Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 12:26 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Další

Ano?
Ne. 10%  10%  [ 3 ]
Možná. 17%  17%  [ 5 ]
... no jo. 24%  24%  [ 7 ]
Ano! 48%  48%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 29
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2010 4:53 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
turys píše:
Klasicka zbroj brodherhood of steal. Energozbroj. Ja tam mam normalka 2 pasky. Zkus to.

Někde musí být chyba. Prošel sem celý tunel v Old Olney, našel 4 trezory, 1x 100%ní dveře, ID kartu pracovníka údržby, žoldnéře, Pustináře, Zasvěcence bratrstva, jeho známku a měl u sebe: Manuál zdravotnické energozbroje + Prototyp léčivé energozbroje. Manuál jsem si přečetl, zkusil navléct právě získanou Energozbroj a výsledek vidíš na screenu:
Obrázek
Druhá páska prostě u mě neni.
Kromě dvou způsobů zisku ještě píšou, že možnost nosit E-zbroj nastane automaticky po dokončení questu: Americký sen a ještě sem kdysi viděl video, kde jakýmsi trapným poskakováním po sutinách se maník v podstatě bugem hry dostal do Citadely, naskočily dialogy "školení" a mohl nosit E-zbroj, aniž by prošel hlavní bránou.
Mohl bys napsat přesně název té holopásky, co sem v Old nenašel ? Nebo jakýkoliv info, kde si jí přesně našel, co v ní píšou, zkusím to najít v Editoru.
Ještě jeden dotaz - můžeš tedy nosit veškerou Energozbroj ? Enklávy, Tesla, T-51B atd ? Předpokládám, že si Anchorage ještě nehrál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2010 4:57 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned pro 13, 2009 9:00 pm
Příspěvky: 15
Tak nevim


http://thi.uloz.to/1/0/b/10b9554eeffb21 ... b.mini.jpg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2010 5:03 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned pro 13, 2009 9:00 pm
Příspěvky: 15
DLC mam asi posledni dva mesice, kdy jsem si opet chtel zahrat Fallouta, tak tez i s modama. Nikdy predtim jsem tam zadnej mod nenahraval a tu pasku jsem tam mel takhle vzdy. Jediny co jsem tam kdy instaloval byly novy patche. Ted mam 1.7 UK. Tak nevim. Ten obr. co jsem tam hodil, tak jsem na 3 level. A mam vyhazeny mody i CZ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2010 5:28 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned pro 13, 2009 9:00 pm
Příspěvky: 15
Musim se vsem omluvit. Vyhazel jsem vsechny mody, co jsem tam mel a prosel to znova. Ta paska uz tam nebila. Omlouvam se lidi :-?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2010 5:50 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
turys píše:
Musim se vsem omluvit. Vyhazel jsem vsechny mody, co jsem tam mel a prosel to znova. Ta paska uz tam nebila. Omlouvam se lidi :-?

Huš, Tys mi ale dal :-)
Já hned jak sem viděl screen, tak mi něco neštimovalo... píšeš 3tí level, v ruce držíš pravděpodobně Plazmu a neskutečných 65 447 nábojů. Jak si k nim vlastně přišel ? ve třetím kole ?
Ještě doodzkouším možnost, jestli se holopáska, fyzicky, tak jak je na Tvém fotu náhodou neobjeví, když již budu mít legální povolení nosit E-zbroj z Citadely a teprve pak zajdu do Old. V prvním případě je totiž holopáska jen jako zápis v Poznámkách a nelze jí ani "vyhodit na zem".

EDIT : tak bohužel, fyzicky páska na zemi vedle Zasvěcence neleží ani tehdy, když už sem byl "vyškolelenej" v Citadele. Takže to pravděpodobně "zařídil" asi ten modd, včetně toho, že po "přečtení" je možné nosit E-zbroj bez Citadely i OA.


Naposledy upravil Tomek dne ned led 03, 2010 7:44 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2010 6:02 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned pro 13, 2009 9:00 pm
Příspěvky: 15
Je to asi taky nejakym modem. Mam lincolna a nabral jsem to hned po tom, co jsem vylezl z vaultu 101 po levy strane ve krovi mam bednu a tam je munice a a bouchacky. Ale otom vim taky az ted.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2010 9:56 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř pro 30, 2009 6:25 pm
Příspěvky: 22
hele asi je to jen moje blbost, ale prostě nevim, jak rozjet ten prezidentskej vláček v tunelu, když se chci dotat na nějaké letiště či co, je tam spousta robotů a ghůlů, vedle vlaku zdá se musim doplnit nějkou páčku, nebo obvod na jeden panel, ale já nevim kde tu chybjející část najdu, tak mi pls poraďte, díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2010 12:09 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Hanzo píše:
hele asi je to jen moje blbost, ale prostě nevim, jak rozjet ten prezidentskej vláček v tunelu, když se chci dotat na nějaké letiště či co, je tam spousta robotů a ghůlů, vedle vlaku zdá se musim doplnit nějkou páčku, nebo obvod na jeden panel, ale já nevim kde tu chybjející část najdu, tak mi pls poraďte, díky.

Na tenhle dotaz dlouho čekám :-) , no, aspoň vidim, že sem tam nekejsl sám :-) .
Radši to dám do spoileru:
| SPOILER
Podstata je jednoduchá - umístit do panelu vedle vlaku 2 pojistky, nastoupit a odjet.
Problém někdy je, kde ty pojistky vzít. Programátoři naplánovali 2 možnosti:
1) Domluvíš se s M.A.R.Go.T. - em, pomůžeš ostatním robotům kompletně vyčistit prostor, hlavní robot "Strážní jednotka prezidentského metra" dostane pokyn, aby metro zprovoznil (vypadá stejně, jako ostatní roboti).
2) Pokud nemáš Dovednost, s MARGoTEm se nedomluvíš nebo si nějak znepřátelíš roboty, musíš všechno vystřílet, najít zničeného Hlavního robota, pojistky mu sebrat... atd.
U mě byl problém v bodě 1). Roboti byli na mé straně, všechno sme vyčistili, ale Hl.robot metro nezprovoznil. Dokonce sem pak hledal nepřátele i přes TCL, ale nikde nikdo nebyl, 2x restart hry, 2x starší save a - prd :-(. Vyhodnotil sem to jako Bug. Z Hl.robota nešly získat pojistky ani kapsářstvím, tak sem ho musel sešrotovat... pěkně mě za to ostatní zmasakrovali. Pak už to bylo OK, z inventáře sem mu sebral 2 pojistky... bla bla a odjel.
Kvůli zjištění jména toho Hl.robota sem tam teď zaskočil a nevěřím svejm očím - jeho šrot má u sebe dalších 9 !!! pojistek, které tam samo před tím nebyly :-)
V F3 je skutečně možný všechno :-)
Jo, MARGoT chce "Průkaz senátora", válí se někde v metru, možná kufru...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2010 10:09 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř pro 30, 2009 6:25 pm
Příspěvky: 22
radši takhle
| SPOILER
já jsem margotu něco nakecal, takže na mě roboti přestali útočit, ale řekl jsem mu něco jiného a nechtěl po mě průkaz senátora, takže stačí když vystřílim všechny ghůly?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2010 11:52 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Hanzo píše:
radši takhle
| SPOILER
já jsem margotu něco nakecal, takže na mě roboti přestali útočit, ale řekl jsem mu něco jiného a nechtěl po mě průkaz senátora, takže stačí když vystřílim všechny ghůly?

Jo, mělo by to tak být, po kompletním vystřílení Ghulů automaticky Hl.robot nasadí pojistky. Pokud to jako u mě neudělá, z hromádky šrotu co po něm zbyde získáš pojistky a nasadíš je sám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2010 12:25 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř pro 30, 2009 6:25 pm
Příspěvky: 22
a kde se ten robot nachází? to neni margot nebo jo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2010 12:59 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Hanzo píše:
a kde se ten robot nachází? to neni margot nebo jo?

Né, MARGoT je sálový počítač - nemá nohy :-) Aby nevznikla nejasnost, psal sem včera v závorce, že ten Hl.robot vypadá stejně jako všichni ostatní, má 3 nohy na kolečkách, 2 ruce , ale jiné jméno než všichni ostatní stejně vypadající roboti, jmenuje se: "Strážní jednotka prezidentského metra".
Prostě když se vlak neodblokuje, pozabíjej všechno! co se v metru hýbe, rabuj pak jednoho robota po druhým, jeden bude mít u sebe potřebné pojistky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2010 8:39 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř pro 30, 2009 6:25 pm
Příspěvky: 22
už se to povedlo, zabil jsem ghůly a robotíka, pak opravil vláček a hurá na letiště


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2010 9:04 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Hanzo píše:
už se to povedlo, zabil jsem ghůly a robotíka, pak opravil vláček a hurá na letiště

No právě, taky bug. V minulých hraních BS po vystřílení všech! Ghulů zavelel MARGoT Hlavnímu robotovi, aby opravil pojistky a ten tím zprovoznil vlak. Oba sme dopadli stejně - šrotáž všech robotů. Aspoň je munice navíc a pár šrotů pro Walthera :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: úte led 05, 2010 8:16 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř pro 30, 2009 6:25 pm
Příspěvky: 22
ještě na jednu věc se chci zeptat ale radší taky takhle
| SPOILER
když se rozhoduju na konci na co odpálit rakety, budu kámoš enklávy nebo tak něco, když rakety odpálim na citadelu?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny