném semišovém křesle a čekal na přijetí kardinálem Kleofášem. Nohy měl zmožené z dlouhé cesty, tak si je hodil na protější židli.
„Sedí se ti dobře, synu?“
„Co to kua … jé, pozdravpánbů vaše excelence“ pravil Miroslav a přemýšlel, jak je možné, že ho ten starý kmet vždycky překvapí. Chodí jako duch.
„Jako doma, Miroslave, však ten semiš stál pouze ekvivalent pěti otrokyň s alabastrovou pletí.“
Miroslav výtku přešel, však je to on, kdo nasazuje za biskupství krk a hraje dvojí a někdy aj trojí hru, zatímco si členové collegia válí šunky za hradbami Olomouce. Dnes měl mnohem důležitější věci na práci, než se přít o malichernosti.
„Kleofáši, potřebuji tvůj politický vliv. Osud lidstva, aspoň v nám známých hranicích, visí na vlásku a je jen otázkou času, kdy bílý mor pronikne za hranice Olomouce...“
„Hloupost!“
„Tady si přečti zprávu poručíka Joachima z JOBovky. V Lipníku i v Přerově spatřili několik osob se symptomy. A ve Valašském Meziřící už zuří epidemie a počet obyvatel si můžeš za týden podělit dvěma. Moc dobře víš, že mě ostatní kardinálové nemohou ani cítit a můj návrh nepodpoří. Musíš osobně předložit návrh na zafinancování průzkumné mise. Víš, jak minulý rok nevyšla ta akce za pražským kráterem? Dle zpřesněné zprávy od rozvědčíků lze v oblasti najít rozsáhlé předválečné informační zdroje. Dříve muselo lidstvo léčit takové prkotiny jako nic. Stačil by malý tým průzkumníků, co se v pustině vyznají. Za 30 stříbrných, nám Drancíři nebo Zewell budou zobat z ruky.“
„Nu dobrá, zkusím to, ale vydáš se na tu misi společně s nimi. Veřím, že Ji dáš.“


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podzimní bloudění: Zlatá horečka
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2018 7:36 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
ciwe to zas bude kalvárie... ::)

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podzimní bloudění: Zlatá horečka
PříspěvekNapsal: pon srp 27, 2018 9:42 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Nepridal by sa niekto ku mne v piatok pred hrou (ak by to šlo) alebo v nedeľu po nej?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podzimní bloudění: Zlatá horečka
PříspěvekNapsal: pát zář 07, 2018 10:41 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Udelal jsem skupinu s temi dvema hochy a jeden se mi ted omluvil a druhej ani nic nenapsal.. a to nazivo vypadali tak nadsene. ::shock Ja jedu i kdybych mel zdechnout.

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podzimní bloudění: Zlatá horečka
PříspěvekNapsal: pon zář 10, 2018 5:58 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Miro píše:
zatím to vidím na sraz okolo 12:30 v pátek na hlaváku.

Na hlaváku ve kterém městě, prosím?

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podzimní bloudění: Zlatá horečka
PříspěvekNapsal: pon zář 10, 2018 6:05 pm 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 26, 2009 3:49 pm
Příspěvky: 510
Bydliště: U Merkuru
Přátelé, já to moc nevidím... Nějak se mi ještě nespravila noha. Na dlouhé túry to nevidím...

_________________
Vrchní homolobbista a oportunistický skarifikátor!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podzimní bloudění: Zlatá horečka
PříspěvekNapsal: pon zář 10, 2018 8:18 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
cheky píše:
Miro píše:
zatím to vidím na sraz okolo 12:30 v pátek na hlaváku.

Na hlaváku ve kterém městě, prosím?

:D :D :D Nějak mi to nedošlo.

V Praze.

Livjatáne, trasa bude mít zhruba 32,5 km a převýšení 1000m +/- rozdělené do 3 dnů. První den 15 (lze případně zkrátit). Druhý den okolo 10 až 12. V neděli už jenom odměna a cesta domů (Mogh by případně mohl stihnout hru, ale s cestou na Slovensko nevím nevím). Tak promysli, sám budeš vědět nejlíp, jestli to je pro tebe ok nebo ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podzimní bloudění: Zlatá horečka
PříspěvekNapsal: pon zář 10, 2018 9:16 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Jo moment! Pátek! Tož to nende, kdo by hlídal děcka?!
Sorry, že mi to docvaklo až včíl. :-D

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podzimní bloudění: Zlatá horečka
PříspěvekNapsal: úte zář 11, 2018 5:20 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Je volno (alespoň pro státní zaměstnance a zaměstnance standardního korporátu ::) ). ::scratch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podzimní bloudění: Zlatá horečka
PříspěvekNapsal: úte zář 11, 2018 6:30 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
A jo vlastně.
Já jsme tyhle vymoženosti nikdy nezažil, tak si na to těžko zvykám. :)

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podzimní bloudění: Zlatá horečka
PříspěvekNapsal: úte zář 11, 2018 6:33 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Takže ok? Já to klidně zkrátím, ale o to více se bude šlapati. ::fuck


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 28. IX. 2278: Podzimní bloudění II: Zlatá horečka
PříspěvekNapsal: úte zář 11, 2018 7:32 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
OK.
Podtitul "Zlatá horečka" také padá, že jo?

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Podzimní bloudění: Zlatá horečka
PříspěvekNapsal: úte zář 11, 2018 7:45 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Mogh píše:
Nepridal by sa niekto ku mne v piatok pred hrou (ak by to šlo) alebo v nedeľu po nej?

Bylo by to pěkné, ale už na to nemám volné sloty - budu plně vytížen Blouděním.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny