Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 6:07 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Váš názor na frakce?
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2019 3:32 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 23, 2009 7:34 am
Příspěvky: 13
Napřed bych si dovolil octitovat uživatele jménem Faskal na rpgforu:
Citace:
Zrovna jsem čtverku odinstaloval, mumlaje si něco o bandě #$%@@!.

Trojka mě moc nebavila a přišla mi docela slabá, ale aspoň jsem ji dohrál.
Čtverka mě na začátku na pár hodin chytla, ale nevidím důvod, proč bych to měl dohrávat, zrovna jsem se potkal s poslední frakcí a nevidím nejmenší důvod, proč bych tomu světu měl věnovat další hodiny svého života. Takový výběr nudných NPC (spojených nijakým příběhem v nezajímavém prostředí) už jsem dlouho na jedné hromadě neviděl.


Opravdu jsou na tom frakce v F4 tak příšerně? Jaký je váš názor na ně? Která je vám nejsympratičtější a která vám leze na nervy? Co by se dalo podle Vás na nich vylepšit? A za jakou frakci jste to dohráli?

Těším se na vaše názory :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na frakce?
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2019 5:05 pm 
Zbrojmistr
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 2:13 pm
Příspěvky: 2155
Bydliště: Pripjať
BoS ala Bethesda jsou mentálové: Hur hur, naběhni tam, všechno vystřílej a dones zpátky techy. Ty si strčíme do bunkru a zakatologujem. Rinse, repeat.
Institut je v podstatě Enkláva, kdyby Enklávu tvořila vystrašená děcka schovaná v podzemní fabrice na androidy.
Minutemen jsou banda rádoby rytířů bez bázně a hany, která ale nedokáže sama dojít na záchod, aniž by půlku z nich nezabil zmutovaný komár. Jejich vize se dá shrnout jako "tady máš odznáček, my si tady sednem a ty nás zatím zas udělej velkýma a slavnýma!"
Railroad je snad jediná trochu normálně se tvářící grupa, akorát teda slouží spíš jako kulisa než jako frakce.

_________________
Obrázek
--= Русский военный корабль, иди на хуй. =--


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na frakce?
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2019 4:56 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
Z toho co si pamatuji, Railroads byli taky pěkní pošuci. F4 jsem dohrál za všechny zmíněné frakce (za Railroads to nešlo), takže jsem asi vyčerpal všechny zajímavé questy z F4. Když jsem se po delší době ke hře vrátil, chtěl jsem to dohrát za pro mne nejlepší frakci, což byli minutemani, ale nepovedlo se mi to. Někde mi během tohoto opakování hry unikly zajímavé questy pro minutemany, které jsem dříve poznal. Minutemani jsou pošuci typu národní garda, lidová armáda, lidová milice, apod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na frakce?
PříspěvekNapsal: sob dub 13, 2019 1:21 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
Ještě bych dodal, že F4 se dá dohrát bez náklonosti k nějaké frakci. Jakási rovnovážná cesta. V tomto smyslu má F4 stejné herní schéma jako New Vegas. V případě New Vegas šlo o spolupráci s Yesmanem (tuším že Kyválek v českém překladu), v F4 se příběh láme v institutu, obvzláště při rozhovorech s otcem. Můžete tu hru dohrát za sebe, ale v závěrečném souhrnu popisujícím hru se vděku nedočkáte. Na druhou stranu, můžete ten Boston skutečně ovládat. ;) Tento styl hry se tak podobá F2, že si to mnoho lidí odmítá uvědomit. Stejně jako že F1 byla stejně nalajnovaná "RPG" jako F3.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na frakce?
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2019 12:24 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
Na potřetí a snad už konečně, v institutu nejde o rozhovory s otcem, ale se synem. Po delší době je to celkem chaos, vzpomenout si na děj hry. Bylo to několik let, ale tři dny vzpomínání na děj hry nejsou zas tak špatný výsledek. ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na frakce?
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2019 1:45 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 10, 2019 1:41 pm
Příspěvky: 2
Kde najdu ty Railroads frakce? Myslel jsem že minutmani jsou jedinou kladnou frakcí ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na frakce?
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2019 1:58 pm 
Zbrojmistr
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 2:13 pm
Příspěvky: 2155
Bydliště: Pripjať
Nevěřil bych, že je možné projít celou hru, aniž bys je našel, nebo se o nich aspoň dozvěděl. :-D
Citace:
In Fallout 4, it is possible for the Sole Survivor to learn about the Railroad through several sources and even join them after a certain point in the story.. They can investigate the area around Park Street Station, speak with Doctor Amari at the beginning of The Molecular Level who indicates that the Railroad would be helpful to their cause, or overhear people in the Diamond City market, the Dugout Inn or guards in Goodneighbor discussing the elusive Railroad. All of these will result in the Sole Survivor getting the quest Road to Freedom.

_________________
Obrázek
--= Русский военный корабль, иди на хуй. =--


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor na frakce?
PříspěvekNapsal: pát kvě 17, 2019 1:50 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
Třeba to hraje pomocí nějakého českého překladu. Třeba někdo nějak přeložil "railroads". Nevím, ale možné to je.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny