Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 3:41 pm




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Problémy s autem
PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 12:25 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát říj 02, 2009 9:55 pm
Příspěvky: 3
Prosím o pomoc , vybilo se mi na poušti auto konkrétně 1 políčko za vaultem 13 normálně pokud se auto vybije tak stojíte kousek od něj no a potom stačí doplnit šťávu a frčime dál no a čumím a auto nikde a já na mapě sám kouknu na mapu a ejhle auto v San francisku že by odtahovka ? :-D je to přeci jen pěknej kus cesty do San fran no nic říkám si jdu pěšky pro něj protože v kufru auta nacpaný věci jako navcon , geck atd abych ušetřil místo v inventory a vesele jsem si přepsal save pozice než jsem došel do Franciska , chyba jak hrom jelikož ve městě se auto nezobrazuje , na mapě pokud vyjdu z města tak je vydět jako vybité auto ale bohužel se mi ta ikona vybitého auta překrývá z políčkem kde je právě město tak nejde ani náhodou nakliknout pokud to udělám jsem zpět ve městě ale auto nikde , auto jsem zkusil nabít i když není vidět a jde to , neporadí prosím někdo jak z toho ven?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s autem
PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 12:41 am 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
K.A.T.R píše:
Prosím o pomoc , vybilo se mi na poušti auto konkrétně 1 políčko za vaultem 13 normálně pokud se auto vybije tak stojíte kousek od něj no a potom stačí doplnit šťávu a frčime dál no a čumím a auto nikde a já na mapě sám kouknu na mapu a ejhle auto v San francisku že by odtahovka ? :-D je to přeci jen pěknej kus cesty do San fran no nic říkám si jdu pěšky pro něj protože v kufru auta nacpaný věci jako navcon , geck atd abych ušetřil místo v inventory a vesele jsem si přepsal save pozice než jsem došel do Franciska , chyba jak hrom jelikož ve městě se auto nezobrazuje , na mapě pokud vyjdu z města tak je vydět jako vybité auto ale bohužel se mi ta ikona vybitého auta překrývá z políčkem kde je právě město tak nejde ani náhodou nakliknout pokud to udělám jsem zpět ve městě ale auto nikde , auto jsem zkusil nabít i když není vidět a jde to , neporadí prosím někdo jak z toho ven?
Fo2 nepřestává překvapovat... o tomhle přemisťování auta jsem v životě neslyšel ::shock

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s autem
PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 12:57 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
zapeklité...Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s autem
PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 6:39 am 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6448
jo, teleportacie auta sa mi stavali tiez.

skus pozriet ci ti ho nezobrazuje aj v inych mestach, napriklad v uliciach rena, ak ano, tam by nemal byt problem ho zobrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s autem
PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 9:21 am 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 11:05 pm
Příspěvky: 1130
Sofe, ono mu ho nezobrazuje v San Franciscu, ale když je na mapě světa, tak je kolečko s autem přes kolečko města, takže když na něj klikne, tak místo aby se objevil u auta, objeví se ve městě.

Jedno se mi stalo to samé, jenom bez té teleportace, a nepodařilo se mi to vyřešit, jedině mě napadá, posuň mapu světa tak, aby čtverec s SF byl částečně mimo obrazovku, takže se tam kolečko s městem neobjeví, ale kolečko s autem, které je menší, tam bude.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s autem
PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 9:28 am 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6448
jo tak, som myslel ze mu len putuje auto medzi mestami jak mne onehdy..

tak toto je dost na hovno.. preto ukladam hru do 4 slotov, zakazdym do nasledujuceho..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s autem
PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 9:30 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát říj 02, 2009 9:55 pm
Příspěvky: 3
Jak říká Jarkeld ano ty kolečka se navzájem překrývají , ale jak mám posunout tu mapu prosím , zkoušel jsem prohledat města jestli auto není nikde jinde ale bez úspěchu , něco podobného se mi stalo když jsem hrál F2 v roce vydání situace se opakuje takže ta chyba tu asi je pořád.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s autem
PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 9:35 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:03 am
Příspěvky: 962
Bydliště: home sweet home... tell me where your heart is
tak geck teoreticky ani nepotřebuješ, s navcomem to bude asi horší, ale mám pocit že se to dá nějak dohrát i bez něj (ale jistý si teda nejsem). Každopádně to auto i veškerý obsah kufru je podle mě bohužel ztracené, pokud teda nemáš dřívější save... pekelný bug

_________________
Argumentum ad populum, niggas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s autem
PříspěvekNapsal: ned říj 04, 2009 9:48 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 11:05 pm
Příspěvky: 1130
Vylezeš na mapu světa, a posuneš kurzor na okraj mapy, mapa se začne posouvat, a když se kolečko města nevleze na obrazovku celé, tak zmizí, i když se ho tam nevleze jenom kousek, ale kolečko s autem je menší, takže zůstane, ale nejsem si jistý, jestli to bude fungovat.

Dá se to i bez Navcomu, teda za jistých podmínek:
Návod | SPOILER
Ak je vaša IN menšia, ako 4, keď doručíte plány, Brotherhood upraví tanker tak, aby bol pripravený vyraziť, čo znamená, že takto môžete obísť questy s palivom, NavCompom a Fob.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s autem
PříspěvekNapsal: pon říj 05, 2009 4:57 am 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6448
Jarkeld píše:
Vylezeš na mapu světa, a posuneš kurzor na okraj mapy, mapa se začne posouvat, a když se kolečko města nevleze na obrazovku celé, tak zmizí, i když se ho tam nevleze jenom kousek, ale kolečko s autem je menší, takže zůstane, ale nejsem si jistý, jestli to bude fungovat.

Dá se to i bez Navcomu, teda za jistých podmínek:
Návod | SPOILER
Ak je vaša IN menšia, ako 4, keď doručíte plány, Brotherhood upraví tanker tak, aby bol pripravený vyraziť, čo znamená, že takto môžete obísť questy s palivom, NavCompom a Fob.

mapa sa da komfortnejsie posuvat aj sipkamy.

a co sa tyka toho navcom,
| SPOILER
tak si staci IN na 4 znizit tesne pred dialogom s bratom oceli v SF. napriklad drogamy. myslim ze abstak z mentats ma zelany efekt.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s autem
PříspěvekNapsal: pon říj 05, 2009 1:43 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 10, 2009 11:38 am
Příspěvky: 4
skutečně Fallout nepřestává udivovat, právě jsem ho taky znova rozehrál

_________________
Všechno je pod kontrolou, jen ne všechno pod mojí....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s autem
PříspěvekNapsal: pon říj 05, 2009 10:10 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát říj 02, 2009 9:55 pm
Příspěvky: 3
Děkuji vám všem za rady , udělal jsem i nějaké screeny toho bugu dá se to sem nějak dostat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s autem
PříspěvekNapsal: pon říj 05, 2009 11:35 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
K.A.T.R píše:
Děkuji vám všem za rady , udělal jsem i nějaké screeny toho bugu dá se to sem nějak dostat?

jasně. Třeba to uplodani na http://www.imageshack.us/

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s autem
PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2009 12:37 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 06, 2009 10:48 am
Příspěvky: 5
problémy s autem jsem měl pořád. bud sem najel do san fran a z auta mi zůstaj jen kufr nnebo to co říkaš ty. pomohl mi path. bohužel už nevím jakej. :-?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problémy s autem
PříspěvekNapsal: úte lis 17, 2009 5:12 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř lis 11, 2009 4:31 pm
Příspěvky: 21
čaute...nevie niekto, čo s bugom v reddingu? Dorazil som tam autom a presnejšie do časti "Velký dúl Wanamingo". No auto sa tam neobjavilo, ale v "centre". (kde vždy býva-teda inej časti) Nastupujem do auta, ale nič to nerobí. Absolútne nič nespraví, iba zahrá na klavíri, ako zvyčajne vo Falloutoch, keď koná akciu .

Plís ? xD



Ok nič beriem späť - moja chyba, i keď náhoda "_"


(Sranda bola v tom, že diesel došiel presne ale PRESNE v meste, takže som si to nevšimol, že problém bude asi niekde inde xD)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny