Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte dub 23, 2024 11:53 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1083 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2009 10:25 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 05, 2009 12:44 am
Příspěvky: 7
KOMPLETNĚ VYŘEŠENO! Díky spolupráci s fallout maniakem Tomkem jsem to rozlouskl. Takže následuje popis, kdyby se někdo našel, kdo s tím má stejné problémy. Důležité je (a to je Tomkova rada) před ukončením základní hry vypnout hlavní češtinu. Ale i tak není vyhráno. Osas Rothchild (nemůžu ho jinak nazvat, po dlouhém utrpení s ním) sice rozhovor nastartuje, ale nechce dojít k mapě. To jsem vyřešil, tak že do console napíšete "addscriptpackage 03009a4e". Konečně dojde k mapě jenže (aby toho nebylo dost) začne ten zkur....syn zdrhat a nechá mě tam seklého. Musíte napsat do console "prid 0001F0C7" a pak příkaz "moveto player". Tyhle ty dva příkazy se několikrát musí opakovat dokud rozhovor neskočí. Protože ten šulín pořád utíká. Nezapomeňte, že některé příkazy fungují jen když v console kliknete na postavu Rothchilda. Jo mimochodem ani modifikace stažená z nexusu nepomůže. Takž hodně štěstí...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 7:46 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
hellsniper píše:
...Jo mimochodem ani modifikace stažená z nexusu nepomůže. Takž hodně štěstí...

Na to nějaká je? Sem s tím...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 9:26 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 05, 2009 12:44 am
Příspěvky: 7
Kód:
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=6470


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: hamiltonův úkryt
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 5:14 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 10, 2009 4:59 pm
Příspěvky: 17
zdravim, prosim vás v hamiltonovu úkrytu jsou zamčeny mříže nevíte kde se dá sehnat klíč od nich? díky

_________________
Jak nejde o život jde o hovno!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hamiltonův úkryt
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 6:05 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Trash píše:
zdravim, prosim vás v hamiltonovu úkrytu jsou zamčeny mříže nevíte kde se dá sehnat klíč od nich? díky

Není to ten co ti ho dá "Three Dog" když ho překecáš, aby ti pomohl?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hamiltonův úkryt
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 6:07 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Trash píše:
zdravim, prosim vás v hamiltonovu úkrytu jsou zamčeny mříže nevíte kde se dá sehnat klíč od nich? díky

Odpověď je jednoduchá - klíč Ti dá Žlutý pes... ale jenom někdy. Ve Spoileru máš pár řešení.

| SPOILER
Ze žlutého psa páčíš 2 věci: a) kde je táta b) klíč k Hamiltonovu skladišti. Jen s vysokým Řečnictvím a Štěstím dá Pes obě odměny součastně, jinak:
1) pokud si se Žlutým psem ještě nemluvil, tak sežeň informaci "kde je otec" někde jinde, třeba v Rivet City od doktorky Liové. Když pak zajdeš za Psem, nezbyde mu nic jiného, když už o tátovi víš, jak dát klíč.
Tohle je nejlepší řešit po vzetí questu o opravě vysílače, ten opravit, ale před vyzvednutím odměny zajít nejdřív za tou Liovou.
2) Pokud si informaci o tátovi získal od něj, pár dní počkej, zajdi za ním podruhý, před dialogem dej save a hovor tlač, že chceš pomoct v "Dobré věci" (nebo tak nějak, se mi to vyčoudilo). Na pár pokusů by měl klíč vysolit.
3) Klíč mu ukrást. Ani s Tichošlápkem se mi to nikdy nepovedlo, on ho u sebe v kapse nikdy neměl :-)
4) když se všechno posere, nejdůležitější co ve skrýši je, je kniha: Kulky a náboje. Dát save a po několika střelách z raketometu kniha "přiletí" na dosah ke mřížím a jde sebrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hamiltonův úkryt
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 6:20 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Tomek píše:
Trash píše:
zdravim, prosim vás v hamiltonovu úkrytu jsou zamčeny mříže nevíte kde se dá sehnat klíč od nich? díky

Odpověď je jednoduchá - klíč Ti dá Žlutý pes... ale jenom někdy. Ve Spoileru máš pár řešení.

| SPOILER
Ze žlutého psa páčíš 2 věci: a) kde je táta b) klíč k Hamiltonovu skladišti. Jen s vysokým Řečnictvím a Štěstím dá Pes obě odměny součastně, jinak:
1) pokud si se Žlutým psem ještě nemluvil, tak sežeň informaci "kde je otec" někde jinde, třeba v Rivet City od doktorky Liové. Když pak zajdeš za Psem, nezbyde mu nic jiného, když už o tátovi víš, jak dát klíč.
Tohle je nejlepší řešit po vzetí questu o opravě vysílače, ten opravit, ale před vyzvednutím odměny zajít nejdřív za tou Liovou.
2) Pokud si informaci o tátovi získal od něj, pár dní počkej, zajdi za ním podruhý, před dialogem dej save a hovor tlač, že chceš pomoct v "Dobré věci" (nebo tak nějak, se mi to vyčoudilo). Na pár pokusů by měl klíč vysolit.
3) Klíč mu ukrást. Ani s Tichošlápkem se mi to nikdy nepovedlo, on ho u sebe v kapse nikdy neměl :-)
4) když se všechno posere, nejdůležitější co ve skrýši je, je kniha: Kulky a náboje. Dát save a po několika střelách z raketometu kniha "přiletí" na dosah ke mřížím a jde sebrat.


Jen takové malé OT...
Tomku ty jsi našel už všechny "chytré" knížky?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hamiltonův úkryt
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 6:56 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
sangwiny píše:
Jen takové malé OT...
Tomku ty jsi našel už všechny "chytré" knížky?


Teď již mohu říct, že ANO !!! Chyběla mi jediná, mohl to být bug, tomu ale nevěřím, byla to moje chyba. Kámoš mi poslal svoje save, mazal sem hned do lokace, kde měla být a... byla tam ! Z mrtvé osoby je nutné tu knihu sebrat okamžitě při první návštěvě dané lokace, jinak se osoba prostě vypaří a spolu s ní i kniha.

Proč se ptáš ? Že bych konečně našel někoho, kdo si to chce taky vyzkoušet ? Podrobný a do detailů rozpracovaný návod Ti můžu poslat, co ? ::kawaii


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 7:23 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 10, 2009 4:59 pm
Příspěvky: 17
Tomek píše:
Trash píše:
zdravim, prosim vás v hamiltonovu úkrytu jsou zamčeny mříže nevíte kde se dá sehnat klíč od nich? díky

Odpověď je jednoduchá - klíč Ti dá Žlutý pes... ale jenom někdy. Ve Spoileru máš pár řešení.

| SPOILER
Ze žlutého psa páčíš 2 věci: a) kde je táta b) klíč k Hamiltonovu skladišti. Jen s vysokým Řečnictvím a Štěstím dá Pes obě odměny součastně, jinak:
1) pokud si se Žlutým psem ještě nemluvil, tak sežeň informaci "kde je otec" někde jinde, třeba v Rivet City od doktorky Liové. Když pak zajdeš za Psem, nezbyde mu nic jiného, když už o tátovi víš, jak dát klíč.
Tohle je nejlepší řešit po vzetí questu o opravě vysílače, ten opravit, ale před vyzvednutím odměny zajít nejdřív za tou Liovou.
2) Pokud si informaci o tátovi získal od něj, pár dní počkej, zajdi za ním podruhý, před dialogem dej save a hovor tlač, že chceš pomoct v "Dobré věci" (nebo tak nějak, se mi to vyčoudilo). Na pár pokusů by měl klíč vysolit.
3) Klíč mu ukrást. Ani s Tichošlápkem se mi to nikdy nepovedlo, on ho u sebe v kapse nikdy neměl :-)
4) když se všechno posere, nejdůležitější co ve skrýši je, je kniha: Kulky a náboje. Dát save a po několika střelách z raketometu kniha "přiletí" na dosah ke mřížím a jde sebrat.


ok díky moc

_________________
Jak nejde o život jde o hovno!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hamiltonův úkryt
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 7:40 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Tomek píše:
sangwiny píše:
Jen takové malé OT...
Tomku ty jsi našel už všechny "chytré" knížky?


Teď již mohu říct, že ANO !!! Chyběla mi jediná, mohl to být bug, tomu ale nevěřím, byla to moje chyba. Kámoš mi poslal svoje save, mazal sem hned do lokace, kde měla být a... byla tam ! Z mrtvé osoby je nutné tu knihu sebrat okamžitě při první návštěvě dané lokace, jinak se osoba prostě vypaří a spolu s ní i kniha.

Proč se ptáš ? Že bych konečně našel někoho, kdo si to chce taky vyzkoušet ? Podrobný a do detailů rozpracovaný návod Ti můžu poslat, co ? ::kawaii

JJ na hladání všemožných perel v F3 jsem dost úchylnej ::kawaii
Teď si například dělám v dome v Megatuně v prostoru vedle dveří skládku prázdnejch flašek od chlastu ::beer ::rock

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: hamiltonův úkryt
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 7:56 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
sangwiny píše:
...Teď si například dělám v dome v Megatuně v prostoru vedle dveří skládku prázdnejch flašek od chlastu ::beer ::rock

Tady bydlim se svojí Hanouskou já :-) :
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 9:17 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Ty šaškovský hlavy jsou super....
Teď ještě pomažu do satelitních věží pro šachy(jsou tam šachy vytvořený z miniatury trpaslíka spojenýho s miniaturou flašky chlastu ::beer )
Jinak ten návod by mě zajímal, ptže knížek jsem nasbíral 297... jsou nějaké i v DLC???

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 9:56 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
sangwiny píše:
Ty šaškovský hlavy jsou super....
Teď ještě pomažu do satelitních věží pro šachy(jsou tam šachy vytvořený z miniatury trpaslíka spojenýho s miniaturou flašky chlastu ::beer )
Jinak ten návod by mě zajímal, ptže knížek jsem nasbíral 297... jsou nějaké i v DLC???

Ty "šaškovský hlavy" sou z Point Lookout a v Editiru maji číslo 4, já našel jen dvě :-(
POZOR !!! neblahá zkušenost !!! Nevím, jak je to možné, snad to napíšu srozumitelně. Jedná se o velikost trpaslíků, ale i Nuka-Cola aut a medvídků. Pokud v inventáři nesu klasickou velikost trpaslíka, auta nebo medvídka a naberu k tomu tyto položky někde jinde s jinou velikostí, tak po naházení na zem doma v Megatuně jsou všechny! ve stejné velikosti, jako klasická. Prostě v satelitní věži naberu trpaslíky o velikosti 10 cm, ale pokud mám v inventáři jednoho trpaslíka ve velikosti cca 30 cm, tak doma, po naházení na zem, jsou všichni veliký 30 cm, i ty původně malý.
U malých by to až tak nevadilo, ale dožranej sem u těch velikejch, co se "změní" na normální. Hra má myslim 4, nebo 5 maxi medvídků a jak vidíš na fotce, já nemám žádného !, přesto, že sem je získal. Tohle se, až začnu hrát naposled, už nestane ! Toho bohdá nebude, aby Tomka nějaký F3 vochcalo! :-)

Ne, o žádné "chytré knize" v kterýmkoliv DLC nevím... jen pár nezničených pro tu babu v Knihovně.
Jestli si našel bez návodu!!! 297 chytrých knížek, tak nemůžu jinak - skládám hold, sem proti Tobě břídil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 10:04 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Mno podle návodu jsem jich našel cca 30. Ostatní se tak nějak vyloupli při toulkách pustinou, a to jen proto že jako jeden z mála nepovažuji chození po pustině za "sebemrskačství"...
Jinak našel jsi Krále Supermutantů? Já tam tu jeho úlohu nějak moc nechápu, a to samý třeba chlápka co pořvává ty kraviny když jdeš k Reylliným Rangerům...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 10:22 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
sangwiny píše:
Mno podle návodu jsem jich našel cca 30. Ostatní se tak nějak vyloupli při toulkách pustinou, a to jen proto že jako jeden z mála nepovažuji chození po pustině za "sebemrskačství"...
Jinak našel jsi Krále Supermutantů? Já tam tu jeho úlohu nějak moc nechápu, a to samý třeba chlápka co pořvává ty kraviny když jdeš k Reylliným Rangerům...

Sebemrskačství ? ani náhodou. Chodim pěšky, je třeba čistit Pustinu od hajzlů, Respavn (se mi to správný slovo vyčoudilo) likvidujou třeba obchodníky a to nelze dopustit !
Po Pustině chodim snad 1 000 hodin,ale krále Supermutantů sem nepotkal, nebo potkal, ale pod jiným jménem ? Nemyslíš Ty strýčka Leo ? Probůh, nemáš nějakej screen ? Dočista si mě zvyklal....
Toho uřvanýho chlápka znám, v jeho okolí sem si dost užil. Kdosi, myslim na abecedaher mě vybejkoval, že tam je i vraždící trpaslík... jako debil sem tam 3 dni lítal, abych nakonec zjistil, že info o něm je 200 let starý... dávno musel exnout :-).


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1083 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny