Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 10:19 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

The Pitt je:
Bezvadná věc, konečně! 32%  32%  [ 8 ]
Dá se. Lepší jak O:A. 24%  24%  [ 6 ]
Ch*ánky s medem, ho*no s mákem... 24%  24%  [ 6 ]
Nezájem... 20%  20%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 25
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 9:20 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte srp 11, 2009 8:35 pm
Příspěvky: 21
Lidi, lidi, co máte pořád s tím spuštěním hry pomocí FalloutLauncher.exe???? Patch 1.7 definitivně odstrańuje ochranu z vlastní hry. Jediné, kde ochrana zůstala, je právě ten FalloutLancher.exe (požaduje vložené CD). Ten je ale potřeba jen pro nastavení hry (rozlišení, antialiasing/HDR. atd). Jinak není k ničemu třeba. Hra samotná se dnes dá spustit přes Fallout3.exe (upravit/udělat link na Fallout3.exe) a není třeba žádný crack pro její spuštění bez CD. Samozřejmě, pokud potřebujete náhodou přenastavit grafiku, nebo podobně, pak je třeba založit CD (nebo použít libovolnou starší cracklou verzi programu FalloutLancher.exe), změnit nastavení, program FalloutLauncher, který neudělá nic jiného, než že uloží nové .ini, ukončit a spustit hru přes Fallout3.exe normálně bez CD... Co se týká výběru datových souborů, stejně je nejlepší používat FOMM (Fallout Mod Manager), kde můžete přesně nastavit pořadí nahrání, takže není třeba už nikde shánět žádný crack pro hraní Fallout3.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 11:17 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
SharkCB píše:
Lidi, lidi, co máte pořád s tím spuštěním hry pomocí FalloutLauncher.exe???? ...

Sharku, dobře, řekni mi ale na tomhle příkladu, jak jinak aktivuju kterékoliv DLC:
1) user nainstaluje čistou hru
2) nakopíruje soubory DLC
3) nemá a ani nechce mít nainstalovanej FOMM
Jak jinak, než spuštěním FalloutLauncher.exe tedy aktivuje daný DLC ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 11:38 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Tomek píše:
SharkCB píše:
Lidi, lidi, co máte pořád s tím spuštěním hry pomocí FalloutLauncher.exe???? ...

Sharku, dobře, řekni mi ale na tomhle příkladu, jak jinak aktivuju kterékoliv DLC:
1) user nainstaluje čistou hru
2) nakopíruje soubory DLC
3) nemá a ani nechce mít nainstalovanej FOMM
Jak jinak, než spuštěním FalloutLauncher.exe tedy aktivuje daný DLC ?

Jsou složitější cesty... Např. připsání řádků do fallout3.ini ::cool


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 11:56 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Say [Bot] píše:
.. Jsou složitější cesty... Např. připsání řádků do fallout3.ini ::cool

Jenomže mě jde právě o jednoduchost dostat do hry DLC, proto melu stále dokola - Launcher / Data Files / udělat faji. Mimochodem, soubor: "fallout3.ini" se v mém PC vůbec nevyskytuje... asi mi ho někdo ukradl :-)
I taková jednoduchá aktivace dělá některejm potíže. Dokonce jeden psal, že mu fotr bloknul PC a při pokusu instalovat FOMM mu to hodí hlášku: "Nemáte právo instalace... bla, bla, bla... administrátor". Prozatím si myslím, že takovejhle maník si bez Launcheru DLC prostě nezahraje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 1:25 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Tomek píše:
Dokonce jeden psal, že mu fotr bloknul PC a při pokusu instalovat FOMM mu to hodí hlášku: "Nemáte právo instalace... bla, bla, bla... administrátor". Prozatím si myslím, že takovejhle maník si bez Launcheru DLC prostě nezahraje.
18+ :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 1:29 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte srp 11, 2009 8:35 pm
Příspěvky: 21
Takovej maník má ale stejně smůlu, vždyť sám víš, jak je důležité pořadí nahrávaných modulů a to přes FalloutLauncher.exe neovlivníš. Bez FOMM je to jen sázka do loterie - půjde/nepůjde. A to ještě si představ, že si stáhne z netu nějaké ty mody...
Já si myslím, že větší paseku tam může způsobit nahráním nějakého starého cracku pro starou verzi (který není třeba), aby mohl hrát bez CD.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 1:56 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Tomek píše:
Mimochodem, soubor: "fallout3.ini" se v mém PC vůbec nevyskytuje... asi mi ho někdo ukradl :-)

Ještě mnoho učiti se musíš, mladý padawane. Divím se, že zrovna ty o tom nevíš, protože na fóru to tu je minimálně 5x. Documents and Settings/<user>/My games/Fallout 3/fallout3.ini


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 4:35 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Smejki píše:
... 18+ :-D

Smejki dííík ! vyhrál sem sázku, která zněla: "Vsaď se, že se na tohle někdo s moralistickým 18+ chytí." :-)
Takže - hrát hru z označením 18+ "mlaďochem" NENÍ trestný čin, není to ani přestupek, neni na to ani zákon ani vyhláška zákazu prodeje. Je to jen a jen DOPORUČENÍ vydavatele. Veškerá zodpovědnost přechází na rodiče, kteří dozajista dokonale vědí, co jejich ratolest na kompu dělá :-). Mám je tedy suplovat dotazem jestli mu je 18 ? to bych si mailem moc nepokecal :-)
------------------
Say [Bot] píše:
Ještě mnoho učiti se musíš, mladý padawane. Divím se, že zrovna ty o tom nevíš, protože na fóru to tu je minimálně 5x. Documents and Settings/<user>/My games/Fallout 3/fallout3.ini

Say, kurňa, když řeknu, že "fallout3.ini" nemám, tak ho nemám :-). Nejspíš to bude ten bez "trojky", sem puntíčkář - fallout3.ini neni FALLOUT.INI :-)
Obrázek
------------------
SharkCB píše:
Takovej maník má ale stejně smůlu....

To máš pravdu, ale mám takovýho kluka poslat do pr... ? řeknu mu, že to nemusí fungovat, poradim ten Launcher... konkrétně tenhle kluk napsal už jen jednou: Hurááá, už to frčí !!! a já se ani nedozvěděl, jak a jestli vůbec se dostal přes prokletýho Rothchilda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 10:11 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Tomek píše:
Say [Bot] píše:
Ještě mnoho učiti se musíš, mladý padawane. Divím se, že zrovna ty o tom nevíš, protože na fóru to tu je minimálně 5x. Documents and Settings/<user>/My games/Fallout 3/fallout3.ini

Say, kurňa, když řeknu, že "fallout3.ini" nemám, tak ho nemám :-). Nejspíš to bude ten bez "trojky", sem puntíčkář - fallout3.ini neni FALLOUT.INI :-)
Obrázek

Ale tak no tak... Kdo si to má pořád pamatovat přesně? ::knez


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 10:20 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Tomek píše:
Smejki píše:
... 18+ :-D

Smejki dííík ! vyhrál sem sázku, která zněla: "Vsaď se, že se na tohle někdo s moralistickým 18+ chytí." :-)
Takže - hrát hru z označením 18+ "mlaďochem" NENÍ trestný čin, není to ani přestupek, neni na to ani zákon ani vyhláška zákazu prodeje. Je to jen a jen DOPORUČENÍ vydavatele. Veškerá zodpovědnost přechází na rodiče,

a přesně to se tam děje, takže je vše v naprostém pořádku :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2010 2:41 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 8:34 pm
Příspěvky: 36
Bydliště: Mezi dvěma realitami
Jak se tak dívám - tak the pitt je asi nejproblémovějši ze všech dlc :D - i já s tím mám problémy - hra v pittu padá víc než obvykle :D:D - no budu se s tim muset este pohrát - (komu zarůstá cesta k F3 tomu zarůstá "Cesta do pittu")

_________________
Toho bohdá nebude, aby CZ/SK pařan od PC utíkal !!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: stř dub 07, 2010 9:59 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
ty vole, jsem si procházel články. koukám, že jsem tehdy bethesdě dost nadržoval ::lol
http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir= ... forthepitt


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: čtv dub 08, 2010 9:52 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
A jak to vlastně nakonec dopadlo? :-)
Mimochodem, když se teda hráč dovnitř vplíží jako otrok, jak to, že pak není otrokem do konce svého bídného života? ::scratch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: čtv dub 08, 2010 10:58 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
bethesďácky, trojkařsky - http://www.madbrahmin.cz/index.php?id=home&news=718

zahraj si to. je to jediné DLC, které za to stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: stř dub 14, 2010 3:50 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 8:34 pm
Příspěvky: 36
Bydliště: Mezi dvěma realitami
chekotay píše:
A jak to vlastně nakonec dopadlo? :-)
Mimochodem, když se teda hráč dovnitř vplíží jako otrok, jak to, že pak není otrokem do konce svého bídného života? ::scratch


To by mě taky zajímalo - ale v případě, že se hraje za klaďase,což asi drtivá většina - tak třeba u takových otrokářů v parradise falls a podobné pakáže je to uplně fuk jestli si nebo nejsi otrok - pač po tobě pudou na stejno :D

_________________
Toho bohdá nebude, aby CZ/SK pařan od PC utíkal !!!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny