Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 4:34 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2018 6:55 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Typ akcie: larp
kedy: 13. duben 2279
kde: Frýdek-Místek

Vojna, hlad, mor a smrť už vyše roka obchádzajú Slezko a hoci Drancíři aj Zewell trpia pod ich údelom, ani jedna strana nie je ochotná ustúpiť, pretože vie, že súper je už len krôčik od úplného zhrútenia. No vyčínanie štyroch jazdcov apokalypsy presiahlo znepriatelené strany a najmä bielu nemoc začali pociťovať Cieszyn aj Těrlicko, a dokonca aj vedma Viky. A keďže prísne tajná výprava na prísne tajnú základňu až do ďalekých Brdov, priniesla prísne tajnú informáciu, že liek na túto chorobu je určite v poslednom neotvorenom bunkri, čo ostal po Enkláve v Osade Přátelswí, tak sa tam vybralo hneď niekoľko výprav. Tá Drnacířska/Zewellská (nehodiace sa škrtnite) nemôže chýbať, pretože okrem zázračného lieku, je to aj miesto, kde sa nachádza posledná atómová hlavica, takže komu sa podarí do Osady preniknúť, získa možnosť konečne zúčtovať s Bílou nemocí, ale aj so znepriatelenou stranou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2018 7:16 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Keďže akciu som už odkladal, pretože to organizačne nezvládam, tak Vás poprosím o pomoc:
V hre bude ekonomika založená na predaji techov z bunkrov. Vzhľadom k tomu, že bunkry už boli minimálne raz vylootované, tak pred ovládnutím Osady dronami, fungovali bunkre ako skladiská
- 2 pre Drancířov, 2 pre Zewell - bolo by fajn keby si každá frakcia naplnila svoje bunkre vecami, ktoré tam herne "zanechala". Toto sa týka aj hlavnej budovy.
- 1 bunker patril BoS a hoci bol ten odídený, zámok na tomto bunkri sa ešte nepodarilo prelomiť - ak má niekto uber tech, ktorý by určite pripadol BoS, tak sem s ním
- 1 bunker ostal nedobytý po Enkláve - tu by bolo fajn vybavenie chemického/biologického "laboratória"

Rád by som mal v hre na Enklávskom bunkri "elektornický zámok" ktorý by bolo potreba "hacknúť" - ak máte niekto elegantný nápad ako to zrealizovať, tak ocením

Atómová bomba - pôvodná rekvizita pokiaľ viem je už rozobratá, tak ak zvládnete spraviť niekto náhradu, moc by mi to pomohlo - dôležité je, aby mala miesto, kde sa bude pridávať rozbuška (btw pamätáte si niekto, v ktorom bunkri ju Henry herne nechal?)

Ak máte nejaké nápady side questy, alebo veci, ktoré by ste chceli v hre vidieť, môžte dať vedieť. Rád by som ale upozornil, že hru sa budem snažiť nastaviť čo najviac sandboxovo a aby vyžadovala čo najmenej NCP postáv (ono sa dosť blbo robí hra s 6 NPC, keď sa nás nezíde ani tucet)


2. alebo 8.12. sa mám stretnúť so správcami priestoru na dohodnutí podmienok konania hry, ak by mal niekto s vyšším skillom v speech záujem ma pri tom podporiť, tak do piatku si môže vybrať termín (inak pôjdem 2.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2018 11:47 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
-techy: mám plnou krabičku a dál sbírám (malé, 20+)
-BoS bunkr: mohu vzit skener sitnice napojeny dratem na fuzni baterii, profi vlajku, mozna i kevlar zbroj, atd
-atombomb: zneškodnil jsem jí kousek od velína drancířů/BoS, směrem k checkpointu Charlie (bunkr po pravici u cesty), ale mapu jsem nechal na dziki gonu u vědmy

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: čtv lis 08, 2018 9:46 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Hromadu techů jsem už vyházel, ale dvě nebo tři bedny nejsou problém. Obdobně mám dvě bedny (= ty velké zelené přepravky na ovoce) chemického vybavení. Vše v Suché. Jen to tam navozit. :)

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2018 2:51 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1409
Mogh píše:
Atómová bomba - pôvodná rekvizita pokiaľ viem je už rozobratá, tak ak zvládnete spraviť niekto náhradu, moc by mi to pomohlo - dôležité je, aby mala miesto, kde sa bude pridávať rozbuška (btw pamätáte si niekto, v ktorom bunkri ju Henry herne nechal?)

Jestli máš na mysli tu černou krabičku z prvního Paranoidu, do které se zasouvaly tři barevné klíče, tak ta v Suché stále je a pokud vím, je v dost dobrém stavu na to, aby se dala zase opravit a použít.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2018 6:10 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Dohromady to dáme v poho, každej přece máme doma v shelteru X rekvizit. Problém je jedině odvoz, jak psal Cheky.. Možná z phy Miro s autem?

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2018 7:27 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Auto by teoreticky šlo. Nebo těch přestupů není tolik, takže s vyzvednutím na vlakáči taky v poho, pokud neplánuješ táhnout kovadlinu. :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2018 8:47 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 31, 2010 8:40 am
Příspěvky: 1882
Mogh píše:
Rád by som mal v hre na Enklávskom bunkri "elektornický zámok" ktorý by bolo potreba "hacknúť" - ak máte niekto elegantný nápad ako to zrealizovať, tak ocením

Onehdá jsem tady nabízel Airduino i s NFC kartičkama a čipama. Dá se taky udělat s klávesničkou a displejem na kód. Když se to podaří vyrobit (já jsem na to hroznej lempl) tak rád nabídnu do hry.

Jinak nevím co jsou techy, ale můžu nabídnout zapůjčení nějakých kravinek z TWD, mám tu uřezanou ruku, lidskou kostru (viz https://zombiekomunita.rajce.idnes.cz/T ... SC7216.jpg) , dnes jsem objednal ještě uřezanou nohu atp.

Co se týče hráčů, tak jsem o Templářských larpech vyprávěl pár lidem a minimálně jeden z nich, řekl, že by si nějakou takovou "hardcore" akci rád vyzkoušel. :)

_________________
„Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.“


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: sob lis 10, 2018 6:31 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Miro: zhruba 3 krosny, municni bedynku, ostep, kevlar zbroj...:)
Firejs: Jo, takovych, co jsou nadseni a pak jim do toho nakonec jako na potvoru neco vleze, je plno.

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: ned lis 11, 2018 4:43 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Tady se nabízí otázka, jestli toho Mogh tolik vůbec chce/potřebuje. ::scratch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2018 7:12 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
No, chcem tým zaplniť 6 bunkrov a veľký barák, ak toho bude veľa, tak proste niečo bude skôr dekorácia, za ktorú vám dá prekupník hlt vody. Možno by ale nebolo na škodu spraviť konkrétnejší zoznam, nech sa nám nestane, že na akcii bude 6 vodných čipov ale žiadna skúmavka v ktorej by ste si namerali 3ml vakcíny (aj keď na jednom larpe som počul o úžasnom triku s čutorami a vahadlom :D )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: ned pro 02, 2018 5:32 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Tož panstvo, píšte si do kalendárov 6.4.2279.
Priestor máme dohodnutý od piatku 5. kedy začnem(e) s prípravami, 6. samotný larp - ktorý sa môže pretiahnuť až do rána nedele 7.4. - potom upratať po sebe svinčík a odchod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: ned pro 02, 2018 9:56 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Mogh píše:
Tož panstvo, píšte si do kalendárov 6.4.2279.
Priestor máme dohodnutý od piatku 5. kedy začnem(e) s prípravami, 6. samotný larp - ktorý sa môže pretiahnuť až do rána nedele 7.4. - potom upratať po sebe svinčík a odchod.

Ok, určitě je nutno uplácat zvadlo na Fb a larp.cz

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: pon pro 03, 2018 11:06 am 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 31, 2010 8:40 am
Příspěvky: 1882
Henry, po domluvě s Moghem si to beru na starost. :)

_________________
„Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.“


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace Paranoid 3: Den zúčtování
PříspěvekNapsal: úte pro 04, 2018 3:40 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 31, 2010 8:40 am
Příspěvky: 1882
Obrázek
Základní komunikace a rozeslání hráčům postapa co mám v kontaktech provedena.
Viz https://www.facebook.com/events/2106925 ... _tab=about

_________________
„Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.“


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny